אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17202 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17202
יואב
חבר מתאריך 27.9.05
3521 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ג    06:02   25.01.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

נתניהו קרא למו''מ עם כל הסיעות הציוניות: יחימוביץ' וגלאון דחו בנימוס, מופז ולבני  

ביום שלישי הקרוב יחלו המגעים הקואליציונים להרכבת ממשלת נתניהו השלישית. אמש הוא השלים את סבב השיחות עם מנהיגי המפלגות: חלקם דחו על הסף את הזמנתו ואחרים טרם השיבו

www.mako.co.il/news-military/politics/Article-620a4fc7e4e6c31004.htm&utm_medium=referral&utm_campaign=picknick

המגעים להקמת קואליציה טרם נפתחו באופן רשמי, אבל מאז התבהרו תוצאות הבחירות ערך ראש הממשלה בנימין נתניהו סבב שיחות עם ראשי הסיעות השונות שיכהנו בכנסת ה-19 וקרא להם לפתוח עמו במשא-ומתן כדי לחבור אליו. אחדים מבין מנהיגי המפלגות השיבו בערב בשלילה - ואילו אחרים טרם סיפקו תשובה רשמית או נחרצת להזמנה.

יושבת-ראש העבודה שלי יחימוביץ' כתבה אמש בעמוד הפייסבוק שלה: "הערב התקשר אליי ראש הממשלה נתניהו וביקש להיפגש ולדבר אתי על הצטרפות לממשלתו. כמובן שלא אצטט את תוכן הדברים שלו, אבל אספר לכם את עיקרי הדברים שאני אמרתי. אמרתי לו שדווקא הוא, יותר מרבים אחרים, יודע עד כמה עמוקה התהום הפעורה בינינו בכל הנוגע לכלכלה ולחברה בישראל, שלא אתן יד להמשך הריסוק של החברה בתמורה לכסאות בממשלה ולכך שאנחנו מתכוונים להיות אופוזיציה חריפה וקשה לצעדים שהוא מתכוון לעשות".
בחירות 2013 – כל הדיווחים, הסקרים והפרשנויות באתר mako

עוד היא הוסיפה כי "בכל מה שנוגע למשא-ומתן המדיני, שאותו צריך לחדש בדחיפות, תתן לו מפלגת העבודה גיבוי לכל צעד בעניין זה ותתמוך בו – אבל מהאופוזיציה. אמרתי לנתניהו שאני מכבדת את הזמנתו לפגישה ושכמובן אבוא והדגשתי שלא מדובר בפסילה אישית אלא בפערים אידיאולוגים ופוליטיים שאינם ניתנים לגישור. הציבור, אמרתי לו, החליט שלעת עתה ננהיג את האופוזיציה - ואנחנו נכבד את הכרעתו".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות