אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21074 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21074   
אתאיסט ציוני
חבר מתאריך 24.2.15
285 הודעות
אור ליום חמישי כ''ה באייר תשע''ה    22:51   13.05.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מהם ערוצי המדיה שמהם אתם נוהגים לצרוך חדשות? אנא שתפו :)  

לאחרונה הגעתי למסקנה שבטח יש כאן בפורום מסד נתונים אדיר של מקורות חדשותיים, אז החלטתי לשאול אתכם - חוץ מרוטר כמובן, מה עוד אתם קוראים בשביל לקבל חדשות בארץ ובעולם? (אגב מנהלים, אם זה לא מתאים לפורום סקופים תעבירו, פשוט לא הייתי בטוח לאיזה פורום זה הכי מתאים ודווקא כאן גולשים רוב המשתמשים ה"כבדים" יותר)
אצלי הרשימה היא פחות או יותר -

רוטר (כמובן ובעיקר)

http://beforeitsnews.com/ - אחלה אתר, סוג של רוטר בינלאומי כזה (אם חשבתם שמגיעים לרוטר דברים הזויים, חכו שתראו איזה ידיעות עולות שם)

http://www.zerohedge.com/ - אחד האתרים המובילים בעולם לניתוח של אירועים פוליטים/כלכליים, ומביא את כל מה שלא תשמעו בחדשות המיינסטרים (אני מכיר גם המון כלכלנים שקוראים אותו באדיקות).

youtube - בסינון לפי תאריך ומילים אינדיקטיביות

twitter - אולי הכלי הכי טוב שיש לידיעות חדשויות בזמן אמת (במיוחד לחדשות מזרח תיכון למי שמבין טיפ טיפה ערבית)

google news - בחיפוש לפי נושאי עניין כמובן

וקצת מאתרי החדשות שיש לנו בארץ, למרות שעד שהידיעות מגיעות לשם זה כבר לא חדשות (הארץ, ידיעות, NRG, בחדרי חרדים, כיכר השבת)

אז מה איתכם?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  נפתח שוב כאן, ממה שאני קורה נראה שזה המקום לדברים קצתת פחות ''חדשותיים'' אתאיסט ציוני 13.05.15 22:52 1

אתאיסט ציוני
חבר מתאריך 24.2.15
285 הודעות
אור ליום חמישי כ''ה באייר תשע''ה    22:52   13.05.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. נפתח שוב כאן, ממה שאני קורה נראה שזה המקום לדברים קצתת פחות ''חדשותיים''  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות