אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16461 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16461   
הכורדי
חבר מתאריך 27.11.14
399 הודעות
יום ראשון ב' בשבט תשע''ג    17:02   13.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''התנועה'' מסיתה כנגד הצבעה לנפתלי בנט באתר הפייסבוק שלה  

הועבר בתאריך 13.01.13 בשעה 17:07 מפורום חדשות על-ידי Noam, (גלובל)

" במידה ואתם מכירים מישהו שמצביע לבנט אז תתנו לו לקרוא את הטקסט הזה.
בנט זה אח? טוב.
אבל אני לא מבין. פשוט לא מצליח להבין למה כ"כ הרבה חילוניים, ומביניהם חברים טובים, מצביעים למפלגת הבית היהודי בראשות בנט.
אז ברור, הוא אח, הוא היה בסיירת מטכ"ל, עשה אקזיט והרוויח כסף טוב, והקמפיין שלו מגניב, אבל זה לא יכול להיות הכל, נכון? חייבת להיות סיבה כלשהי, יותר.. מדינית, שגורמת לו להיות מקום שלישי בסקרים, כשציבור חילוני רב מאחוריו.
אז בדקתי את המצע של הבית היהודי. בדקתי, ויצאתי בשוק גמור.
משפט המפתח שיכול לתאר את תחילתה של הרמת הגבה שלי היה: "התנועה שואפת לעצב את מדינת ישראל ברוח התורה". וכשממשיכים לקרוא, אין צורך לפרט את המחשבות שרצות בראש, אלא אצטט במקום מספר הצהרות מהמצע, ואתם, הציבור החילוני, תקבעו.
-"התנועה תמשיך לפעול לחיזוק מעמדה וסמכויותיה של הרבנות הראשית, כרשות בלתי תלויה, הפועלת לעיצוב צביונה היהודי של המדינה בכל תחומי החיים והחברה. נציגי התנועה יעמדו בקשר מתמיד עם הרבנות הראשית לדיון בשטלות מרכזיות העומדות על סדר יומה של המדינה והאומה." כלומר, מאחורי כל החלטה תעמוד הרבנות הראשית. חברים חילוניים, תגידו לי מה לכם ולרבנות הראשית?? מאיפה הצורך הזה להגברת מעמד הרבנות וכוחה, ובמה זה יתרום לכם?!
-"...השבתת השירותים הממלכתיים והציבוריים בשבת. בענפי הבידור התרבות והספורט יעדה מאמץ לצמצם את חילולי השבת." כל מילה נוספת מיותרת.
-דגש גדול על "הקמת מסגרות מתאימות להפצת תורה וללימודה בישראל, לפיתוחם של המדרשות ומכוני הלימוד הקיימים, ולפיתוחם של חדשים." ואין בזה כל רע, אם אתה דתי. אבל כחילוני? הייתי מצפה לשמוע קצת יותר על ההתמודדות עם העוני, האבטלה, הפערים, השכר, אשר להם הוקדשו כבערך 5 שורות מסכנות.
-"טיפוח ערך הגדלת הילודה- העדפת משפחות ברוכות ילדים בהקצאת משאבים ופטור מנטל המיסוי הקיים", "חיזוק מעמדה של הרבנות הצבאית", "תפעל לחיזוק הכשרות", "צמצום תופעת ההפלות שאינן הכרחיות" ועוד 3 עמודים על חיזוק החינוך הדתי, כל אלו ביחד מעלים שאלה שנצעקת ומתהדהדת בקולי קולות: למה?!
למה שמישהו מלבד הציבור הדתי יצביע למפלגה זו?

לא העליתי פה בכוונה נושאי ביטחון ושטחים, וניסיתי לא לערב גם שמאל וימין. אבל באמת, יש פה פיל בתוך החדר שאי אפשר להתעלם ממנו: לנו, הציבור החילוני, אין שום עניין בבנט ובבית היהודי.
אני לא אומר לכם למי להצביע, אני בסך הכל קורא לכם להתעניין, לקרוא מצעים, דעות, ולבצע הצבעה מושכלת שלא מושתת על "הוא אח".

אתם מוזמנים להגיב, לדון ולהתווכח, ואם מסכימים גם לשתף."

https://www.facebook.com/#!/Hatnua?fref=ts

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ואיך זה קשור לפורום הזה? רוצה להיחסם שוב? אורי 13.01.13 17:04 1
  דמגוגיה גולן_ב 14.01.13 00:22 2

אורי
חבר מתאריך 18.6.12
17514 הודעות
יום ראשון ב' בשבט תשע''ג    17:04   13.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ואיך זה קשור לפורום הזה? רוצה להיחסם שוב?  
בתגובה להודעה מספר 0

נשלח באמצעות אפליקציית רוטר.נט לאייפון

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
גולן_ב
גולש אורח
יום שני ג' בשבט תשע''ג    00:22   14.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. דמגוגיה  
בתגובה להודעה מספר 0

מדובר במצע של הבחירות הקודמות.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות