אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17134 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17134   
tec
חבר מתאריך 11.10.07
21673 הודעות
אור ליום רביעי י''ב בשבט תשע''ג    19:17   22.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

כותרת ב-MAKO: במפלגת העבודה כבר מדברים על ''מהפך''  

הועבר בתאריך 22.01.13 בשעה 19:18 מפורום חדשות על-ידי זקי ושות, (מפקח)

במפלגת העבודה כבר מדברים על "מהפך"

"אחוזי ההצבעה מדהימים והאנרגיות בשטח מצביעות על ריח של מהפך", אמרה הערב יו"ר העבודה שלי יחימוביץ' לפעילים במטה המפלגה. שעות לפני סגירת הקלפיות - בעבודה מביעים אופטימיות

אולי זה לא יתפתח בדיוק כמו בבחירות 77', אבל במפלגת העבודה כן עושים היום שימוש נרחב במילה "מהפך". יו"ר המפלגה שלי יחימוביץ' אמרה הערב לפעילים במטה: "אזרחי ישראל, אשר רבים האשימו אותם באדישות, מוכיחים כי הם רוצים לראות כאן ממשלה אחרת - וראש ממשלה אחרת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לא במקרה נתניהו לחוץ", אמרה יחימוביץ', "אחוזי ההצבעה מדהימים והאנרגיות בשטח מצביעות על ריח של מהפך. אסור לבזבז קולות על מפלגות קטנות ובינוניות וכאלה שלא עוברות את אחוז החסימה. עוד 3 מנדטים לעבודה ואפשר להחליף את ביבי".
בחירות 2013 – כל הדיווחים, הסקרים והפרשנויות באתר mako

- פרסומת -
לדברי יו"ר העבודה, "על פי הנתונים שלנו, יש כרגע שוויון בין הגושים וחייבים שמפלגת העבודה תהיה מעל 20 מנדטים בכדי שנקבל את המנדט להרכיב את הממשלה הבאה. צריך לנצל כל שנייה ואנחנו נביא להביא עוד ועוד מצביעים לקלפיות".

גם ח"כ אבישי ברוורמן הולך עם המסרים של יושבת הראש והשתמש היום ברטוריקה דומה כשהצביע בקלפי בתל אביב. "אני אופטימי. אחוז ההצבעה עולה ונותן סיכוי ממשי להקמת ממשלה שפויה בראשות העבודה", אמר. "אני קורא לציבור להגיע ולהצביע למפלגות שיש להן דרך, אידיאולוגיה וצוות שיוכלו להוביל למהפך המיוחל מול נתניהו".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בלי קולות ערביות, עבודה מתרסקת. נחכה ונראה. סגול88 22.01.13 19:56 1

סגול88
חבר מתאריך 2.9.07
6988 הודעות
אור ליום רביעי י''ב בשבט תשע''ג    19:56   22.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בלי קולות ערביות, עבודה מתרסקת. נחכה ונראה.  
בתגובה להודעה מספר 0

תחשוב טוב, יהיה טוב

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות