אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #15814 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15814   
שלג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2513 הודעות, 30 מדרגים, 43 נקודות.  ראה משוב
אור ליום שלישי י''ח בטבת תשע''ג    21:04   31.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יאיר שמיר: האיחוד עם הליכוד עולה לנו במנדטים  

הועבר בתאריך 31.12.12 בשעה 23:13 מפורום חדשות על-ידי Maya, (גלובל)

אחרי הסקר שגילה כי נתניהו וליברמן איבדו ארבעה מנדטים תוך חודש, מספר 4 ברשימה המאוחדת מודה: "הפסדנו מנדטים, אולי ניאלץ להקים קואליציה עם הרבה מפלגות"

יובל קרני, כתב ynet ו"ידיעות אחרונות"

רשימת "הליכוד ביתנו" נולדה מתוך ציפייה ל-40 מנדטים ויכולת משילות גבוהה, אך כעת יש שמודים כי המהלך לא בהכרח הניב את התוצאות הרצויות. "אנחנו הפסדנו מנדטים", הצהיר היום (ב') בצהריים יאיר שמיר, מספר ארבע ברשימה המאוחדת של הליכוד וישראל ביתנו. בהתייחסו להיחלשות הרשימה המאוחדת בסקרים אמר: "אולי ניאלץ להקים קואליציה עם הרבה מפלגות".

שמיר, שהשתתף באירוע "בוחרים דמוקרטיה" במרכז הבינתחומי בהרצליה, הודה כי אם רשימת הליכוד-ביתנו תקבל מעט פחות מנדטים ממה שצופים לה הסקרים כעת, תיאלץ המפלגה להרחיב את הקואליציה. לירידת המפלגה המאוחדת בסקרים הוא לא מצא הסבר. "אין לי תשובה יותר מדי טובה ביחס לתוצאות שאנו רואים כיום", אמר, "אני לא הייתי שותף למהלך הזה".

לצד זאת, שמיר חזר על דבריו של יו"ר "ישראל ביתנו" אביגדור ליברמן, לפיהם יש לקחת את תיקי השיכון והפנים מידי ש"ס. "ש"ס היא מפלגה שכבודה במקומו מונח, אבל אני חושב שאנחנו צריכים לקחת את תיק השיכון", הצהיר. "גם תיק הפנים זקוק לרענון, הוא נמצא שנים אצל אותן מפלגות".

לדבריו, "אם ש"ס יהיו שותפים בקואליציה ויהיו מוכנים להיפרד מכמה פרות שמנות, אני מניח שנצליח לגרום לשינוי לטובת כלל הציבור בישראל". שמיר סיפר עוד כי הכין תוכנית ליום שאחרי הבחירות, ועיקרה הורדת המע"מ על מזון ותרופות בשמונה אחוזים. "זה יעזור לחולים ולעניים", הסביר.

מסקר של "ידיעות אחרונות" ומכון "דחף" שפורסם לאחרונה עולה כי הליכוד-ביתנו מאבד מנדט בשבוע. בסקר האחרון, שפורסם ביום שישי, זכתה המפלגה ל-33 מנדטים, שניים פחות מהסקר שנערך לפני שבועיים וארבעה פחות מהסקר שנערך לפני חודש. גם העבודה איבדה שני מנדטים ביחס לסקר הקודם, ואם הבחירות היו מתקיימות היום היא הייתה מקבלת 17 מנדטים.

מקור - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4326762,00.html

הליכוד ממשיך בצניחה חופשית של מנדטים בכל הסקרים, בקרוב ביבי ישמע פתטי כמו ציפי!

הבית הרפורמי בראשות בנט, הורס את הרבנות, מקפיא את הבנייה ביו"ש, מכניס רפורמים למועצות הדתיות!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  זה לא האיחוד.. elib 31.12.12 21:39 1
     סיבות? אפרים 31.12.12 22:00 2

elib לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.07
14800 הודעות, 92 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
אור ליום שלישי י''ח בטבת תשע''ג    21:39   31.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. זה לא האיחוד..  
בתגובה להודעה מספר 0

זה חוסר ההבנה שלתקוף מישהו מהמחנה שלך עולה ויעלה בהמון מנדטים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אפרים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.05
2090 הודעות, 27 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
אור ליום שלישי י''ח בטבת תשע''ג    22:00   31.12.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. סיבות?  
בתגובה להודעה מספר 1

הגרוש בעוז ציון - סיבה לאבדן מנדטים
תמיכה בהריסת ישובים - סיבה לאבדן מנדטים.
התקפות על בנט - סיבה לאבדן מנדטים
צריך עוד סיבות?
ביבי יורה לעצמו בראש ואחר כך מתלונן

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות