אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15359 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15359   
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
יום חמישי ז' בטבת תשע''ג    08:00   20.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

האזינו: הרב אמנון יצחק מתחקר את הנציג שפרש  

הועבר בתאריך 20.12.12 בשעה 08:06 מפורום חדשות על-ידי גלובל, (גלובל)

יניב חורש שפרש מרשימת "כח להשפיע" שוחח בטלפון עם הרב אמנון יצחק, לקראת עלייתו לשידור בקול ברמה. "מה אתה הולך להגיד?", שואל אותו הרב אמנון יצחק * יניב חורש שפרש מרשימת "כח להשפיע" שוחח בטלפון עם הרב אמנון יצחק, לקראת עלייתו לשידור בקול ברמה. "מה אתה הולך להגיד?", שואל אותו הרב אמנון יצחק.
ישי כהן

יניב חורש, שפרש מרשימת "כח להשפיע" שוחח בטלפון עם הרב אמנון יצחק, לקראת עלייתו לשידור בקול ברמה.

כך זה נשמע:

הרב אמנון יצחק: "למה אתה לא עולה להגיד להם שהם שקר וכזב?".

יניב חורש: "הרב, יש לי בשעה שמונה ורבע הם מעלים אותי".

הרב אמנון יצחק: "מה אתה הולך להגיד?".

יניב חורש: "שהתפטרתי מסיבות אישיות, התפטרתי לפני הראיון (הראיון של הרב ב'קול ברמה' י.כ), זה לא קשור לראיון, זה לא קשור למה שדיברו בראיון, אני הגשתי את הבקשה כבר לפני שבועיים, וזה לא קשור לכל הנושא הזה".

הרב אמנון יצחק: "כן, אבל הם הקריא מכתב ממך (מכתב ההתפטרות שנחשף ב'כיכר השבת' ונשלח לוועדת הבחירות המרכזית י.כ). אתה מכחיש שנתת להם מכתב?"

יניב חורש: "לא נתתי לאף אחד מכתב".

הרב אמנון יצחק: "זאת אומרת שהם הקריאו מכתב שקרי ממך".

יניב חורש: "אני לא יודע מה הם הקריאו, אני לא ראיתי ולכן אני לא רוצה להתייחס, אני בכלל לא ראיתי על מה הכתבה".

הרב אמנון יצחק: "שלחת להם הודעת סמס?".

יניב חורש: "אני לא שלחתי לאף אחד סמס, ולא שלחתי לאף אחד מכתב".

הרב אמנון יצחק: "הם אמרו שאתה אמרת שהתנת תנאי שתכנס לפה בתנאי שלא יפגעו במרן, וברגע שיפגעו במרן אתה פורש, ולכן פרשת!'.

יניב חורש: "אני אגיד לרב את זה בצורה יותר ברורה ואני אגיד להם את זה גם בראיון שאני לא שמעתי בשום מקום שהרב אמנון יצחק פגע במרן".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הרב אמנון יצחק: "זה לחוד, אבל אני שואל: הם אומרים שהתנת תנאי, אתה התנת איתי תנאי?!".

יניב חורש: "אני לא אמרתי דבר כזה".

הרב אמנון יצחק: "לא, אבל אתה התנת איתי תנאי?"

יניב חורש (בהיסוס): "אני לא אמרתי דבר כזה, אני יכול להגיד לרב בינינו במאמר מוסגר, שאני יעצתי לרב שלא לצאת... מי שדיברתי במערכת שאנחנו לא צריכים בכלל להתייחס במה שקורה בש"ס, ובטח שלא לצאת נגד אף אחד שם, ולצאת נגד מרן - אני לא חושב שימישהו עשה את זה, ולהיפך- גם ב'אתר האוהדים' ובכל האתרים של הרב כולם כותבים שם 'מרן עטרת ראשנו' וכו' ולא צריך להרחיב פה בכלל זה לא שאלה".

הרב אמנון יצחק: "אוקיי, אני מחכה לשמוע אותך בשמונה ורבע".

יניב חורש: "הרב ישמע אותי בשמונה ורבע".

הרב אמנון יצחק: "הבנתי, אם ישאלו אותך במי אתה מצביע, מה תגיד?"

יניב חורש: "עם כל הבלגן הזה אני נוהג כמו הרב אמנון יצחק ולא מצביע".

הרב אמנון יצחק: "אוקיי, הבנתי, אני מחכה לשמוע מה יהיה".

מקור: http://www.kikarhashabat.co.il/הרב-אמנון-מתדרך-את-הנציג-שפרש.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  רב מאפיונר במעגל השנה 20.12.12 11:19 1

במעגל השנה
חבר מתאריך 27.12.10
9797 הודעות
יום חמישי ז' בטבת תשע''ג    11:19   20.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. רב מאפיונר  
בתגובה להודעה מספר 0

תחשוב אחלה יהיה אחלה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות