אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21376 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21376   
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
6846 הודעות, 46 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט''ו באב תשע''ה    14:13   31.07.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שלא תגידו אחרי זה ''לא ידענו'' ו''אף אחד לא תומך בו''  

הנה, יש שמות, יש תמונות, ההסתה ממשיכה בשיא הכוח, זה לא "קומץ" זה אנשים שלמדו שמותר ובסדר לעודד רצח

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בוז דם-ו-קר-טיה 31.07.15 14:35 1
  נו בסדר שמשיה 03.08.15 06:17 2
  עד שיגיע אליהם ואז יזעקו - התרת דמו של האחר היא כהתרת דמם את כולם 495 03.08.15 07:41 3

דם-ו-קר-טיה
גולש אורח
יום ששי ט''ו באב תשע''ה    14:35   31.07.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בוז  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שמשיה
חבר מתאריך 21.5.15
508 הודעות
יום שני י''ח באב תשע''ה    06:17   03.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. נו בסדר  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 03.08.15 בשעה 06:40 בברכה, שמשיה

ישנם כאלו במדינה עשרות אתה יודע יש מאות כאלו. ואז מה?
זה דמוקרטיה! בארצות הברית יש מליונים שמתעבים כושים מליונים ששונאים הומואים מליונים ששונאים יהודים ומליונים ששונאים כל מה שזה לא הם.
אם למישהו מקהילת הלהטב היה שכל אפילו קצת הם היו לוקחים את הסיפור הזה כדבר שמאחד את רובא דרובא של העם היהודי היושב בציון.
אבל אפשר להגביר את השנאה ולסתום פיות אז למה לא.
אני ממש לא את דרך החיים של ההומואים. כן לדעתי זה הרס התא המשפחתי בצורה הגרועה ביותר. זה התעללות בילדים זה דפוק זה מגעיל. אז אני חושב ככה, מותר לי? שיעשו מה שבא להם זה זכותם המלאה. צורם לי שלא אכפת להם לעשות מצעד בירושלים כשזה להכניס אצבע בעין שלי. אכפת להם? לא! אבל זו זכותם לא להתחשב בי.
כשעופר וינטר ביטא את אמונתו במכתב הידוע מיד כולם קפצו או ווי עוד רגע תהיה פה כפיה דתית בלה בלה בלה. אבל מצעד כזה חמש מאות מטר מכיכר השבת? זה דמוקרטיה.
אכן לצערי הרב יש קיצוניים ואפילו מאוד ויש גם משוגעים מטורפים כדוגמת שליסל זה דבר שיש בכל חברה אבל זה לא החברה!
אני שייך לסוג האנשים שחלק במדינה לא אוהב ופעמים רבות סיננו לעברי משפטים שונים ומשונים ואתה יודע מה אני ריחמתי עליהם כן ריחמתי. ריחמתי על כאלו שלא יודעים לקבל את השני למרות השוני שלו, אני מרחם על שמאלנים ששונאים מתנחלים.
אני מרחם על מתנחלים שבטוחים שכל מי שלא מקים גבעת אלישפט 2 הוא לא ציוני.
אני מרחם על חילונים שחרדי הוא יצור נחות לגביהם.
אני מרחם על חרדים שבשבילם חילונים הם בהמות וחיות יער.
אני מרחם על כל מי ששונא אתיופים בגלל צבע עורם.
אני מרחם על מי ששונא הומואים ולסביות רק בגלל נטיתם המינית.

קצת ארוך אבל אם אתה ואני וכל המגיבים פה נדע לעמוד על דעתינו ביחד עם נתינת הזכות לכל אחד לעשות מה בא לו השנאה ההסתה והגועל נפש ירדו פלאים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
495 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
61198 הודעות, 178 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ה    07:41   03.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. עד שיגיע אליהם ואז יזעקו - התרת דמו של האחר היא כהתרת דמם את כולם  
בתגובה להודעה מספר 0

חיות הטרף כשלומדות את טעם דם האדם יטרפו גם כל מי שיצליחו בהמשך

כל עוד דולק הנר אפשר לתקן

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות