אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #16963 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 16963   
מקור חדשות
גולש אורח
יום ראשון ט' בשבט תשע''ג    18:36   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לפני כמה דקות הרב אמנון יצחק בשידור ברדיו 103FM: אנשי יס'מ מלווים אותי תמיד -צפו  

הרב אמנון יצחק: "ש"ס מתנהלת כמו גן ילדים של הטאליבן, אנשי יס"מ מלווים אותי תמיד"

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

בעקבות הצתת ספריו של עובדיה יוסף מנהיגה הרוחני של ש"ס - הרב אמנון יצחק, מנהיג מפלגת 'כח להשפיע', חושף את המלחמות החשאיות, התלונות במשטרה, וההתנהלות המחתרתית בין שתי המפלגות החרדיות - אל תחמיצו!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  למה יס''מ? האם אינו יכול להקיף עצמו בסגולות או מלאכים לשמירה (או חוט אדום)? Hesitant 20.01.13 19:05 1
     לא זכור לי מתי הרב הציע להשתמש בסגולה שהיא vrs 20.01.13 19:17 2

Hesitant
חבר מתאריך 5.2.06
6347 הודעות
אור ליום שני י' בשבט תשע''ג    19:05   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. למה יס''מ? האם אינו יכול להקיף עצמו בסגולות או מלאכים לשמירה (או חוט אדום)?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
vrs
חבר מתאריך 2.1.08
2193 הודעות
אור ליום שני י' בשבט תשע''ג    19:17   20.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. לא זכור לי מתי הרב הציע להשתמש בסגולה שהיא  
בתגובה להודעה מספר 1

לפי ההרצאות שלו שראיתי לאחרונה,

הוא מציע לאנשים שצריכים עזרה בדבר מסוים, ללמוד תורה שעתיים ביום (בתענית דיבור) במשך 3 חודשים.

ידוע גם לכל שחוט אדום זה הבל הבלים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות