גירסת הדפסה   שלח לחבר        
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #18301 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי    צל"ש  
אשכול מספר 18301
elib
חבר מתאריך 13.12.07
3866 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תש''ע    17:47   09.05.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  גדעון לוי | תשמעו בדיחה  

ההיסטוריון היהודי נורמן פינקלשטיין גורש, מפני שהוא בעד פתרון של מדינה אחת, וגם משום שהוא חושב שישראל הפכה את השואה לתעשייה. אילו היה מבקש תעודת עולה, היו חייבים לספק לו אותה מיד, על פי חוק השבות. אבל לבקר כאן ולבקר אותנו? מיד חזרה לאמריקה. כמותו גורשו שלוש אזרחיות שוודיות, פעילות בארגון חינוך יהודי-פלסטיני, ועיתונאי אמריקאי שעבד במשך שנים בסוכנות הידיעות הפלסטינית "מען". האם שמע מישהו על איזה אוהד או מממן של קיצוני המתנחלים שגורש אי פעם? הצחקתם את משרד הפנים והשב"כ.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1167927.html

תשמעו ,אני צופה בערוץ הרוסי באנגלית כאשר אני מביט בערות 101 של YES ואז אני מעביר לצפות בהיודון ההזוי הניקלה הזה.
לפעמים אני אומר לזוגתי שתצבוטאותי שאולי ורק אוליי אני חולם למשמע דברין של הקאפו היהודון הזה.

וכאן עוד יהודון בזוי וניקלה בדמותו של לוי שמעניק לו פתחון פה בעיתון של בילאדי בילאדי.

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=politics&om=17979&omm=81&viewmode=t

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  גדעון לוי טועה ומטעה בינו בוערים 09.05.10 18:31 1

בינו בוערים
חבר מתאריך 25.12.09
5364 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תש''ע    18:31   09.05.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. גדעון לוי טועה ומטעה  
בתגובה להודעה מספר 0

בסמכות שר הפנים לסרב לתת אישור עליה ליהודי לארץ.
ראו תקדים המאפיונר מאיר לנסקי.

בינו בוערים בעם וכסילים מתי תשכילו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net

גולשים יקרים, אין להביא לפורומים תמונות או מאמרים שיש עליהם זכויות יוצרים

מכירת חמץ