אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15489 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15489   
שלומי25
גולש אורח
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    12:40   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אראל סג''ל : ''ההתקפות על בנט מתוזמנות''  

הועבר בתאריך 23.12.12 בשעה 13:30 מפורום חדשות על-ידי גלובל, (גלובל)

מפגן הצביעות של הליכוד מגיע לשיאים חדשים והקמפיין של ראש הממשלה מאבד שליטה
הסערה בעקבות דבריו של נפתלי בנט לפיהם אם יקבל פקודה לגרש יהודי מביתו, מצפונו לא יאפשר זאת ולכן יבקש ממפקדו לפטור אותו מהמשימה, מוכיחה שקניבליזציה פוליטית היא מחלה מדבקת. אם לשעה קלה היה נדמה שגוש הימין משמין מנחת בעוד גוש השמאל-מרכז מכלה כוחות במלחמת כל בכל, היה ברור למי שהדברים ברורים לו כי הכוח שצובר בנט על חשבון הליכוד מבטיח שמחכים לו בפינה.
הליכוד מזועזע, 8 בסולם מינה צמח, יעלון, סער וארדן תוקפים. ראש הממשלה התפנה במיוחד כדי להבהיר לערוצי הטלוויזיה כי בממשלתו לא יישב אדם התומך בסרבנות. בקדימה טענו כי "בנט חשף את פרצופו האמיתי והמסוכן‭...‬ מתברר שבנט הוא לא יותר מהרועה של נוער הגבעות‭."‬
אבל האמת הרבה פחות דרמטית. בנט אינו הרועה של נוער הגבעות, נתניהו לא יסבך את ישראל במלחמה אטומית ושלי יחימוביץ' אינה רוזה לוכסנבורג. תרצו, ביום חמישי, בנט איבד את בתוליו הפוליטיים. בראיון אצל ניסים משעל בערוץ 2 עשה משעל ככל יכולתו לחסל את בנט. זה לא הראיון בין עיתונאי לפוליטיקאי, זה היה מונולוג של פוליטיקאי במסווה עיתונאי, עם ערוץ טלוויזיה מאחוריו ויד על השאלטר.
מה אמר בנט? מה בדיוק אמר בנט? על האפשרות של פינוי התנחלויות במסגרת הסכם עתידי עם הפלסטינים, השיב יו"ר הבית היהודי: "אם אקבל פקודה לפנות יהודי מביתו ולגרש אותו, המצפון שלי לא יאפשר זאת. אני אבקש מהמפקד לפטור אותי‭."‬ משעל לחץ ותהה אם משמעות ההצהרה כי יסרב פקודה ובנט השיב: "מצטער, אני לא מסוגל להיכנס לבית יהודי ולפנות אותו‭."‬ בנט הוסיף וציין: "גם לא הייתי רוצה לגרש ערבי מהבית‭." ‬
זה הזכיר לי מישהו. מסתבר שבנט הוא תלמידו של המועמד הנצחי לפרס נובל בספרות, אדמו"ר השמאל, איש הרוח שאין עצומה שווה בלי חתימתו, עמוס עוז, שכתב בספר "על דמוקרטיה וציות" את הדברים הבאים: "מול רעיון גירושם והגלייתם של הערבים‭...‬ עלינו לקום ולומר בחריפות ובפשטות: זה בלתי אפשרי. מפני שאנחנו לא ניתן לכם לגרש את הערבים, אפילו אם נצטרך לפלג את המדינה ואת הצבא, אפילו אם נצטרך להשתטח תחת רגלי המשאיות, אפילו אם נצטרך לפוצץ את הגשרים. הגליה המונית בכוח לא תהיה, מפני שאנחנו לא ניתן שתהיה‭."‬
וגם יוסי שריד ייצא בוודאי להגנת בנט. הוא הרי כתב במאמר ב"ידיעות אחרונות" )יוני ‭)1990‬ "היום שבו תינתן פקודת הטרנספר, שהיא פקודה בלתי חוקית בעליל, יהיה גם היום של סירוב פקודה‭."‬
ולא די בכך: בנט לא נתלה רק באילנות השמאל אלא גם באריאל שרון, הרועה,
המנהיג הנצחי של תנועת קדימה, שהבהיר בראיון ליהושע מור יוסף בערוץ 7 בקיץ ‭,'95‬ בהאי לישנא: "כמי ששירת בצבא שנים רבות, אני אומר: חייל חייב למלא פקודות. ואם החייל מרגיש שהפקודה שניתנה לו היא בניגוד למצפונו, עליו לפנות באופן אישי, ואני מדגיש, באופן אישי, להתייצב בפני מפקדו, להסביר לו זאת ולהיות מוכן לשאת בתוצאות‭."‬ זה לא נושא של מרד, הדגיש ראש הממשלה לעתיד, אין פה שום נושא של מרד.
ולחברים בתנועת הליכוד נזכיר את דבריו של מנחם בגין בכנסת, ב‭28-‬ ביוני ‭:1955‬ "מאמין אני כי בעניינים הנוגעים לזכויות שאינן ניתנות לשלילה של האדם והאזרח, זכאי, לעתים אף חייב, האדם החופשי לעבור על הוראות פורמליות, אם מהותן פוגעת בזכויות אלו, בתנאי שיהא מוכן לשאת באחריות למעשהו‭."‬
האם בנט אמר דבר שונה? לא ממש. האם יש לקחת את דבריו בעירבון מוגבל? אני מניח שכן. אתם יודעים, דברים שרואים מכאן, לא רואים משם. חמור מכך, ההתנפלות על בנט אינה מהווה רק צביעות מקוממת אלא גם מעלה שאלות קשות על מוסריות מפוקפקת. האם בכל מקרה יש למלא פקודות? האם נשתכחה פסיקתו החשובה של השופט בנימין לוי בדבר פקודות שדגל שחור מתנוסס עליהן. או שפשוט גם בליכודביתנו מסכימים עם האקסיומה של השמאל שרק גירוש ערבים הוא טאבו. כי יהודים הליכוד יודע לגרש, זאת למדנו בקיץ ‭.2005 ‬
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/424/013.html?hp=1&cat=479&loc=2

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מאמר כנה ומשובח מבית מדרשו של סג''ל - להעביר לפורום פוליטיקה. elib 23.12.12 12:41 1
     מתי קראת אותו? שלומי25 23.12.12 12:43 3
         בעיתון היום רוצה קישור? elib 23.12.12 12:49 6
             לא אני מאמין לך שלומי25 23.12.12 12:52 7
                 שלומי elib 23.12.12 13:53 12
                     לא קרה כלום ידידי יתכן שאתה צודק שלומי25 23.12.12 14:03 13
                         מסכים איתך לחלוטין! elib 23.12.12 20:09 14
  אכן הרוב האינטיליגנטי והשפוי תומך בבנט, ובז לתקשורת ולליכוד סתם אחד 23.12.12 12:43 2
     מי כלול ברוב הזה, אתה ואפסך עוד? humanape 23.12.12 13:20 10
  מי יודע? אולי ההתקפות בכלל עוד יחזקו אותו אומר מעט 23.12.12 12:43 4
  התקפות של השמאל הצבוע בגיבוי נתניהו שחושש מגלישת קולות לבנט ישיבוחר 23.12.12 12:47 5
  כתוב יפה תודה רבה 23.12.12 12:53 8
  משמע, שגם השטויות שבנט פולט הן חלק מהקונספירציה humanape 23.12.12 13:18 9
  למה לא? זה מאבק פוליטי. Big Joe 23.12.12 13:41 11

elib
חבר מתאריך 13.12.07
14800 הודעות
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    12:41   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מאמר כנה ומשובח מבית מדרשו של סג''ל - להעביר לפורום פוליטיקה.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שלומי25
גולש אורח
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    12:43   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מתי קראת אותו?  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
elib
חבר מתאריך 13.12.07
14800 הודעות
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    12:49   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. בעיתון היום רוצה קישור?  
בתגובה להודעה מספר 3

שלומי25
גולש אורח
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    12:52   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לא אני מאמין לך  
בתגובה להודעה מספר 6

פשוט לא זכור לי שאתה מנהל כאן
תפנה אליהם בפרטי אם בא לך ותבקש מהם מה שאתה רוצה
לדעתי זה מתאים לסקופים יותר מהפוסטים של הכורדי הארור זייבלה וליאו מסי האהבל

elib
חבר מתאריך 13.12.07
14800 הודעות
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    13:53   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. שלומי  
בתגובה להודעה מספר 7

אחלה הודעה רק שהיא צריכה להיות כאן בפורום פוליטיקה.
לא צריך להיפגע.

שלומי25
גולש אורח
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    14:03   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. לא קרה כלום ידידי יתכן שאתה צודק  
בתגובה להודעה מספר 12

את מה שאני חושב על מי שהעביר את הפוסט שלי לכאן ומשאיר את פורום סקופים כהפקר לכל חלאות המין האנושי שחלקם ניאו נאצים להשתולל כאילו אין מחר אני אחסוך ממך כרגע
שבוע טוב ידידי

elib
חבר מתאריך 13.12.07
14800 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    20:09   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מסכים איתך לחלוטין!  
בתגובה להודעה מספר 13

סתם אחד
חבר מתאריך 18.11.08
1502 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אכן הרוב האינטיליגנטי והשפוי תומך בבנט, ובז לתקשורת ולליכוד  
בתגובה להודעה מספר 0

humanape
חבר מתאריך 10.1.09
1089 הודעות
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    13:20   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. מי כלול ברוב הזה, אתה ואפסך עוד?  
בתגובה להודעה מספר 2

אומר מעט
חבר מתאריך 15.11.12
1729 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מי יודע? אולי ההתקפות בכלל עוד יחזקו אותו  
בתגובה להודעה מספר 0

https://www.youtube.com/watch?v=GZmH4hCIs3E

ישיבוחר
חבר מתאריך 4.4.04
4704 הודעות
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    12:47   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. התקפות של השמאל הצבוע בגיבוי נתניהו שחושש מגלישת קולות לבנט  
בתגובה להודעה מספר 0

תודה רבה
חבר מתאריך 1.1.09
24637 הודעות
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    12:53   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. כתוב יפה  
בתגובה להודעה מספר 0

כל מי שבא לו יורה טילים על אזרחי ישראל

humanape
חבר מתאריך 10.1.09
1089 הודעות
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    13:18   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. משמע, שגם השטויות שבנט פולט הן חלק מהקונספירציה  
בתגובה להודעה מספר 0

או שלמגיבים אסור שתהיה דיעה משל עצמם?

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
129229 הודעות
יום ראשון י' בטבת תשע''ג    13:41   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. למה לא? זה מאבק פוליטי.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות