אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15807 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15807   
אנדר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
גולש אורח
1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
אור ל שבת קודש י''ח בכסלו תש''ע    21:20   04.12.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

במאי סרט צבא החברים של גלעד: 980 אסירים, זה מטורף  

"השתתפתי והתגייסתי למען שליט"

במהלך השנים לא איפשרנו למקבלי ההחלטות להשתמש בהיגיון, כפינו את הרגשות שלנו. גלעד יחזור הביתה ו-980 פתלי נפץ יסתובבו חופשי ויתכננו את הפיגוע הבא
אייל גפן | 4/12/2009

אני באמת באמת בהתלבטות שצורבת כל פינה בגוף. 980 אסירים, זה מטורף כמה שזה עצוב ובלתי נתפס.

980 מדי עצר מתקתקים שחוזרים לעבודה אחרי הפסקה ארוכה.
980 מנוולים שכל מה שיש להם בראש זה להרוג יהודים בארץ ישראל.
980 מוחות קרימינליים שהולכים להשחיר לנו את החיים.
980 יחידות כוח שהופכות את החמאס לארגון מנצח מעל ומעבר למצופה.
980 מחרחרי מלחמה.
980 נבלות חסרות מצפון.
980 תולעים חסרות לב.
980 אנשים הכי מסוכנים שמיררו לנו את החיים במשך שנים, ייצאו בעוד רגע למשימות היומיות שלהם, לרצוח ולהרוג ולהשחית.

ארגון החמאס הולך לצאת ארגון ענק. מרגע זה הוא כמעט כל יכול. אנשי החמאס יתנפחו עכשיו מרוב הנאה לממדים הרסניים, כל מי ששם פתק בשבילם בקלפי הפך אותם לגיבורים. משהו בסדרי העולם שם מעבר לגבול הולך להשתנות באופן קרדינלי.

המנוולים חוזרים לשדה הקרב

כששמעתי את המחיר נעצרה לי הנשימה לכמה דקות. נשבע בכל היקר לי, שאני לא יודע מה לחשוב ומה לעשות, זה מטריף עד הקצה.

מצד אחד אם הייתי נועם שליט, אבא של גלעד, הייתי עושה בדיוק כמוהו - נלחם בכל מאודי ובכל מחיר כדי להשיב את הבן שלי הביתה ולא מעניין אותי כלום אבל כלום. מצד שני אני לא אבא של נועם שליט. אני אבא של דניאל. ואני אבא כמו עוד מאות אלפי אבות שיהפכו מרגע השחרור לאבות מאוימים יותר, לאבות מפוחדים יותר, וחס וחלילה וחס שלום לאבות יותר שכולים.

זה ייעודם בחיים של האין סוף מנוולים האלה שחוזרים לשדה הקרב, צורח להם בראש קול קורא להרוג ולרצוח ולסכסך עד הסוף המר.

החבורה המפלצתית הזאת

היא יחידת כוח הרסני מאין כמוה, ובניגוד לכל מיני ספקולנטים וכל מיני הנחות - במקרה הזה יש קבלות רשמיות על היצר המתועב הזה.

למרות הקושי האין סופי, אני כן רוצה לעשות עם עצמי חשבון נפש נוקב, לא כי הרבה יותר נוח לי. אני חייב לעשות את החשבון הזה כי אני חי במקום כל כך מטורף שחוקי המשחק עפים לי מהידיים, ורוב הזמן אנחנו עסוקים פה בלנקות חלב שנשפך.

אני נשבע שאני לא מנסה לזרוע פחד ואימה ואני לא מנסה להטות את הכף, אני מסתכל מגובה השנים שלי ועושה חשבון נפש קרוב ולא אמוציונלי. למרות שהאמוציות יושבות בשורות הראשונות, ואני רוצה בכל מאודי שגלעד יחזור כבר הביתה כי הכל מסביב עייף ומרוט עצבים.

האדמה מסביב הולכת לרעוד ולהתנפץ
מה יהיה עכשיו? אריק שרון נתן הוראה לרסק ולכתוש את כל המנוולים האלה, חלקם נעצרו ונכלאו למאסרי עולם ולחלקם הוא ניפץ את הראש, וטוב שכך. איך שלא נסתכל וכמה שלא נסתיר, אלה העובדות. מאז המסע המבאר הזה חדלו הפיגועים כי החלק המבצע נכתש או יושב בבית סוהר, ועוד רגע הוא יוצא לאוויר החופשי למסע ניצחון.

השתתפתי והתגייסתי למען שליט

לפני חודשיים הפקתי וביימתי והשתתפתי והתגייסתי לצבא החברים של גלעד שליט. עשיתי את העבודה בהתנדבות ובהכרה מלאה שזה אכן מה שצריך לקרות. לא שיערתי בנפשי שזה המחיר.

זה קורע אותי לחתיכות קטנות. המחשבה שמצד אחד חייבים להחזיר את גלעד הביתה, ומצד שני האדמה מסביב הולכת לרעוד ולהתנפץ מיחידת הכוח הזאת שיוצאת לסיבוב שני. זה חולני.

אז מה אני מציע? אני לא מציע. אין לי מה להציע, אף אחד לא יכול להציע. זה הולך לקרות כי השיקול הפך לשיקול אמוציונלי לחיץ. אין אופציה לשיקול ביטחוני ענייני. במהלך השנים לא איפשרנו למקבלי ההחלטות להשתמש בהיגיון, כפינו את הרגשות שלנו. עכשיו עם זה נצטרך להסתדר.

גלעד יחזור הביתה ו-980 פתלי נפץ יסתובבו חופשי ויתכננו את הפיגוע הבא.

שבת שלום,
אייל גפן

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/974/482.html?hp=1&loc=31&tmp=3906

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הבאת דעה של שחקן שפסגת הקריירה גילום של מוכר פלאפל doko2006 04.12.09 21:29 1
     ספר את זה למי שלקחה אותו לביים אנדר 04.12.09 21:37 2
     במקרה שלו בריינס 05.12.09 13:49 5
         עצוב אנדר 05.12.09 17:05 6
  פתיל נפץ על חלון.! מי המלך 04.12.09 21:50 3
     לא צריך להיות גאון בשביל לפגע אנדר 04.12.09 23:44 4

doko2006
גולש אורח
אור ל שבת קודש י''ח בכסלו תש''ע    21:29   04.12.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הבאת דעה של שחקן שפסגת הקריירה גילום של מוכר פלאפל  
בתגובה להודעה מספר 0

אתה לא רציני

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
גולש אורח
אור ל שבת קודש י''ח בכסלו תש''ע    21:37   04.12.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ספר את זה למי שלקחה אותו לביים  
בתגובה להודעה מספר 1

"נְצֹר לְשׁוֹנְךָ מֵרָע; וּשְׂפָתֶיךָ, מִדַּבֵּר מִרְמָה"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
בריינס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.05
7250 הודעות, 59 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
שבת קודש י''ח בכסלו תש''ע    13:49   05.12.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. במקרה שלו  
בתגובה להודעה מספר 1

הוא התגייס למען גלעד
אבל מצד שני גם ראה במו עינייו מה זה פיגוע.
אני זוכרת אותו מתהלך בין השולחנות בפיגוע
בקפה אפרופו בפורים.

http://www.ugot4u.com

גולש אורח
מוצאי שבת י''ח בכסלו תש''ע    17:05   05.12.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. עצוב  
בתגובה להודעה מספר 5

"נְצֹר לְשׁוֹנְךָ מֵרָע; וּשְׂפָתֶיךָ, מִדַּבֵּר מִרְמָה"

מי המלך
גולש אורח
אור ל שבת קודש י''ח בכסלו תש''ע    21:50   04.12.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. פתיל נפץ על חלון.!  
בתגובה להודעה מספר 0

אני "בטטה"?אני יראה לכם מה זה.

גולש אורח
אור ל שבת קודש י''ח בכסלו תש''ע    23:44   04.12.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לא צריך להיות גאון בשביל לפגע  
בתגובה להודעה מספר 3

גלעד יחזור הביתה ו-980 פתלי נפץ יסתובבו חופשי ויתכננו את הפיגוע הבא

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות