אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17427 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17427   
דב שריד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.7.11
1879 הודעות, 36 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''א בניסן תשע''ג    01:32   22.03.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מה פתאום החזירו למהדורת מבט את גאולה אבן המסריחה?!  

הבנאדם פותח אינטרנט ומסתכל במהדורת מבט של היום בערב, ואת מי הוא רואה? את הפרצוץ הזחוח שחצני של גאולה המגעילה (לאחר שבחדשים האחרונים דווקא היו מגישים סימפטיים,ינון מגל והבחורה יחד איתו). ולמה אני אומר "מגעילה"? זה לא שהיא מכוערת., אפילו היתה ניראית לי יפה אלמלא האופי המסריח שלה. הבעיה היא שברגע שהתחילה לראיין את השר סילבן שלום, היא לא נותנת לו לדבר. שואלת שאלה באורך דקה, ואח"כ בולמת אותו לבל ידבר יותר מארבע מלים, והיא לוקחת לעצמה בכוח את רשות הדיבור ונותנת הרצאה על מה שהיא חושבת, וזה מעניין לי את פי הטבעת במקרה הטוב. בקיצור, הביאה לי את הסעיף, הקופה הזאת, ונאלצתי לסגור את המהדורה, וככה אני לא יודע מה היה פה היום עם אובאמה. כוס האמא של המסריחה הזאת, האם שיבצו אותה ב"מבט" במיוחד כדי להרגיז או שפשוט יצא במקרה?
איזה טלויזיה מסריחה יש לכם שם בפלשתינה!! כל המגישים מנופחים מגעילים כאילו הם בכלל משהו. יא רבא איזה מגעילים ושחצניים בלי סיבה! ואתם, חברים מסכנים, עוד צריכים לשלם אגרה-רה-רה-רה על הטלויזיה המסריחה הזאת! יאלה תפסיקו לשלם, הרי רק מעצבנים אותכם ומחבלים לכם בשכל. יש מספיק אתרים באינטרנט, שם אפשר להתעדכן על הכל. אל תעשו את הטעות שעשיתי היום, שנכנסתי למהדורת "מבט". רק עצבים קיבלתי שם. כי לא רק גאולה מגעילה. גם זה שישב לצידה, עודד שחר, הוא דרעק ידוע שאחראי על הצריחות בתכניות הפוליטיקה, טיפוס מחורבן בפני עצמו. וזה עוד בערוץ 1. אומרים שבערוצים 2 ו-10 אתה בקביעות מקבל התקפת לב... יאללה, שומר נפשו ירחק מהטלויזיה הישראלית (המסריחה, אני מדגיש שוב ושוב).

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  שמעת על פלאי הטכנולוגיה המתמצים בכפתור פלא בשלט הטלוויזיה? שלומצי 22.03.13 13:16 1
     אם היית רואה את הטלויזיה השוייצרית, דב שריד 23.03.13 00:07 3
  הרחת אותה ? הדסי 22.03.13 15:51 2
     יש לה אופי מסריח. לזה התכוונתי. דב שריד 23.03.13 00:12 4
  מדוע אתה כועס על גאולה אבן, היא עושה מה שלמדה. ציבי 23.03.13 12:29 5

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
48135 הודעות
יום ששי י''א בניסן תשע''ג    13:16   22.03.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. שמעת על פלאי הטכנולוגיה המתמצים בכפתור פלא בשלט הטלוויזיה?  
בתגובה להודעה מספר 0

לך תתנחם....בטלויזיה השוויצרית.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 10.7.11
שבת קודש י''ב בניסן תשע''ג    00:07   23.03.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אם היית רואה את הטלויזיה השוייצרית,  
בתגובה להודעה מספר 1

היית מבינה מה זה בני-אדם. שם המגישים הינם מנומסים, לא עושים מעצמם אייטם מרכזי, נותנים למרואיינים לדבר עד הסוף ובעיקר אינם כה לא-צנועים כמו המגישים/מגישות בישראל. הרי המגישים והמראיינים בטלויזיה הישראלית הם הגורמים להתבהמות של האוכלוסיה. הם מראים לצופים כיצד צריך לנהל ויכוח - בדרך של צעקות וסתימת-פה של הזולת. ואח"כ עוד מתפלאים שהנוער אינו מחונך ושיש לו נטיה לאלימות. הרי כלב כמו עודד שחר הוא אחד הגורמים לאלימות ברחוב הישראלי - תיראי באיזו דרך אלימה וחסרת תרבות הוא מנהל את התכניות שלו "פוליטיקה" וכו'.

אז ככה: בטח שאני מתנחם בטלויזיה השוייצרית. ומסכנה את, שצריכה להסתפק במגישים מגעילים כמו גאולה אבן המנופחת שחצנית או אותו דרעק שהזכרתיו קודם.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
הדסי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.6.08
22385 הודעות, 132 מדרגים, 227 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''א בניסן תשע''ג    15:51   22.03.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הרחת אותה ?  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 10.7.11
שבת קודש י''ב בניסן תשע''ג    00:12   23.03.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יש לה אופי מסריח. לזה התכוונתי.  
בתגובה להודעה מספר 2

היא מופיעה בסקירה של ביקור אובאמה כשכולה חיוכים ואושר כאילו ישראל נבחרה למדינה האהובה ביותר בעולם. אובאמבה ירד רצח על ישראל, והדרעקית הקטנה הזאת מחייכת ומאושרת. גם ניראה לי שהיא משחקת עכשיו את ה"מאמי" הלאומית עקב זה שכל העולם יודע שהיא מזדיינת עם מיניסטר. תשמעי, היא מגעילה ולא יעזור. לפחות שהיתה מדברת באופן שיבינו אותה, הרי היא מדברת יותר מהר ממה שהיא חושבת ויוצא לה אוטוסטראדה מהירה של מלים לא מובנות. אבל מה, בשבילך היא טאלנט, נכון? או שאת אחות שלה, או מי יודע מה.

ציבי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.10.03
1828 הודעות, 21 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
שבת קודש י''ב בניסן תשע''ג    12:29   23.03.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מדוע אתה כועס על גאולה אבן, היא עושה מה שלמדה.  
בתגובה להודעה מספר 0

כמעט כל מגישי החדשות ותוכניות הטוק-שאו בטלביזיה חושבים שהשמש זורחת בבוקר רק בשבילם, וכי דעותיהם "המלומדות" הן היחידות שיש להן זכות להופיע בתקשורת. גאולה אבן לא שונה מהאחרים.
אבל, היא בחורה מאוד נאה, וגם זה משהו.

ציבי

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות