אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16889 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16889
ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
78075 הודעות, 172 מדרגים, 261 נקודות.  ראה משוב
אור ליום שני כ''ד בשבט תש''ע    22:20   07.02.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הראל סקעת ייצג את ישראל בארוויזיון; האם ישלחו צ'לנית?  

בסופ"ש נתקלתי בכתבה "נושאות הדגל של המהפכה הצ'לנית במוסיקה הישראלית", במוסף "הארץ", ובה הפסקה הבאה:

החוויה ההפוכה היתה ההשתתפות באירוויזיון 2004. דוד ד'אור ייצג את ישראל בתחרות שנערכה בטורקיה, ופוסטל נשכרה לנגן צ'לו בתזמורת שליוותה אותו. ליתר דיוק, היא נשכרה כדי לשבת בשמלה חושפנית ולעשות כאילו היא מנגנת. "לא היה אפילו תפקיד של צ'לו", היא צוחקת, "אבל מישהו חשב שצריך שתהיה צ'לנית. אז למרות שאני לא לובשת אף פעם שמלות בהופעות, בדיוק בגלל הדימוי הזה של הצ'לנית, ישבתי על הבמה בשמלה עם שסע שהגיע לי עד התחתונים, ועשיתי כאילו עם האצבעות. בנסיבות אחרות לא הייתי עושה דבר כזה, אבל זה היה כל כך טראשי שזה היה לגיטימי. רז מאירמן (דוגמן, ב"ש) היה אחד מזמרי הליווי, שתבין את הראש. מדינת ישראל מימנה לי עשרה ימים בטורקיה, יחד עם המשפחה שלי, במלון מפואר, והכל בשביל להיראות יפה בשמלה עם שליץ".

תגידו, כמה עולה לנו (משלמי המסים/אגרה) ההשתתפות בארוע הזה?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות