אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16506 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16506   
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
123430 הודעות
יום שני ג' בשבט תשע''ג    16:14   14.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אריה דרעי: הסכם אוסלו מת  

הועבר בתאריך 14.01.13 בשעה 16:15 מפורום חדשות על-ידי Noam, (גלובל)

אריה דרעי מתייחס בראיון לערוץ 7 לעמדותיו הפוליטיות, חושש כי נתניהו יקים ממשלת שמאל וקורא לבנט לשתף פעולה.

פרסום ראשון: ג' בשבט תשע"ג, 14/01/13 16:06חזקי עזרא

בכיר ש"ס, אריה דרעי, מתייחס בראיון מיוחד לערוץ 7 לתוכניותיו המדיניות בתוך מפלגת ש"ס.

דרעי ציין בראשית הראיון, כי הוא מודאג מהאופציה שנתניהו יבחר להרכיב ממשלה ללא הימין והחרדים, "לא אסתיר ממך, יש לי דאגה כזו, ב-2009 כשביבי חשש שלא תהיה לו ממשלה הוא הלך וסגר איתנו, עם הבית היהודי, עם ישראל ביתנו. ועכשיו, כשאנחנו צועקים שנתמוך רק בנתניהו שום דבר, ההיפך, מאשימים אותנו כביכול שאנחנו מקיימים משא ומתן עם השמאל למרות שכולם יודעים שזה ספין וזה שקר. כשאני רואה כותרת ראשית בעיתון מעריב ואני יודע ממקורות שלי שיש משא ומתן כמעט סגור עם יאיר לפיד ועם לבני, כשבכירים בליכוד אומרים בגלוי שהם מעדיפים ממשלה עם לבני ועם יאיר לפיד על ממשלה עם ש"ס ועם בנט אז אני מודאג. אני מקווה שבסוף זה לא יקרה, אבל אני מודאג".

דרעי הדגיש כי הוא ומפלגתו ימליצו לנשיא רק על נתניהו כמועמד להרכבת הממשלה, אך לא בלי חששות, "אנחנו נמליץ עליו כיוון שאין לנו ראש ממשלה אחר, אבל אנחנו צריכים להיות חזקים על מנת שנוכל להחזיק אותו. יש לנו קווים אדומים. ממשלה שלא תשמור על הזהות היהודית או תפגע בחלשים אנחנו לא ניהיה שם".

דרעי ציין שהליכוד-ישראל ביתנו איננו "הליכוד של מנחם בגין" כהגדרתו. "זה ליכוד של עשירים ושל מעמד גבוה וזה ליכוד בלי זהות יהודית, עם ברית הזוגיות ועם תחבורה בשבת".

דרעי מדגיש בראיון כי לא תמך מעולם בהסכם אוסלו והבהיר כי ההסכם היה טעות. "אין הסכם אוסלו הוא מת. נגמר. מה שעומד עכשיו הוא חיזוק עם ישראל. אנחנו לא מאמינים לאבו מאזן. מי שממשיך את קו אוסלו הוא נתניהו והליכוד".

דרעי אמר כי בכל שנות פעילותו הפוליטית השקיע בציבור המתיישבים ביו"ש מאחר והוא חושב כי מדובר "ב"שליחים האמיתיים של עם ישראל". דרעי הדגיש כי אין היום תהליך מדיני ואין כל סכנה לפינוי ישובים בשנים הקרובות.

דרעי קורא לנפתלי בנט, יו"ר הבית היהודי, לשתף פעולה מיד לאחר הבחירות ולנהל משא ומתן יחד מול נתניהו.

מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/249982

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  גם יותר מ2000 אלף יהודים מתו מבזקון 14.01.13 16:15 1
  עכשיו אריה דרעי מבשל לנו הסכם חדש מנחם בן דב 14.01.13 16:35 2

מבזקון
חבר מתאריך 27.5.08
52008 הודעות
יום שני ג' בשבט תשע''ג    16:15   14.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. גם יותר מ2000 אלף יהודים מתו  
בתגובה להודעה מספר 0

טיפ לעיתונאים: תחשוב טוב יהיה טוב

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מנחם בן דב
חבר מתאריך 5.5.10
3590 הודעות
יום שני ג' בשבט תשע''ג    16:35   14.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. עכשיו אריה דרעי מבשל לנו הסכם חדש  
בתגובה להודעה מספר 0

הטרולים של דרעי חושבים שכאן זה פורום 'שׂקופים'..

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות