אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #18034 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18034   
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
27273 הודעות, 187 מדרגים, 358 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    04:48   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בוזי הרצוג מול בוגי יעלון - לא חנוני מידי? :)  

לידיעת הח"כים הערבים: 19 ערבים-ישראלים נהרגו מרקטות חיזבאללה ב2006

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אפילו תאורטית אני לא רואה סיכוי להתמודדות כזו. אהודברח 22.11.13 18:33 1

אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
18212 הודעות
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    18:33   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אפילו תאורטית אני לא רואה סיכוי להתמודדות כזו.  
בתגובה להודעה מספר 0

ראשית, אני בספק אם הרצוג יחזיק מעמד מספיק זמן, כדי להגיע להתמודדות תאורטית מול יעלון, קרי, כל עוד נתניהו בשטח ( ואין שום סימן שהוא מתכוון לפרוש ), יעלון בכלל לא מהווה לו אלטרנטיבה.

שנית, זה בשום פנים ואופן לא יכול להיקרא הרצוג מול מישהו מהליכוד, בפועל זה ניסיון של השמאל באמצעות האבודה לחזור להנהגת המדינה- נכון להיום, זה הזוי ברמות- על. רוב הציבור היהודי אפילו לא שוקל זאת, ואני לא רואה שום צ'אנס ריאלי לתרחיש הזה בטווח הקצר בינוני, בטח לא בסביבה הבטחונית/ מדינית אזורית בעת הזו, ומכיוון ששינויים דרמטיים לא צפויים בעתיד הקרוב- השמאל יכול להמשיך ולפנטז, זה לא עומד להתממש!
הדרך היחידה של השמאל לחזור להנהגת המדינה, זה באמצעות הבלוף של לפיד ודומיו, שמתחפשים לכאילו מרכז עם נטיה קלה ימינה. למרבה הבושה זה כמעט הצליח בבחירות האחרונות, , אבל בהתחשב בנסיגה הגדולה בדעת הציבור עליהם, כנראה שהשמאל יצטרך למצוא בלופר חדש.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות