אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17962 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17962   
yio
חבר מתאריך 1.4.12
20577 הודעות
יום ששי כ''א בחשון תשע''ד    10:16   25.10.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

דודי אמסלם: קמפיין ברקת - 'רדידות אנושית'  

הועבר בתאריך 25.10.13 בשעה 10:58 מפורום חדשות על-ידי גלובל, (גלובל)

דודי אמסלם, מספר 2 אחרי משה ליאון ברשימת "הליכוד ביתנו" בירושלים, הביע הבוקר (שישי) אכזבה מההפסד בבחירות לראשות העיר ואי כניסתו למועצה.

יצוין כי "הליכוד ביתנו" קיבלה מנדט אחד ורק ליאון נבחר למועצת העיר.

"אני חייב לציין שקשה לי להסתיר את אכזבתי", אמר הבוקר אמסלם, "למרות שמי שמכיר אותי יודע שאני מקבל בסופו של דבר את הכל באהבה".

אמסלם, שהתגורר עד לאחרונה במעלה אדומים, סיפר על מערכת הבחירות והתייחס לקמפיין שהוביל ראש העיר ניר ברקת. "במשך חודשים רבים ספגנו מהלומות קשות וחסרות פרופורציה מהקמפיין של ברקת. הפכנו לקומבינטורים, מושחתים ותייגו אותנו כמי שרוצים לגנוב את העיר מידיהם של הטובים.

"כמי שנמצא בלב העשייה העירונית כבר למעלה מעשרים שנה, אני חייב לציין שנפגעתי באופן אישי מהרדידות הלא אנושית של הקמפיין המקביל", תקף אמסלם, "אין ספק שבסופו של דבר, אנשים כבר התחילו להאמין לשקר ההזוי הזה וזה פגע בנו", הוא הודה.

אמסלם מבהיר כי עדיין לא נאמרה המילה האחרונה. "אנחנו מספיק חזקים כדי לקום מהמקום הזה ולבנות תשתית חדשה שתציב אותנו במקום שלו אנחנו ראויים. אני רוצה להודות לצוות המטה שעשה עבודת קודש, לחברים היקרים שסייעו לנו בכל המשימות וכמובן לכם , אתם הבוחרים שלמרות הכל האמנתם בנו והענקת לנו תוצאה שבסופו של דבר מביאה עמה אופטימיות רבה להמשך", אמר.
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/264342

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ונגד ברקת הם היו ממש נחמדים shapiravi 25.10.13 10:28 1
  ל''ו ניק eyalg 25.10.13 10:41 2

shapiravi
חבר מתאריך 2.4.12
586 הודעות
יום ששי כ''א בחשון תשע''ד    10:28   25.10.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ונגד ברקת הם היו ממש נחמדים  
בתגובה להודעה מספר 0

פוליטיקה זה מלוכלך מה לעשות

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
eyalg
חבר מתאריך 2.4.12
18596 הודעות
יום ששי כ''א בחשון תשע''ד    10:41   25.10.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ל''ו ניק  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות