אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15076 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15076   
המכסחת
חבר מתאריך 27.10.12
721 הודעות
אור ליום ראשון כ''ה בכסלו תשע''ג    22:08   08.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בסדום תל אביב - ההפקרות נמשכת... בשני הקרוב בן ארי ופעיליו מגיעים לגינת לוינסקי  

הועבר בתאריך 08.12.12 בשעה 22:16 מפורום חדשות על-ידי גלובל, (גלובל)

המכסחת: הקפצתי אל ראש הפורום בשעה 22:09
מאי גולן הצעירה משכונת נווה שאנן שחברה למפלגתו של ד"ר בן ארי "עוצמה לישראל" מדווחת היום כי כלום לא השתנה בתקופה האחרונה בדרום העיר הגדולה.

כך היא כותבת הערב באתר הקהילתי של שכונות דרום תל אביב:

"כפי שרובכם מבינים הבלוג הזה נכתב לכם במוצאי שבת, אבל להרגשה של שבת עצמה לוקח זמן לעבור. את הבוקר שלי היום קיבלתי עם תופי ענק שדופקים למשמע חתונה של מסתננים אריתראים ברחובות השכונה…אותם "פליטים אומללים" שכנראה היו צריכים להגיע לארץ הקודש בשביל להינשא.

צעקות ברמקולים מלוות את כל שעות השבת, ושכפותחים חלון כדי לנסות לברר מאיפה הרעש מגיע, בכדי להתקשר למשטרה, אי אפשר אפילו לנחש מרוב כמות הרעש; אם זה היה אזרח יהודי אני בטוחה שכבר מזמן היו מגיעים אליו ומאתרים את מקור הרעש המחריד. מעבר לחלון ביתי אני רואה אם, דתייה אדוקה, שומרת מסורת שיצאה כרגע מאחת הכנסיות המאולתרות בבניין שלי עם תינוק על גבה ועוד שני בנים בוגרים שמביטים בה, משתינה בתוך כניסת הבניין שלי. היא לא שיכורה וגם לא מסוממת, גם לא ממש נראית כמו פליטה, אבל הסרט הלבן היפה לראשה מרמז על המסורת האדוקה שאליה היא רוחשת כבוד כה רב – בזמן שהיא משתינה על הרצפה באמצע כניסת בניין, אל מול ילדיה המביטים אליה בהערצה. בכלל אני רואה את כל אותן "פליטות" – כולן בהריון דרך אגב, כשלצידן עוד שניים שלושה ילדים לפחות ואני לא יכולה שלא לחשוב על המשפט – "זכור את אשר עשה לך עמלק…"

כל אותו זמן כשאני מביטה מחלוני, מזועזעת כתמיד, אני נזכרת בשכן שלי, בן ה- 17 שלא מזמן אמר לי ביום שישי לפני כניסת השבת: "יוה איזה דיכאון, הגיעה שבת, עכשיו אין לאן לברוח מהם…" משפט עם מילים כל כך פשוטות וברורות שמציגות מציאות כל כך עגומה."

בהמשך היא מביעה דעתה על ארוע הפגנת ארגוני זכויות האדם (השמאל הקיצוני) אמש בתל אביב, ומסיימת בעדכון לגבי ביקורו הקרוב של חה"כ ד"ר בן ארי בגינת לוינסקי:

"ביום ב’ הקרוב בשעה 17:00 אחה"צ יגיעו חברי הכנסת מיכאל בן ארי ואריה אלדד לגינת לוינסקי הידועה לשמצה, שבתוכה נמצא בית הכנסת היפה והאהוב שהיום משמש כמעין משתנה למסתננים. נגיע כולנו תושבי השכונות, תושבי המדינה, אנשים שאוהבים את המדינה ורוצים להילחם למען הביטחון והמהות שלה – נגיע כולם כדי להדליק נר שלישי של חנוכה דווקא במקום שכבר אין בו אור! בתקווה לנס גדול שיהיה לנו פה! כולכם מתבקשים להגיע ולהביע את תמיכתכם בתושבי השכונה שלא רואים הרבה אור במקום כל כך חשוך…!"

לכתבה המלאה + תמונות:

http://www.south-tlv.co.il/article6295

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לא הבנתי. במפלגה של בן ארי יש אישה? עכשיו הוא איבד אותי... blackswan 08.12.12 22:12 1
  מקום 10 הוא בינתיים לא ריאלי אז מה אכפת לך שרשום שיש אשה ברשימה??? a m y 09.12.12 00:11 2

blackswan
חבר מתאריך 1.4.12
9778 הודעות
אור ליום ראשון כ''ה בכסלו תשע''ג    22:12   08.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לא הבנתי. במפלגה של בן ארי יש אישה? עכשיו הוא איבד אותי...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
a m y
חבר מתאריך 2.4.12
2387 הודעות
יום ראשון כ''ה בכסלו תשע''ג    00:11   09.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מקום 10 הוא בינתיים לא ריאלי אז מה אכפת לך שרשום שיש אשה ברשימה???  
בתגובה להודעה מספר 0

הרב כהנא : "אין דו קיום איתם! אין דו קיום עם סרטן!! והערבים בתוכנו הם סרטן המתפשט!"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות