אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15535 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15535   
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    19:47   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תנועת ש''ס נגד הרב אמנון יצחק: עזות מצח, שקר גס  

הועבר בתאריך 24.12.12 בשעה 14:44 מפורום חדשות על-ידי גלובל, (גלובל)

בש"ס שוברים הערב שתיקה, ומגיבים לראשונה לטענותיו של הרב אמנון יצחק כנגד תנועת ש"ס. בתגובה לטענות של הרב יצחק נגד בני משפחתו ומקורביו של הגר"ע יוסף שהושמעו הערב אמרו בש"ס כי מדובר ב"שקר גס, ועזות מצח". וגם: בש"ס הורידו לרב יצחק את התואר "הרב". (חדשות, חרדים)
ישי כהן|י' בטבת תשעג 19:10 23.12.12

לראשונה, מאז הודיע הרב אמנון יצחק כי בכוונתו לרוץ בבחירות הקרובות יחד עם מפלגת 'כח להשפיע' לכנסת ה-19, בש"ס תוקפים אותו בחריפות ובאופן אישי.

הערב (ראשון) שודרה ב'קשת' זכיינית ערוץ 2 כתבה מיוחדת על הרב יצחק, כאשר כתב התוכנית ליווה אותו באופן אישי, במהלך התכנית מתח הרב יצחק כהרגלו ביקורת קשה על בני ביתו המסורים של מרן פוסק הדור הרב עובדיה יוסף, שלדבריו הם אלו שמנהלים את תנועת ש"ס.

בש"ס הרשמית שברו לראשנה שתיקה, והגיבו על הטענות של הרב יצחק אותן הוא משמיע כמעט בכל הזדמנות, כשהמיקרופון מונח לפניו.

וזוהי תגובת ש"ס במלואה: "תנועת ש"ס מוחה על הפגיעה בכבודו של מרן הרב עובדיה יוסף, הנסיון להציג את מרן כמי שמובל על ידי בני משפחתו המשרתים אותו בנאמנות ובמסירות הוא שקר גס, עזות מצח ופגיעה בכבוד התורה".

"מדובר בשקר שאין לו כל קשר למציאות, מרן מקבל מידי יום אנשים מכל גווני הקשת ומעורב באופן בלתי אמצעי לנעשה, התסכול של הגורמים העומדים מאחורי אמירות אלה מעביר אותם על דעתם ועל דתם, ועל זה נאמר ב'פרקי אבות' הקנאה והתאווה והכבוד מוציאים את האדם מן העולם"

גם מגיש התכנית דרור גלוברמן מתח בקורת על הרב יצחק ואמר בסיום התוכנית: "כמי שעוקב די זמן אחרי פועלו של אמנון יצחק, לטעמי לפחות, ראוי לנקוט בו זהירות, הוא אומר על עצמו שהיה מוכר טוב של טלוויזיות, הוא עדיין, מוכר מעולה, פשוט הוא החליף מוצר וגילה שיהדות, לפחות זו שהוא מוכר, מפרנסת הרבה יותר טוב, גם את החשבון וגם את האגו".

בתוך כך הרב אמנון יצחק ממשיך בסדרת ראיונות ל'תשקורת החילונית' נגדה הוא יצא שנים רבות, בראיון לאמנון לוי שישודר בקרוב נשאל הרב יצחק: "יש לך ריב עם ש"ס עכשיו" והרב ענה: "אני לא רב עם אף אחד".

לוי שאל: "מה זאת אומרת? אמרת הם מפחדים ממני פחד מוות" והרב השיב: "זה מה שאני חוזר ואומר : "רועדים". ושהרב יצחק נשאל "למה הם כל כך מפחדים מהרב אמנון יצחק" השיב: "הם לא רוצים את המנהיג הפוטנציאלי הבא, הם רוצים להכתיר את הבא גם כן". הפרשן הבכיר אמנון לוי פרשן את דבריו של הרב יצחק: "קריאת תיגר על הרב עובדיה יוסף, מעשה שצריך הרבה אומץ, או חוצפה, תלוי בנקודת ההשקפה שלכם"

בהמשך שאל לוי את הרב יצחק: "לא קשה לך להמרות את פיו של הרב עובדיה יוסף?, גדול הדור המזרחי"? והרב השיב: "להמרות? למה אני צריך להמרות?" ולוי השיב: "כי הוא (מרן הגר"ע יוסף) הודיע חד משמעית שצריך להצביע ש"ס".

הרב יצחק לא היסס והשיב: "ואני מודיע חד משמעית שצריך להצביע כח להשפיע".

ושוב לוי שאל: "אם הרב עובדיה יוסף יורה לך לא ללכת, אתה לא תרוץ (לבחירות י.כ)?: "בטח שאני ירוץ, אני ירוץ יותר מהר".

יצוין, כי בכירי ש"ס הפסיקו לכנות את הרב אמנון יצחק בתואר "הרב", כדוגמת השר מרגי שאמר באחד מהראיונות שקיים לאחרונה: "גם הציבור שאמנון יצחק מחזק, זה ציבור של ש"ס, וזה ציבור שבסוף מקבל את הוראות מרן הרב עובדיה יוסף שאחריו כל הציבור הולך".

מקור: http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%AA-%D7%A9%D7%A1-%D7%A0%D7%92%D7%93-%D7%94%D7%A8%D7%91-%D7%90%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%9F-%D7%99%D7%A6%D7%97%D7%A7-%D7%A2%D7%96.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  רגע אז למה לא להפגיש את הרב אמנון lior1_1 23.12.12 19:55 1
     מפני שאולי בני משפחתו המשרתים אותו בנאמנות ובמסירות לא יתנו לזה לקרות אניאנונימיאני 23.12.12 20:49 8
     אולי בגלל שהברנש הזה בכלל ללא הסמכה לרבנות sumsum 23.12.12 22:16 14
     מכיון שיתכן שהרב עובדיה ישתכנע שכדאי שהרב אמנון יצחק יריץ רשימה משלו איש אחד 23.12.12 22:54 15
  המחלוקת הזו תגמר רע מאד. שני חולקים על רבי נחמן מברסלב אוכלים את מה שהם בישלו זרובבל 23.12.12 20:02 2
     יהודי, מר''ן לעולם לא חלק על רבינו - דייק במילים בבקשה! תודה ZIGGI 24.12.12 01:06 20
  כיכר השאבאב..זהו ביטאונה של ש''ס bugy 23.12.12 20:07 3
  והכל לשם שמים כמובן elisha 23.12.12 20:24 4
  יש לי פנטזיה שאני מקווה שתתגשם לפחות חלקית ליאו מסי 23.12.12 20:28 5
     אשריך שאתה יכול לכתוב על הפנטזיות שלך מבלי להחסם ): galt 23.12.12 20:31 6
     אני ממעדיף שש''ס יורידו מאמנון 2 מנדטים ירחאפל 23.12.12 20:36 7
     הפנטזיה שלי תתגשם כשתהיה פחות ממורכז במה החרדים עושים לא טוב ZIGGI 24.12.12 01:12 23
     1+ samnth 24.12.12 07:02 29
  השתן עלה לראשו של המסומם לשעבר אמנון יצחק גבוה גבוה הדוקטור 23.12.12 21:06 9
     אבל מה אתה באמת חושב על אמנון יצחק? קול ההר 23.12.12 21:17 10
         קוראים לזה ״אנדרסטייטמנט״, בין השורות תמצא קצה חוט שיוביל לרמז... דזשיגאן 24.12.12 00:43 17
             חחח...או שאתה לא הבנת אותו..אנדרסטייטמנט?! הדוקטור 24.12.12 05:05 25
     שאלת תם. בעל-שם-טוב 23.12.12 21:23 11
         כי לא באמת מעניין את אמנון יצחק אם הרב עובדיה יקבל אותו או לא, וגם את הרב עובדיה זרובבל 23.12.12 21:37 12
         למה שלא תתחיל לחשוב עם השכל הפרטי שלך, במקום לצטט את אמנון יצחק? הדוקטור 24.12.12 05:10 26
             אתה דוקטור לז***ני שכל זרטוסטרא 24.12.12 07:52 32
     אני מוחה על בזיון הרב מעוף 24.12.12 00:53 19
         על בזיון אדם... לא רב. yevi 24.12.12 07:13 31
     אהבת ישראל elisha 24.12.12 01:06 21
     בוא נשמור על לשוננו, אני מבין את התיסכול שלך אבל לא הייתי ממהר לדבר כך ZIGGI 24.12.12 01:16 24
  בש''ס פוחדים. אין מילה אחרת לתאר את מצבם. שטריימל 23.12.12 21:44 13
  אמנון יצחק מתברר בימים אלה כחלטוריסט שמואל ג 24.12.12 00:37 16
     מילא נוסע ב- BMW אבל מה עם ההופעה בטמבלויזיות? PASTE 24.12.12 00:52 18
     האיש החצוף הזה מטיח עלבונות נוראים ברב עובדיה יוסף. הדוקטור 24.12.12 05:14 28
  אם אמר שירוץ מהר יותר אם מר''ן יפסוק אחרת אז כל התירוץ על בני ביתו יורדים מהפרק ZIGGI 24.12.12 01:09 22
     השתן עלה לתימני המחורפן לראש. הרבה מאד שתן הצטבר לו שם הדוקטור 24.12.12 05:12 27
         נראה לי שעלה לך השתן למוח, תתביש לך!! צפתי 24.12.12 07:57 33
             אחי מצפת אל תיקח ללב, זה בא מתסכול, הדברים לא פשוטים, נקווה לטוב ב''ה ZIGGI 24.12.12 14:04 34
  ''רב'' יצחק ,ד''ר לפיד, מי עוד יקח לעצמו תואר? yevi 24.12.12 07:08 30

lior1_1
חבר מתאריך 27.4.08
3817 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    19:55   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. רגע אז למה לא להפגיש את הרב אמנון  
בתגובה להודעה מספר 0

עם מרן ולסיים את הפרשה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אניאנונימיאני
חבר מתאריך 2.4.12
12920 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    20:49   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מפני שאולי בני משפחתו המשרתים אותו בנאמנות ובמסירות לא יתנו לזה לקרות  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
sumsum
חבר מתאריך 2.4.12
478 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    22:16   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אולי בגלל שהברנש הזה בכלל ללא הסמכה לרבנות  
בתגובה להודעה מספר 1

ואין לו שום זכות חוקית / הלכתית / מוסרית לקרוא לעצמו או שיקראו לו רב ולדרוש מרב אחר שיפגש איתו.

ולעומת זאת על הרב יוסף אי אפשר לחלוק על גדולתו בתורה ועם ההסמכה שלו לרבנות (גם אם לא מסכימים עם הדעה שלו)

אבל אין בעייה שימשיך הליצן עם כיפת האנטנה לבזות ולהסתבך בשקרים של עצמו אחרי הבחירות ההאלה כולם יראו שהאיש הזה בעצם שווה פחות מקליפת השום

איש אחד
חבר מתאריך 12.4.10
3005 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    22:54   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מכיון שיתכן שהרב עובדיה ישתכנע שכדאי שהרב אמנון יצחק יריץ רשימה משלו  
בתגובה להודעה מספר 1

יש כמה מאות גיחזים מסביבו של הרב עובדיה יוסף
ראש הגיחזים הוא אריה דרעי
לכן כל פסיקה של הרב עובדיה בנושא פוליטי-מדיני-צבאי הינה נקודת המטרה שסימנו לו אותם גיחזים
כך סובב דרעי את הרב עובדיה יוסף על אצבעו הקטנה בכך שדאג להעביר את הסכם אוסלו הארור
וכך הוא ימשוך את שס שמאלה לכיוון חברו הטוב, חיים רמון
הם אלו שמנעו מהרב אמסלם לראות את הרב עובדיה יוסף
והם גם אלו שמונעים היום מהרב אמנון יצחק לראות אותו
הרב עובדיה יוסף הינו גדול וענק הלכה לתלמוד
אבל אינו מבין כמעט כלום בפוליטיקה
הראיה היא שהוא החזיר את דרעי
ההוכחה לכך תבוא אחרי הבחירות

זרובבל
חבר מתאריך 16.1.12
5037 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    20:02   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. המחלוקת הזו תגמר רע מאד. שני חולקים על רבי נחמן מברסלב אוכלים את מה שהם בישלו  
בתגובה להודעה מספר 0

ZIGGI
חבר מתאריך 4.5.10
4570 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    01:06   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. יהודי, מר''ן לעולם לא חלק על רבינו - דייק במילים בבקשה! תודה  
בתגובה להודעה מספר 2

הוא רק אמר את דעתו בנוגע לנסיעה לאומן שעוזבים משפחות בביתם לטובת העלייה לציון, זה לא מוכח באף מקום בספרי רבינו, בפרט בארץ ישראל שאין מקום טוב יותר להיות בה, ועל זה דיבר מר"ן, ולא חלילה חולק על רבינו.

bugy
חבר מתאריך 18.12.08
7019 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    20:07   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כיכר השאבאב..זהו ביטאונה של ש''ס  
בתגובה להודעה מספר 0

elisha
חבר מתאריך 6.12.12
8253 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    20:24   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. והכל לשם שמים כמובן  
בתגובה להודעה מספר 0

ליאו מסי
חבר מתאריך 26.1.12
19531 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    20:28   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. יש לי פנטזיה שאני מקווה שתתגשם לפחות חלקית  
בתגובה להודעה מספר 0

ובה אמנון יצחק מוריד מש"ס כ2 מנדטים , אך זה לא מספיק לו לעבור את אחוז החסימה.

תודה ידידי, גזור ושמור.

galt
חבר מתאריך 2.4.12
10266 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    20:31   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אשריך שאתה יכול לכתוב על הפנטזיות שלך מבלי להחסם ):  
בתגובה להודעה מספר 5

ירחאפל
חבר מתאריך 16.3.08
4298 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    20:36   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אני ממעדיף שש''ס יורידו מאמנון 2 מנדטים  
בתגובה להודעה מספר 5

ולא יעברו את אחוז החסימה
אבל גם האופציה שלך מעולה

ZIGGI
חבר מתאריך 4.5.10
4570 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    01:12   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הפנטזיה שלי תתגשם כשתהיה פחות ממורכז במה החרדים עושים לא טוב  
בתגובה להודעה מספר 5

samnth
חבר מתאריך 21.11.05
3585 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    07:02   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. 1+  
בתגובה להודעה מספר 5

עיתון הארץ - עיתון לאנשים בוגדים

הדוקטור
גולש אורח
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    21:06   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. השתן עלה לראשו של המסומם לשעבר אמנון יצחק גבוה גבוה  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 23.12.12 בשעה 21:09 בברכה, הדוקטור

החלאה כופר בכל. מדהים באיזה סובלנות מתייחסים לזבל הזה.
אצל אשכנזים, מי שהיה קורא תיגר בצורה הזאת על אחד מגדולי הדור שלהם - היה מזמן חוטף באבו אבוה: חרם , איסור להיפגש ולסחור איתו איסור לשמוע אותו, מכות, איסור שידוכים וכו'.

מי שעודד את החלאה ולא תפש שהוא אף פעם לא דיבר על אחרים מלבד על עצמו..בהרצאות דמיקולו שלו שהיו פולחן אישיות מסוג ירוד במיוחד...משלם כעת את המחיר. את החלאה הזה שפתאום באה עליו הרוח והתחיל להתנבא ולהופיע בגלימה של חכם / מורי/ בין לאדן כאילו זה היה לבושו מימים ימימה - אותו היה צריך לגמור כשהוא עוד היה קטן.

אבל חכו קמעא...הוא עוד יהיה קטן. ובקרוב מאד.
אני לא אתפלא אם אמנון יצחק יתפקר ויחזור לפשע ולסמים.

אבל אמנון יצחק שגידל ילד עבריין צעצוע והשאר מי יודע איזה גלמים ובהמות כנראה לא מתרגש מחרם שידוכים.

קללת עזרא הסופר נתקיימה במלואה בריקא הזה אמנון יצחק.
התימני מחשב נפשו להיות מנהיג.
גם הוא באצילים. גם הוא מנהיג וגדול...
המסומם לשעבר הזה, שעשה סמים בעברו וחזר בתשובה , כנראה נשתבשה עליו דעתו המחופפת סופית.
הפשפש הריקא הזה שבקושי למד שני פסוקים קורא תיגר על גדול הדור, וברוב חוצפתו מנסה להשתוות אליו.

לא נורא...אמנון יצחק יגלה את עונשו בקרוב.
החלאה לא קולט מה מתכננים לו שם למעלה.

קול ההר
חבר מתאריך 13.5.10
3228 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    21:17   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אבל מה אתה באמת חושב על אמנון יצחק?  
בתגובה להודעה מספר 9

ליצירת קשר: mordechai.brener @ gmail.com

דזשיגאן
חבר מתאריך 27.4.04
8169 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    00:43   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. קוראים לזה ״אנדרסטייטמנט״, בין השורות תמצא קצה חוט שיוביל לרמז...  
בתגובה להודעה מספר 10

הדוקטור
גולש אורח
יום שני י''א בטבת תשע''ג    05:05   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. חחח...או שאתה לא הבנת אותו..אנדרסטייטמנט?!  
בתגובה להודעה מספר 17

יש שם מלוא הטנא חרפות ונאצות על המסומם לשעבר אמנון יצחק, שחיק עצמות.

בעל-שם-טוב
חבר מתאריך 2.4.12
14 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    21:23   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. שאלת תם.  
בתגובה להודעה מספר 9

כבעל תשובה שרוצה באמת לבחור בדרך הנכונה אני שואל את עצמי באמת מדוע לא מפגישים את מרן עם הרב אמנון יצחק?הוא קירב המון יהודים רחוקים לאביהם שבשמיים,ואין בכלל מחלוקת לגבי מרן.אם אכן הרב אמנון יצחק טועה בדרכו כפי שטוענים בש״ס מדוע מרן לא יוצא כנגד?מדוע נותנים לדוברים למיניהם לנהל את מערכת היחסים הסו?כולנו רוצים לבחור בדרך שתעזור לעם ישראל אך המלחמות הללו עושות רק להיפך.הייתי בוחר בן ארי אך מעדיף לבחור גדולים וראויים ממנו.עזרה בבקשה

זרובבל
חבר מתאריך 16.1.12
5037 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    21:37   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. כי לא באמת מעניין את אמנון יצחק אם הרב עובדיה יקבל אותו או לא, וגם את הרב עובדיה  
בתגובה להודעה מספר 11

לא מעניין יותר מידי אמנון יצחק.

את שניהם מענייניים דברים אחרים לגמרי.
סיפור הכניסה אל הרב הוא רק מס שפתיים וחלקות לשון.

מה שאמנון יצחק "התקרב" אל הרב עובדיה זה רק כדי להאדיר את מעמדו
כדי להגיע לרגע בו הוא יוכל להתנתק ולקחת את מקומו.
הוא בנה את זה במשך שנים, ועכשיו הוא מבצע שלב בתוכניתו.

אם רון בן ישי יכול לפרשן וגם אבישי בן חיים, אז גם אני יכול.
והאמינו לי אני מכיר את הנפשות הפועלות מכלי ראשון ומקרוב.

מצד מקורבי הרב עובדיה מבינים היטב את האיום על מעמדם, והם מגיבים בהתאם.
אין כל קשר לתורה, ליראת שמים, או לאהבת ה'.
מדובר ברדיפת שררה, ומאבקי כח הקשורים להרבה ממון ותחומי השפעה.

הדוקטור
גולש אורח
יום שני י''א בטבת תשע''ג    05:10   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. למה שלא תתחיל לחשוב עם השכל הפרטי שלך, במקום לצטט את אמנון יצחק?  
בתגובה להודעה מספר 11

אתה יודע - הקב"ה נתן לך שכל לחשוב בו בעצמך. אתה לא זקוק למתווך. ובטח לא לאמנון יצחק.

אחרי שאמנון יצחק ירק בפניו של הרב, חרףך וגידף אותו, זלזל בכבודו בפומבי - אתה עוד מצפה שהרב יקבל אותו לפגישה?

ואת מי בדיוק - את הפשפש העלוב המכונה אמנון יצחק?
לקבל אותו זה להכיר בו כשווה.
והוא לא.

זה שהוא מעביר הרצאות לערסים ופרחות ו"משכנע" אותם להניח תפילין - אני מקווה שאתה לא קונה את השטיקים האלו ותבדוק כמה מהם באמת חזרו בתשובה...
אמנון יצחק כוחו טוב לערסים ופרחות. זה לא הקהל של הרב. קאפיש?
בעוד 500 שנה, אף אחד לא יזכור מי זה אמנון יצחק או מי הם גדולי הדור האשכנזים דהיום - אבל ילמדו מהספרים של הרב עובדיה יוסף. זה מה שיישאר.
ואם לא מהספרים...הכל יעלה לענן. מי יזכור את אמנוטן יצחק? הוא ייעלם בעשן. יתפגוג ויימח שמו וזכרו.
הוא ייזכר כמי שהחציף פנים לגדול ישראל שקם פעם בחמש מאות שנה.

זרטוסטרא
חבר מתאריך 14.9.02
2597 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    07:52   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אתה דוקטור לז***ני שכל  
בתגובה להודעה מספר 26

כמה שטויות יוצאות לך מהפה... פיצי לבני ויהיר לביד מחכים לך ולשכמותך לעוד סיבוב בסגנון קדימה,הגימלאים

מעוף
חבר מתאריך 25.11.10
10068 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    00:53   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אני מוחה על בזיון הרב  
בתגובה להודעה מספר 9

yevi
חבר מתאריך 13.11.08
48217 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    07:13   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. על בזיון אדם... לא רב.  
בתגובה להודעה מספר 19

אני מעורר אנטגוניזם? יופי | סווייייייייייייפ

elisha
חבר מתאריך 6.12.12
8253 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    01:06   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אהבת ישראל  
בתגובה להודעה מספר 9

ואותם חרדים יטיפו מוסר לחילונים ויקללו את כל מי שיצחק מבעל החיטוטי אף שליט״א.

ZIGGI
חבר מתאריך 4.5.10
4570 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    01:16   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. בוא נשמור על לשוננו, אני מבין את התיסכול שלך אבל לא הייתי ממהר לדבר כך  
בתגובה להודעה מספר 9

אני מרגיש את הכאב הזה לא פחות ממך, אבל כרגע אני מעדיף לשתוק ולהשאיר להשגחה לנהל את זה, אני מאמין שהכול ב"ה יסתדר על הצד הטוב ביותר, אמן!

שטריימל
חבר מתאריך 25.6.09
11396 הודעות
אור ליום שני י''א בטבת תשע''ג    21:44   23.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. בש''ס פוחדים. אין מילה אחרת לתאר את מצבם.  
בתגובה להודעה מספר 0

איני מצביע ש"ס או כח להשפיע,אבל מה שבש"ס עושים לרב יצחק בחודש,לא עשו לו מר"צ 30 שנה

שמואל ג
חבר מתאריך 22.11.12
270 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    00:37   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אמנון יצחק מתברר בימים אלה כחלטוריסט  
בתגובה להודעה מספר 0

האיש נוסע על BMW כאשר הוא מטיף לחיים של תורה שבהם לבטח אין BMW
כל השנים הוא יצא נגד התקשורת ועכשיו הוא מזמין אותם להתראיין אצלו
גם קורח היה איש יודע ספר ...
אוי לדור שלנו שאין לו רועה אמיתי
הרוצה להתחבר לאמת יתרחק מהשקר !!!

PASTE
חבר מתאריך 18.4.11
31177 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    00:52   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מילא נוסע ב- BMW אבל מה עם ההופעה בטמבלויזיות?  
בתגובה להודעה מספר 16

הדוקטור
גולש אורח
יום שני י''א בטבת תשע''ג    05:14   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. האיש החצוף הזה מטיח עלבונות נוראים ברב עובדיה יוסף.  
בתגובה להודעה מספר 16

לא תהיה לו תקומה. הציבור של ש"ס עוד לא ממש מודע לכפירה שבדעותיו של האיש. דבריו עוד לא ממש הופצו והדהדו בציבור.
כזה יקרה- תקום קול צעקה גדולה והציבור יקיא את הנחש הכופר הזה מקרבו.
אמנון יצחק לא יידע מאיפה זה בא לו.
ואם הוא חושב שהעבריינים חסידיו ירתיעו מישהו - שיחשוב שוב.
הוא לא יודע מול איזה כוחות הוא ניצב - כוחות הרוח.
והרב יוסף לא יפגוש אותו. הוא לא יזכה לראות בצל גלימתו. גם לא אם יגסוס בייסורים ויחזור בתשובה.
אנחנו עוד נזכה לראות בקריסתו ומותו של אמנון יצחק או בהתנצרותו.
הוא עושה מעשה יש"ו הנוצרי. קורא תיגר. מחציף פנים. קורח ועדתו.
חסידיו הכריזו עליו כמשיח.
במילים אחרות: יש לנו פה שבתאי צבי חדש.
וסופו יהיה גרוע יותר כי עברנו גם את שבתאי צבי וגם את יש"ו. אנחנו מחוסנים מפני כוח ההיזק שלהם.
אמנון יצחק הולך בדרך האבדון.
אין לו תקומה.
בקרוב מאד יגיע סופו של הריקא הזה.

ZIGGI
חבר מתאריך 4.5.10
4570 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    01:09   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אם אמר שירוץ מהר יותר אם מר''ן יפסוק אחרת אז כל התירוץ על בני ביתו יורדים מהפרק  
בתגובה להודעה מספר 0

הדוקטור
גולש אורח
יום שני י''א בטבת תשע''ג    05:12   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. השתן עלה לתימני המחורפן לראש. הרבה מאד שתן הצטבר לו שם  
בתגובה להודעה מספר 22

אבל אתה עוד תראה את דרכה של התורה ומהו כוחו של גדול בישראל:
אמנון יצחק יתפוגג. אלו חרחורי הגסיסה שלו.
והרב לא ינקוף אצבע להזיק לו.
התורה של הרב תסגור איתו חשבון -בעזרת העם.

צפתי
חבר מתאריך 4.1.10
11756 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    07:57   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. נראה לי שעלה לך השתן למוח, תתביש לך!!  
בתגובה להודעה מספר 27

אין לנו על מי להשען רק על אבינו שבשמים

ZIGGI
חבר מתאריך 4.5.10
4570 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    14:04   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. אחי מצפת אל תיקח ללב, זה בא מתסכול, הדברים לא פשוטים, נקווה לטוב ב''ה  
בתגובה להודעה מספר 33

yevi
חבר מתאריך 13.11.08
48217 הודעות
יום שני י''א בטבת תשע''ג    07:08   24.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. ''רב'' יצחק ,ד''ר לפיד, מי עוד יקח לעצמו תואר?  
בתגובה להודעה מספר 0

אני מעורר אנטגוניזם? יופי | סווייייייייייייפ

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות