אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15575 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15575
shan
חבר מתאריך 14.6.11
3994 הודעות
יום שלישי י''ב בטבת תשע''ג    14:25   25.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

למה איוב קרא לא ישן בלילה?  

הועבר בתאריך 25.12.12 בשעה 14:26 מפורום חדשות על-ידי גלובל, (גלובל)

סגן השר איוב קרא הסביר מדוע לא ישן בלילה, "גם בשעות שאני ישן, המיליונר מרעננה גרם לי להתפך במיטה ולשאול האם הציבור מודע"?

עדו בן פורת

סגן השר איוב קרא מהליכוד הסביר הבוקר (שלישי) מדוע לא ישן בלילה האחרון.
"גם בכמה שעות שאני ישן, 'המיליונר מרעננה' גרם לי להתפך במיטה ולשאול האם הציבור מודע?" שאל קרא תוך שהוא מתכוון לעליית כוחו של נפתלי בנט.

לדבריו, כאשר חברי הכנסת שהתפלגו לקדימה יצאו למבצע הגירוש מגוש קטיף, המפלגות הימניות מהליכוד ובתוכן האיחוד הלאומי והמפד"ל לא הורגשו ולא היוו איום על אריאל שרון, "זאת על אף מספרם הגדול יחסית שעמד אז על 12 מנדטים", טען קרא.

"לעומת זאת אנו הנאמנים היינו בסך הכול חמישה 'אמיתיים' עם עוד חמישה 'נאמנים לייט' וכמעט סיכלנו את ההתנתקות", סיפר והוסיף כי אריאל שרון עסק מידי יום בהכנות איך לעבור את המחסום הפנים מפלגתי שהם הציבו לו, לדברי קרא גם אם היו עשרים חברי כנסת מחוץ לליכוד, "דבר לא היה מזיז לראש ממשלה כדי ללכת למזימת ויתורים עם פרטנרים בשמאל".

סגן השר קרא האשים את נציגי המפד"ל ואת היו"ר דאז זבולון אורלב כי הם "נתנו ארכה לראש הממשלה וחמצן בזמנו, אם היו מתפטרים מהממשלה ההתנתקות לא הייתה יוצאת אל הפועל כי לא היה רוב לכך".

לדבריו, נפתלי בנט נתפס "כזבולון אורלב במהדורה חדשה" ולא יוכל להתחרות בימניות של אנשי הליכוד כמו משה פייגלין וחברי הכנסת חוטובלי, אלקין, דנון, לוין ואדלשטיין, "הם הכי ימניים שאפשר למצוא היום בכנסת ורובם חיים בשטחי יהודה ושומרון, "חזקה עליהם ללחום יותר מבנט", אמר.
-
-
-

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות