אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15150 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15150   
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
יום שני כ''ו בכסלו תשע''ג    11:44   10.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הרב יצחק תקף את 'התשקורת' שלא סוקרים את 'כח להשפיע' וחוזה: תקבל 18 מנדטים  

הועבר בתאריך 10.12.12 בשעה 11:52 מפורום חדשות על-ידי גלובל, (גלובל)

הרב אמנון יצחק, הקים את מפלגת 'כח להשפיע' לקראת הבחירות הקרובות לכנסת ה-19 וחוזה כי המפלגה תקבל 18 מנדטים. בשיעור שמסר בסוף השבוע, סיפר כי מרן הגראי"ל שטיינמן אמר לו ש"אם יש כח, מצווה להציל", והסביר לקהל מדוע "התשקורת", כלשונו, לא סוקרת את המפלגה (פוליטי)
ישי כהן|

הרב אמנון יצחק חוזה כי מפלגתו 'כח להשפיע' שרצה בבחירות הקרובות לכנסת ה-19, תקבל 18 מנדטים.

בשיעור שמסר בסוף השבוע האחרון בראש העין, התייחס הרב אמנון למפלגה החדשה שהקים, הסביר מדוע "התשקורת" לא מתייחסת אליו בסקרים, וכמה מנדטים יהיה למפלגה: "שמונה עשר בעז"ה".

בתחילת השיעור התייחס הרב לחשיפת 'כיכר השבת' כי מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן נתן את תמיכתו במפלגה, ואמר: "מטרתה של 'כח להשפיע' הוא להציל, וכך אמר הרב שטיינמן, 'אם יש כח, מצווה להציל', ונפלה כאן נבואה בפיו כשאמר 'אם יש כח..' ושם המפלגה 'כח להשפיע'".

באשר למספר המנדטים שלדעת הרב תקבל המפלגה אמר הרב: "בעז"ה יתברך אנחנו הולכים להביא מהפך, אני אומר לכם שעשינו סקר מינימאלי, לפני שהצענו את המפלגה בכלל, התוצאות היו 6-7 מנדטים, לפני שאני מכריז ולפני שהצעתי בכלל, אנחנו נעבור שתי ספרות ואני מקווה להגיע ל-18 מנדטים בעזרת-השם".

בהמשך השיעור תקף הרב את "התשקורת" שלא סוקרים את המפלגה שלו ואמר: "יש סקרים, הרי אתם כל יום עושים סקרים לכל מפלגה, למה אתם לא שאלים כמה יש ל'כח להשפיע'? אלא אתם יודעים ולא מפרסמים, ככה עשו ל'גימלאים' כל הזמן אמרו שהגימלאים לא עוברים את אחוז החסימה, בשבוע האחרון אמרו שהם עוברים באחד, ובכמה הם סיימו תוך שבוע? ב-8 מנדטים, ניסו להעלים אותם מתחת לשטיח ולא הלך".

"ינסו להעלים אותנו, יגידו שקרים, יצאו עלי, אני יודע, גם דתיים יצאו, כי כולם פוחדים.. אצלי זה קהל ברזל, זה אנשים שנהנו ממני, אנשים שקבלו עולם הבא בזכותי, אנשים שחייבים את החיים שלהם לארגון שופר", הוסיף הרב אמנון יצחק.

מקור: http://www.kikarhashabat.co.il/

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  רק 18? לוזר! אנטי 10.12.12 11:50 1
  אפשר לקבל בבקשה קצת מהחומר שהרב מעשן?? צ'רצ'יל 10.12.12 11:51 2

אנטי
חבר מתאריך 2.4.12
3009 הודעות
יום שני כ''ו בכסלו תשע''ג    11:50   10.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. רק 18? לוזר!  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
צ'רצ'יל
חבר מתאריך 13.5.10
3073 הודעות
יום שני כ''ו בכסלו תשע''ג    11:51   10.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אפשר לקבל בבקשה קצת מהחומר שהרב מעשן??  
בתגובה להודעה מספר 0

אני לא מאמין שהוא מדרדר את עצמו לבוץ הזה!!
גועל נפש!

"הגורל אוהב את האמיצים"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות