אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15098 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15098
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
יום ראשון כ''ה בכסלו תשע''ג    08:31   09.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''לקחת צינור ולשטוף את האירועים הפוליטיים''  

הועבר בתאריך 09.12.12 בשעה 08:57 מפורום חדשות על-ידי זקי ושות, (מפקח)

שלי יחימוביץ' תקפה שוב את עמיר פרץ • הרכש של לבני: "שלי ביקשה להצטרף לעבודה חצי שעה אחרי שראיינה אותי" • מנכ"ל ערוץ 2 דאז: "לדברים אין שחר"

שלמה צזנה

"צריך להצביע או עבודה או ליכוד", כך הצהירה אתמול שלי יחימוביץ', יו"ר מפלגת העבודה, שלמרות העזיבה של עמיר פרץ את מפלגתה, מבחינתה האפשרות היחידה בבחירות הקרובות היא לבחור בינה לבין ראש הממשלה בנימין נתניהו.

באירוע "שבתרבות" בירושלים, שבו השתתפה אתמול, אמרה יחימוביץ' כי "אני משאירה מאחור את האירועים הפוליטיים של השבוע האחרון. אין בכוונתי לפגוע במפלגות גוש המרכז, אלא להתרכז ביריב הפוליטי היחיד, בנימין נתניהו. התחושה המרכזית בציבור היא שצריך פשוט לקחת צינור כיבוי אש ובזרם חדש לשטוף את האירועים הפוליטיים של השבוע האחרון, שהמאפיין שלהם הוא אובדן האמון של הציבור בפוליטיקה".

הדברים של יחימוביץ' באו אחרי שעמיר פרץ התראיין בליל שבת לשלושת ערוצי הטלוויזיה, ובראיונות הללו טען שוב כי הרגיש לא רצוי אצל יחימוביץ'.

ואחרי העריקה, הגיעו גם ההשמצות. מספר 3 החדש ב"התנועה" סיפר כי כשיחימוביץ' היתה עיתונאית בערוץ 2, היא ניצלה את מעמדה ופעלה שלא לפי האתיקה המקובלת: "היא מאשימה אותי שאני לא אתי? היא ראיינה אותי באולפן, וחצי שעה מאוחר יותר אכלנו יחד והיא פנתה אלי בבקשה להצטרף לפוליטיקה". היועץ האסטרטגי של העבודה, שלום קיטל, שהיה מנכ"ל חדשות 2 ומנהלה הישיר של יחימוביץ' באותה עת, אמר כי "לדברים אין שחר ואף לא קשר למציאות. הם נפגשו שבועיים לאחר הראיון".

מקור:http://www.israelhayom.co.il/site/newsletter_article.php?id=24361&hp=1&newsletter=09.12.2012

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות