אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #20192 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20192
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
137250 הודעות
יום שלישי י''ב באדר תשע''ה    10:14   03.03.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מרזל נגד ליברמן: אפס מעשים  

"ליברמן 'שכח' כנראה ששריו יצחק אהרונוביץ' וסופה לנדבר הצביעו בעד עסקת שליט, ובעד שחרור המחבלים", אמר ברוך מרזל.
חזקי עזרא, י"ב באדר תשע"ה, 03/03/15 09:24

ברוך מרזל, מועמד רשימת יחד, השתתף אמש (שני) בכנס בחירות של המפלגה בקריית מלאכי.

במהלך דבריו תקף מרזל את ליברמן ואמר כי מדובר באדם עם אפס מעשים שרק חזק בדיבורים.

"בשבועות האחרונים אני מסתובב בכל רחבי הארץ ופתאום אני רואה שלטי חוצות של ליברמן ומפלגת ישראל ביתנו בהם מתחייבת המפלגה לחוקק חוק עונש מוות למחבלים. נדהמתי שכן ליברמן בממשלה ובכנסת שנים ארוכות ולא ראיתי שום פעילות שלו או של מי מחבריו במפלגה לקידום הצעת חוק כזו".

עוד הוסיף מרזל כי ליברמן בכל מערכת בחירות מזגזג ימינה על מנת לקבל קולות בוחרים מהימין ששוכחים את מעשיו פעם אחרי פעם, "ליברמן 'שכח' כנראה ששריו יצחק אהרונוביץ' וסופה לנדבר הצביעו בעד עסקת שליט, ובעד שחרור המחבלים לחינם בשנה האחרונה. אני מציע לליברמן להיות איש אמת ולא לזגזג לפי קולות הבוחרים".

מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/293929

גדי אייזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי, כל עוד אלאור לא בבית

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות