אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #18104 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18104   
אאא
חבר מתאריך 2.4.12
378 הודעות
אור ליום רביעי כ''ב בטבת תשע''ד    19:48   24.12.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

השמאל טוען: עם ישראל=גזענות. המסקנה המתבקשת מגישה זו היא שיש להשמיד את עם ישראל!  

אאא: הקפצתי אל ראש הפורום בשעה 20:30
בראיון שהיה כעת (24.12) בתוכנית 'שש עם סיון רהב מאיר' בערוץ 2 נטען נגד פעילות ארגון להב"ה שהיא פעילות גזענית.
ידוע שהרבה מאנשי השמאל בארץ טוענים שהתנגדות לנישואי תערובת פירושה גזענות. יש אף כאלה שאומרים במפורש שעצם המושג 'עם ישראל' הוא גזעני, ובכלל כיום כבר רוב האליטה האקדמאית בישראל מאמינה ונוטה לאסכולה הפילסופית שרואה כל לאומיות כגזענות. (ארגון אם תרצו הוכיח כיצד באקדמיה כבר לא מלמדים חוקרים וגישות התומכים בלאומיות ומלמדים רק גישות אנטי-לאומיות).

אם אכן השמאל מאמין שלאומיות והתנגדות להתבוללות הינם גזענות אזי אני רוצה להדגיש את המסקנות הנובעות מגישה זו: עם ישראל צריך להיעלם ויש לעודד ולאפשר נישואי תערובת עם ערבים ועם גויים!. אלו המסקנות המתבקשות מהגישה השמאלנית!. הרי ברור שמי שבעד התבוללות בעצם גם מתנגד לקיומו של עם ישראל. אי אפשר להמשיך ולהסתיר את המסקנה הזו!.
חייבים להסיר את המסיכות מפרצופי אנשי השמאל!, חייבים לאלץ אותם להודות בפומבי שהם חותרים להשמדת העם היהודי. זהו היגיון פשוט, מי שבעד נישואי תערובת עם גויים הוא גם בעד היעלמות עם ישראל! מי שחושב שהמושג 'עם ישראל' הוא מושג גזעני הוא בעד היעלמות עם ישראל!.
יש כאן שרשרת מסקנות הנובעות זו מזו שחייבים להראות: בבסיס הדעה שאיסור על נישואי תערובת הינו גזענות מוטמעת תפיסה הדוגלת בהשמדת הלאום, שהרי פועל יוצא מנישואי תערובת נרחבים הוא שהלאום ייעלם בוודאות. אם אתה בעד התבוללות משמע אתה נגד לאומיות ואז משמע שאתה נגד קיומו של העם היהודי!!! היגיון פשוט.
אתה לא יכול לאפשר נישואי תערובת אבל לתמוך בקיום עם יהודי! זה אבסורד ממש!. איך העם היהודי לא התבולל כל כך הרבה שנים בגולה? בזכות העובדה שנאסרו נישואי תערובת. תראו מה קורה לרפורמים, הם הולכים ונעלמים, על פי הסטטיסטיקה עוד כמה עשרות שנים הם ייכחדו לגמרי.

אז למה לא שומעים שמאלני אומר במפורש שהוא נגד קיומו של עם ישראל?. זו שאלה חשובה מאוד.ישנם שתי תשובות אפשריות לשאלה זו:
1. כנראה שכרגע השמאל עוד לא הבין שיש סתירה פנימית בתפיסת העולם שלו. והוא גם לא רוצה להראות את האבסורד המובנה בתפיסת העולם שלו. הרי אי אפשר מצד אחד לעודד נישואי תערובת ומצד שני לתמוך בקיומה של המדינה היהודית.
2. יתכן מאוד שהרבה מאנשי השמאל מודעים לכך שהם בעצם תומכים בהיעלמות העם היהודי אבל הם לא רוצים להגיד זאת בפומבי כי חלקים גדולים בעם יתקוממו מאוד (בלשון המעטה) אם אחד מאנשי השמאל יודיע בפומבי שהוא בעד השמדת עם ישראל.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עם הנצח שורד את כל האסכולות החולפות סניגור 25.12.13 17:42 1
     אומנם 'נצח ישראל לא ישקר' אבל אסור לסמוך על הנס ואנו מחויבים לעשות כל שביכולתינו אאא 27.12.13 02:51 2
         חבל שאתה מכליל את ה''שמאל'' כמקשה אחת, לא כל שכן משתמש בהכללות ''כולם....וגו' שלומצי 27.12.13 12:44 3
             כך בדיוק אני מבין את המאבק בין השמאל לימין: מאבק על קיומו של עם ישראל! אאא 09.01.14 00:46 5
                 דייסה רצינית. יש חילונים ימניים ויש דתיים שמאלנים.החלוקה אינה על בסיס אמונה דתית Big Joe 09.01.14 00:48 6
                     כך אני מבין את המאבק בין הימין לשמאל אאא 09.01.14 01:03 7
  קשקוש בלבוש Big Joe 27.12.13 23:57 4
  השמאל מושתת על ההנחה שכל תחושת צדק מוטעית מיסודה ההומניסט 18.01.14 02:03 8

סניגור
חבר מתאריך 15.11.09
16450 הודעות
יום רביעי כ''ב בטבת תשע''ד    17:42   25.12.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עם הנצח שורד את כל האסכולות החולפות  
בתגובה להודעה מספר 0

תודה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אאא
חבר מתאריך 2.4.12
378 הודעות
יום ששי כ''ד בטבת תשע''ד    02:51   27.12.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אומנם 'נצח ישראל לא ישקר' אבל אסור לסמוך על הנס ואנו מחויבים לעשות כל שביכולתינו  
בתגובה להודעה מספר 1

אי אפשר רק להגיד "עם הנצח ישרוד את כל האסכולות החולפות" כי הרושם המתקבל מאמירה זו כשהיא ניצבת לבדה הוא שלא צריך לעשות דבר 'והקב"ה מצילנו מידם', חייבים להוסיף לאמירה זו את הרעיון שאנו בעולם המעשה שבו לא מספיק להאמין בלבד אלא חייבים לפעול ולעשות.
אסור לסמוך על הנס. אנו חייבים לעשות כל שביכולתנו כדי להלחם במי שרוצה להשמידנו.
הדבר הראשון שצריך לעשות כל מי שרוצה לשרוד בעולם הוא קודם כל להיות מודע לסכנה, דבר ראשון צריך לסמן את הסכנה! הכי חשוב זה להיות מודע לסכנה! זה העיקרון הבסיסי בהישרדות. אם אנו לא נבין מהם השורשים העמוקים ביותר של המאבק בין הימין לשמאל בארץ אנו לא ננצח. חייבים להבין ששורשי המאבק הם מלחמה על הזהות היהודית ועל קיומו של לאום יהודי.
חייבים לאלץ את השמאל להודות שהוא כבר לא מאמין ברעיון של 'עם ישראל'!, אם נצליח לעשות זאת כבר עשינו חצי דרך למטרה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
49883 הודעות
יום ששי כ''ד בטבת תשע''ד    12:44   27.12.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חבל שאתה מכליל את ה''שמאל'' כמקשה אחת, לא כל שכן משתמש בהכללות ''כולם....וגו'  
בתגובה להודעה מספר 2

איך אתה מבין את המאבק בין "שמאל" ל"ימין" בארץ?

ומיהו "שמאל" ומיהו "ימין"?

אאא
חבר מתאריך 2.4.12
378 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשע''ד    00:46   09.01.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כך בדיוק אני מבין את המאבק בין השמאל לימין: מאבק על קיומו של עם ישראל!  
בתגובה להודעה מספר 3

ערכתי לאחרונה בתאריך 09.01.14 בשעה 01:16 בברכה, אאא

זהו השורש העמוק ביותר של המאבק ה'פוליטי' בארץ. יש לי חברים שמאלנים שאפילו לא מסתירים זאת, הם אומרים בפירוש שהפתרון שלהם לאנטישמיות ולסכסוך שלנו עם הערבים הוא התבוללות. חברים אחרים לא אומרים זאת בפירוש, שכן הם לא מבינים את המשמעות הנגזרת מדעותיהם, אבל הם לא מתנגדים לנישואי תערובת והם רוצים לסגת מהשטחים וכו'. הם לא מבינים שהם התדרדרו לעמדות כאלו בגלל שהם מנותקים לגמרי מהיהדות!. הם לא מאמינים במטרה של עם ישראל וברעיון הבסיסי של קיום עם יהודי ובכלל הם חסרים ידע בסיסי ביהדות וברעיונותיה.

אני חושב שמי שגדל באווירה אוהדת ליהדות באופן טבעי לא ירצה לוותר על הארץ וירצה שהוא וצאצאיו יישארו חלק מעם ישראל ולא יתבוללו. אבל מצד שני מי שגדל באווירה שעוינת את היהדות יימשך לפתרונות ולדעות אשר נוגדים את יסודות היהדות. הדרכים היחידות שייראו לו נכונות לפתרון הבעיות בארץ יהיו משום מה תמיד פתרונות שמציעים השמאלנים. כאילו שאין פתרונות אחרים לבעיות.
אני יכול להשתמש בתאוריה הפוסט-מודרנית כדי להסביר את כוונתי: תאוריה זו אומרת שאף אחד לא באמת יודע מה יהיה, אם אדם בוחר בדרך מסוימת זה בגלל שרק נראה לו שדרך זו הגיונית יותר ונכונה יותר להתמודדות עם המציאות, הוא בחר בדרך זאת בגלל שיש כל מיני השפעות שונות ומשונות על תודעתו של האדם (למשל אמונות שנטבעו בנפשו של האדם עוד בסביבה החברתית שבה גדל כילד וכתינוק).
אני סובר בדיוק כך! אי אפשר לדעת מהו הפתרון הטוב יותר למצב כלשהו, אני בוחר בפתרון לא רק על פי הסיכוי שלו להצליח אלא על פי השיקול (שלפעמים מבוצע בתת מודע) האם הוא תואם את תפיסת העולם שבה אני מאמין.
עכשיו למציאות שלנו: כעת אנו יכולים להבין מדוע שמאלני בוחר דווקא בפתרונות מסוימים לפתרון הסכסוך ומדוע הוא חושב שרק אם נמסור את השטחים יהיה שלום ושרק הפתרונות שהשמאל מציע הם הנכונים. השמאלני הוא בן אדם בדיוק כמו כל בן אדם אחר והוא לא יכול לדעת מה יילד יום ומהו הפתרון הטוב יותר למציאות המסובכת בארצנו אבל בכל זאת הוא יודע בבירור שנסיגה מהשטחים תביא שלום והחזקה בשטחים תוביל לחרם בינלאומי עלינו, לשפיכות דמים וכו'. איך הוא יודע?. התשובה היא שהוא לא יודע, פשוט ארץ לא כל כך חשובה לו אז לו אכפת לו לוותר עליה. ומדוע ארץ ישראל לא חשובה לו? כי הוא אינו מאמין ביהדות, כי תפיסת העולם שעליה גדל עוינת את היהדות ורעיונותיה. זוהי ההשפעה המודעת או הלא מודעת שמנחה אותו לבחור בפתרון המדיני שהשמאל מציע.
ואיך אני יודע שהחזקה בשטחים לא תגרום לישראל נזקים גדולים מאוד? התשובה היא: אני לא באמת יודע!. אבל אני מאמין שארץ ישראל היא חלק יסודי ועקרוני מהיהדות ולכן אני לא מוותר על שום חלק ממנה.
כאן חשוב להבהיר: אני לא רוצה לגרור את ישראל לסכנה קיומית כמו שטוענים השמאלנים, אני חושב שהפתרון שהימין מציע הוא בעל סיכויי הצלחה שווים לסיכויי ההצלחה של הפתרון שהשמאל מציע. זו האמת! סיכויי ההצלחה הם שווים! אני בוחר דווקא בפתרונות שמציע הימין משום שהם קרובים יותר לתפיסת העולם היהודית.

זהו המאבק האמיתי בין הימין לשמאל. מאבק על אמונה ביהדות או שלילת היהדות:
היהדות אומרת בפשטות - ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל!. שלושת המושגים האלו לא רק זרים לשמאלנים אלא אפילו מעוררים טינה וכעס בקרב חלק גדול מהיהודים החיים בארץ. וזהו שורש הבעיה!.
זכותך לחשוב שהתנגדות להתבוללות היא גזענות, זכותך לחשוב שהמושג עם ישראל הוא מושג גזעני, אבל קח בחשבון שזכותי המלאה להאמין ברעיונות אלו. למה אתה נלחם בי וברעיונות אלו? אני סך הכל ממשיך את הדרך שבה הולכים אבותיי אלפי שנים, אם אתה נלחם בי משמע שיש לך התנגדות עמוקה ליהדות בכלל (כמו שהסברתי, אם אתה בעד נישואי תערובת משמע שאתה נגד קיומו של עם ישראל). הרי אתה לא הולך ונלחם בכל מיני דתות הזויות ברחבי העולם ובכל מיני עיוותי צדק ברחבי תבל, אתה נלחם בי כי איבדת את האמונה בצדקת הדרך. אתה כבר לא מאמין ברעיונות היהדות, וזכותך המלאה לא להאמין, אבל אין לך זכות למנוע ממני להאמין בהם ולהמשיך להגשים את הרעיון שבזכותו אנשים בכלל הקימו את המדינה.

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
131796 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשע''ד    00:48   09.01.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. דייסה רצינית. יש חילונים ימניים ויש דתיים שמאלנים.החלוקה אינה על בסיס אמונה דתית  
בתגובה להודעה מספר 5

אאא
חבר מתאריך 2.4.12
378 הודעות
יום חמישי ח' בשבט תשע''ד    01:03   09.01.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. כך אני מבין את המאבק בין הימין לשמאל  
בתגובה להודעה מספר 6

אם יש מקרים של דתיים שמאלנים, או להיפך, של ימנים חילוניים אלו מקרים יוצאי דופן ויש לנתח כל מקרה לגופו.
באופן כללי רואים בברור שימנים הם יותר מסורתיים ומחוברים ליהדות הרבה יותר מאשר השמאלנים. זו עובדה ידועה.

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
131796 הודעות
אור ליום שבת כ''ה בטבת תשע''ד    23:57   27.12.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. קשקוש בלבוש  
בתגובה להודעה מספר 0

ההומניסט
חבר מתאריך 14.12.13
11583 הודעות
יום שבת י''ז בשבט תשע''ד    02:03   18.01.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. השמאל מושתת על ההנחה שכל תחושת צדק מוטעית מיסודה  
בתגובה להודעה מספר 0

מפני שלשני אנשים יכולות להיות גישות שונות לחלוטין, ושניהם יכולים להאמין בגישתם באופן מובהק- אזי שה"פתרון" השמאלני הוא להניח כי אין כזה דבר "צדק" בכלל. הדרך היחידה לגרום לשלום לשכון בעולם, לדעתו של השמאלן- היא ליטול את תחושת הצדק, וע"י כך ההיבדלות מבני האדם. ממש כמו בשירו של ג'ון לנון "Imagine".
במישור הכלכלי, הגישה השמאלנית עובדת בדיוק באותה צורה- אם כל בני האדם שווים, אזי מישהו שהרוויח יותר ממישהו אחר הוא בהכרח גנב, ומכאן שנאתם התהומית לבעלי ההון.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות