גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21880 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21880   
avigard
חבר מתאריך 22.9.03
1194 הודעות
יום שני י''א בכסלו תשע''ו    11:06   23.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יום נקם ושילם - חיים משגב  

הועבר בתאריך 23.11.15 בשעה 11:13 מפורום חדשות על-ידי CarpeDiem, (גלובל)

יום נקם ושילם: אירופה המלוקקת מקבלת בדיוק את מה שמגיע לה
ד"ר חיים משגב
11/19/2015
מי שהחליט לסמן את היהודים שחיים מעבר לקו הירוק מלקק כעת את הפצעים שגרמו לו אלה שרצה לחבק. זה מה שנקרא צדק פואטי

יש בי שמחה לאיד. אני יודע שזה לא יפה, אבל איני יכול לעצור בעד עצמי. אני רואה בסבלם של האירופים ואיני צריך הרבה כדי לעלוץ בתוך לבי. אני נזכר, למשל, בהתנהגותם של הצרפתים בעת מלחמת העולם השנייה. הם נכנעו לגרמנים ללא קרב. הצבא הנאצי נכנס לרחובות פריז בלי לירות אפילו ירייה אחת - והצרפתים שמחו שעירם היפהפייה ניצלה מההרס שהיה מנת חלקה של ורשה או של ערים אחרות ביבשת.

אחר כך, הצרפתים הקימו ממשלת כניעה שניהלה את צרפת במשך כל שנות המלחמה. מקום מושבה של הממשלה הזו היה בעיר וישי, ומי שעמד בראשה היה הגנרל פטן. הצרפתים, שמחים וטובי לב שפריז שלהם, עיר האורות המזויפים, לא נפגעה, מיהרו לשתף פעולה עם שלטונות הכיבוש הנאציים והסגירו - לא כולם, רובם - את שכניהם היהודים לידי קלגסי הגסטפו שהסיעום למחנות ההשמדה. ועוד זאת למי שאינו יודע: במהלך מלחמת העולם השנייה הפציצו מטוסים צרפתיים את תל אביב. כמה פצצות נפלו ברחוב מרמורק והרגו כמה מיושביו של בית שנקרא אז “בית האינוולידים”. הצרפתים אף פעם לא התנצלו או הציעו לפצות את משפחות ההרוגים.

האירופים, ככלל, לא רצו ביהודים, משום מה, אז עכשיו הם קיבלו, במקום האוכלוסייה היהודית - המשופעת במדענים, במלחינים, באנשי רוח ובמשוררים - את הברבריזם המוסלמי עורף הראשים. המוסלמים אומנם לא חושבים כעת על היהודים שהוסגרו במלחמת העולם השנייה לידי מחוללי הכבשנים, אבל לנו, היהודים, מותר לראות במה שקורה עכשיו מעין צדק פואטי.

ואם גם השוודים יקבלו את המגיע להם, אז אני בכלל אהיה שבע רצון. המוסלמים לא זוכרים, אולי, שבזמן המלחמה השוודים המשיכו לייצר פלדה ולספק אותה לנאצים, כדי שאלה ימשיכו לבנות את הטנקים שלהם, אבל רבים מאיתנו לא שכחו את הפרט הקטן הזה. בגלל מעשיהם אלה של השוודים, סיום המלחמה נדחה בשנה־שנתיים, מה שאפשר לנאצים להמשיך באין מפריע לטבוח בעם היהודי. השוודים, הצרפתים, הפולנים והאוקראינים וכל שאר החלאות האירופיות פשוט ביקשו להקיא את היהודים מן היבשת שלהם, אז עכשיו הם קיבלו בתור עונש את מיליוני המהגרים הנבערים מדעת; וזה בסדר גמור מבחינתי.

אבל יש עוד סיבה לעליצות שתוקפת אותי בימים אלה. מי שהחליט לא מכבר “לסמן” את היהודים שמתגוררים מעבר לקו הירוק - ובהמשך, כנראה, את כל המדינה היהודית - מלקק כרגע את הפצעים שגרמו לו אלה שאותם הוא רצה לחבק עד לא מכבר. ואני רואה את האירופים הנבוכים מכריזים על מצב חירום ועוצרים אנשים “ללא משפט” ומבקשים להקים גדרות וחומות ומבטלים משחקי כדורגל - ואיני יודע את נפשי מרוב התרוממות רוח.

אז עתה הגיע יום נקם ושילם. המוסלמים, צאצאיהם של משתפי הפעולה עם המשטר הנאצי, מגיעים לאירופה המלוקקת, השבעה, הזחוחה, שונאת היהודים, בהמוניהם - ואני לא מציע לאירופים להתחכם עמם. הם לא רוצים את החיבוק שלהם, והם לא רוצים להתמזג עם תרבותם. הם רוצים להחליף אותם בשליטה על היבשת. בדיוק מה שרוצים הפלסטינים לעשות לנו במזרח התיכון. גם הם לא מחפשים פשרה; הם רוצים רק בדבר אחד: לבוא במקומה של המדינה היהודית.

ואני יודע בדיוק כיצד אנחנו ננהג. כי לנו אין ארץ אחרת.

http://www.maariv.co.il/journalists/Article-514271

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תודה שהבאת את הדברים. מלך_החומוס 23.11.15 11:11 1
  הטיעון ''אין לי ארץ אחרת'' הוא טיעון ציוני, חלש, עלוב, סוג של מתנצל וגם אידיוטי. עמנו א-ל 23.11.15 11:12 2
  גם האיטלקים והגרמנים הפציצו את ת''א בני מרום 24.11.15 23:58 3

מלך_החומוס
חבר מתאריך 6.4.15
4880 הודעות
יום שני י''א בכסלו תשע''ו    11:11   23.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תודה שהבאת את הדברים.  
בתגובה להודעה מספר 0

איני שמח ברציחתם של חפים מפשע.
אך מסכים מילה במילה עם כותב טור זה..

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עמנו א-ל
גולש אורח
יום שני י''א בכסלו תשע''ו    11:12   23.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הטיעון ''אין לי ארץ אחרת'' הוא טיעון ציוני, חלש, עלוב, סוג של מתנצל וגם אידיוטי.  
בתגובה להודעה מספר 0

הטיעון "אין לי ארץ אחרת" הוא טיעון ציוני, חלש, עלוב, סוג של מתנצל וגם אידיוטי. מי שמשתמש בו מערער על זכותנו על הארץ הזאת.

אנחנו כאן בגלל שזו הארץ שלנו, מדורי דורות, מאז ההבטחה האלוקית לאברהם אבינו, לא בגלל ש"אין לנו ארץ אחרת".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
בני מרום
חבר מתאריך 20.8.13
5695 הודעות
יום שלישי י''ב בכסלו תשע''ו    23:58   24.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. גם האיטלקים והגרמנים הפציצו את ת''א  
בתגובה להודעה מספר 0

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?entryId=2183980&skip=1

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות