אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17515 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17515   
דב שריד
חבר מתאריך 10.7.11
1879 הודעות
אור ל שבת קודש י''ז באייר תשע''ג    23:53   26.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אז ככה: עמנואל רוזן איננו עבריין. כולה רודף שמלות מצוי.  

אחת מנשות התשקורת מסגירה בטעות את האמת: "העניין של הסמכות חמקמק פה, יש היררכיה אבל הן לא כפופות לו ישירות. המרות לא מובהקת, אלו נשים בוגרות ולא קטינות." אתם הבנתם? האיש לא היה המעביד שלהן, פרנסתן לא היתה בידיו. כמו כן, הוא לא אנס אף אחת. פשוט הוא דון ז'ואן מטבעו, וזה איננו בניגוד לחוק.

שמתי לב שבעיקר נפגעו נשות התשקורת הצעירות מכך שהוא הפנה להן עורף אחרי שסרבו לו. מה הן רצו? שימשיך ללקק סתם ככה בהתנדבות?

הסיפורים המובאים כאן מפיהן של הנשים הינם ברמת רכילות: "ביקש ממני ללטף לו את איבר המין". SO WHAT? הרי הייתם לבדכם במכונית, וכניראה נגמרו לו הנושאים לשיחה איתך, גאונה...ואת סירבת וזה נגמר. והוא הרי לא איים עליך באקדח...

מה שהבינונו הוא שהאיש שנקרא עמנואל רוזן איננו עבריין. הוא בסך הכל אוהב מאד נשים, בעיקר נשים מושכות, והוא מנסה להשכיב אותן. זכותו לנסות אפילו עם מליון בחורות...

אני מניח שאפילו השופטים הדפוקים של מדינת ישראל יבינו שאין פה שום פושע. בסך הכל החליטו יריביו של האיש להזיז אותו ממעמדו, והיום הדרך המקובלת להשיג זאת היא ע"י הפצת סיפורי זימה שהוא קשור אליהם.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הוא כן עבריין אבא אבן 27.04.13 02:18 1
     אז זה הענין: הן לא היו כפופות לו בשום מקרה. דב שריד 27.04.13 12:35 2
         זאת הבעיה: הן לא רצו להתכופף... Big Joe 27.04.13 15:39 3
  קביעתך, בכותרת, כי אינו עבריין - מבוססת על היכרות מעמיקה עם פרטי כל התלונות? ilanka 27.04.13 18:52 4
     הציטוטים שהבאתי הם רק דוגמית מכל מה שמסופר דב שריד 28.04.13 02:31 5
         אני דבר אחד הבנתי: דב שריד 28.04.13 03:31 6
  אם הוא אומר למישהי שאינה כפופה לו ''אני מת על החזה שלך'' זו הטרדה צביקה הדוב 28.04.13 10:46 7
     אכן, זו הטרדה מינית. אבל איזה עונש תיתן לו על זה? דב שריד 28.04.13 16:08 8

אבא אבן
חבר מתאריך 16.11.11
5758 הודעות
שבת קודש י''ז באייר תשע''ג    02:18   27.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הוא כן עבריין  
בתגובה להודעה מספר 0

לשלוח למישהי 20 SMS-ים ביום אחרי שהיא אמרה לו לא זו הטרדה
מינית.
לשכב עם מישהי שכפופה לו תוך כדי כך שהוא הבטיח לה קידום בעבודה
זה עבירה שעונשה המירבי 3 שנות מאסר.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דב שריד
חבר מתאריך 10.7.11
1879 הודעות
שבת קודש י''ז באייר תשע''ג    12:35   27.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אז זה הענין: הן לא היו כפופות לו בשום מקרה.  
בתגובה להודעה מספר 1

הן רק עבדו במקביל אליו, הוא לא היה הבוס, הוא לא יכול היה לפטר אותן. הוא בסך הכל היה בעל יוקרה רבה מאד והיה כדאי להן להיות מיודדות איתו...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
129229 הודעות
שבת קודש י''ז באייר תשע''ג    15:39   27.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זאת הבעיה: הן לא רצו להתכופף...  
בתגובה להודעה מספר 2

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
78075 הודעות
שבת קודש י''ז באייר תשע''ג    18:52   27.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. קביעתך, בכותרת, כי אינו עבריין - מבוססת על היכרות מעמיקה עם פרטי כל התלונות?  
בתגובה להודעה מספר 0

כי נראה לי קצת יומרני להכריז על כך, רק בהתבסס על הציטוט בו פתחת...

דב שריד
חבר מתאריך 10.7.11
1879 הודעות
יום ראשון י''ח באייר תשע''ג    02:31   28.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. הציטוטים שהבאתי הם רק דוגמית מכל מה שמסופר  
בתגובה להודעה מספר 4

בקישור הבא:
http://www.haaretz.co.il/news/law/.premium-1.2004732

זוהי כתבה בעיתון "הארץ" שמביאה את סיפוריהן של נשים רבות בנוגע ליחסיהן עם "אוייב הציבור" הנוכחי, עמנואל רוזן. הסיפורים אכן מאד מטופשים ובעיקר מראים שאין שום עבירה חוקית במה שהוא עשה. פשוט רודף שמלות, דון ז'ואן טיפוסי, שהתחיל עם כולן, ורבות נעתרו לו כי הוא היה מקובל ומוערך והן סברו שכדאי להן הקשר.
איני אומר שמתקבלת תמונה של צדיק הדור, רק אומר שאין בכל הסיפורים שמץ של עבירה.

דב שריד
חבר מתאריך 10.7.11
1879 הודעות
יום ראשון י''ח באייר תשע''ג    03:31   28.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אני דבר אחד הבנתי:  
בתגובה להודעה מספר 5

שמר רוזן לא יהיה שר החינוך הבא, כי הוא לא ממש ילד טוב ירושלים. אבל בשום אופן אין להשוותו לנשיא קצב, למשל, שניצל מינית נשים שהיו כפופות לו ישירות ומטה לחמן היה בידיו.
למשל, אני קורא את הסיפור של א' בכתבה ב"הארץ" (בקישור המופיע בהודעה 5) וממש בא לי לבכות איך מביאים כזה תאור דבילי של "אונס" (????). הבחורה קודם כל מזמינה את הבחור אליה הביתה לאחר שלא יכלה לשאת את הפצרותיו (...). אח"כ היא אומרת לו "לא" אבל נשארת איתו במיטה ומתירה לו לבעול אותה...ממש סרבנות (חה,חה). ומעניין איך היא נהייתה בלי בגדים אם היא סירבה...כי לא שמענו ממנה שהוא הפשיט אותה בכוח...בקיצור, אם זה אונס, אז כל הגברים ללא יוצא מן הכלל צריכים להיכנס בדחיפות למאסר עולם עם עבודת פרך...

בושה לעיתון להביא כתבה שכולה פיגור שיכלי חסר תקדים. לאף אשה אין אומץ להתלונן נגדו כי הן רק תעשינה צחוק מעצמן. להזכירכם, לא מדובר בנערות מפגרות חסרות הגנה - מדובר בנשים אסרטיביות שיודעות בדיוק מה הן רוצות ובודאי מכירות את המשחק של "קח" ו"תן" בין הגברים והנשים.

כמובן לא תחשדו בי שאני סתם אלך להגן על איש תשקורת שמולני. אני מגן פה על גברים בכלל, שלפתע נתונים להתקפות המבוססות על כללי משחק חדשים ומאד לא-הוגנים.

צביקה הדוב
חבר מתאריך 2.5.07
2918 הודעות
יום ראשון י''ח באייר תשע''ג    10:46   28.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אם הוא אומר למישהי שאינה כפופה לו ''אני מת על החזה שלך'' זו הטרדה  
בתגובה להודעה מספר 0

דב שריד
חבר מתאריך 10.7.11
1879 הודעות
יום ראשון י''ח באייר תשע''ג    16:08   28.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אכן, זו הטרדה מינית. אבל איזה עונש תיתן לו על זה?  
בתגובה להודעה מספר 7

ברגע שזה חוזר שוב ושוב, יש מקום לפטר אותו מהעבודה יען כי גורם לאוירה לא טובה.
אבל בטוח לא יעמידו אותו למשפט ולא יקבל שום עונש.

אני כותב זאת מפני שכבר קיימים המוני פמיניסטים/טיות שרוצים לראות את המטרידן הזה בכלא לכמה שנים טובות...
קשה לי לראות באיזו קלות שולחים החבר'ה אלה את אלה לכלא...

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות