אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16083 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16083
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
יום שני כ''ה בטבת תשע''ג    07:47   07.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הרב אמנון יצחק מאיים ב'נשק יום הדין':''אייכמן רצח מיליונים ואני קרבתי מיליונים''  

הועבר בתאריך 07.01.13 בשעה 07:49 מפורום חדשות על-ידי Maya, (גלובל)

הרב אמנון יצחק עונה למתקפה החריפה נגדו, "אייכמן רצח מיליונים ואני קרבתי מיליונים, זה נורמלי"? שאל הרב והבטיח כי ילך עד הסוף.

פרסום ראשון: כ"ה בטבת תשע"ג, 07/01/13 07:20עדו בן פורת

הרב אמנון יצחק ענה אמש (ראשון) לאנשי ש"ס שתקפו אותו בחריפות בימים האחרונים, "אייכמן רצח מיליונים ואני קירבתי מיליונים, תגידו זה נורמלי"? שאל הרב יצחק בהרצאה שהעביר בנהריה.

לדבריו, אנשי ש"ס לא נחים לרגע כי הם יודעים שהוא ינצח עם מספר לא מועט של מנדטים, "כשדרעי רצה להקים מפלגה, הוא לא חטף ככה", הלין הרב יצחק וסיפר שבארבע השנים האחרונות ביקש להיפגש עם הרב עובדיה יוסף, ועד עתה הסכימו שישוחח איתו רק באמצעות הלווין.

הרב יצחק הדגיש בפני הקהל כי הוא לא מפנה אצבע מאשימה כלפי הרבנים, מי שאשם הם "אלה שבאים לרבנים ואומרים להם 'הוא עשה ככה וככה'."

באמצע ההרצאה בירך את מצביעי מפלגתו, כח להשפיע, "שיהיה להם כל הברכות הכתובות בתורה, בזוהר, לחם בשקל, ביטוח בריאות ב-20 ש"ח ושלום ללא מחלוקת אמן ואמן".

יש בתוך ש"ס כנופייה, כלשונו, "שמוכנים לשתות דם", אמר הרב יצחק והדגיש כי הוא ממשיך להתמודד בבחירות ואף הבטיח מספר מנדטים דו ספרתי, "מהיום אין מלחמה בין ש"ס לכח להשפיע אלא בין השקר לאמת, מי ישב בכלא? 6 ח"כים של ש"ס שהכניסו כסף של הציבור לכיס שלהם, לא אני! כשאני אחשוף את נשק יום הדין שלי - לאיפה הכספים הולכים, או אה מה יהיה" איים ולא פירט.

מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/249593

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות