גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21903 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21903   
ShoKo
חבר מתאריך 3.12.14
1996 הודעות
יום ראשון י''ז בכסלו תשע''ו    15:30   29.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ליברמן תוקף: ''הייתי שולח את נתניהו לשיעור פרטי אצל פוטין''  

ח"כ אביגדור ליברמן התראיין היום (ראשון) ל"משעל על הבוקר" ב"רדיו ללא הפסקה "103FM" וביקר את מה שהוא מכנה "תבוסתנות נטו של אלה שאומרים שאי אפשר לעצור את גל הטרור". בראיון לניסים משעל אמר ליברמן: "הייתי שולח את ראש הממשלה ושר הביטחון למוסקבה לשיעור אצל פוטין, להבין איך צריך להגן על האינטרס הביטחוני הלאומי".

"צריך לבצע חבילה של צעדים", אומר ליברמן, "וקודם נדרשת פגיעה במקורות הטרור באמצעות סיכול ממוקד. כל מי שאומר שצריך להרוג יהודים ומברך על רצח יהודים, צריך לחטוף טיל. הדרג המבצעי הפיקודי לא יכול לקבל חסינות. כל מי שפועל לרצח יהודים הוא יעד לסיכול ממוקד כי הוא נותן הנחיות, מקים תאים וחופרים מנהרות בעזה".

"אתמול היתה עצרת המונים ברצועת עזה", הסביר ליברמן, "וראשי הטרור מתייצבים מול ההמונים, מול התקשורת, אני מדבר על נאומו של הנייה, שקורא להמשיך להרוג את היהודים באינתיפאדת ירושלים, שיש להם עוד הפתעות, ושהם השיגו פגיעה בהרתעה הישראלית. במקביל מתקיימת הפגנה באום אל פאחם בראשות ראאד סלאח, כמעט עם אותו מסר, עם אותן סיסמאות - באש ובדם נפדה את אל-אקצא. איך ראש הממשלה ושר הביטחון נתנו חסינות לראשי הטרור ברצועת עזה? חלק מההסכם שבשתיקה שנתניהו הגיע אליו מתחת לשולחן עם החמאס בעזה, זה שאין סיכולים ממוקדים".

כמו כן התייחס ליברמן למקורות המימון ואמר: "מממנת הטרור היא מדינת ישראל. משפחתו של כל רוצח מקבלת קצבה חודשית עד 14 אלף שקל לחודש מהיום הראשון, מהכסף שאנחנו מעבירים לאבו מאזן. הוא משלם למחבלי חמאס וג'יהאד ופת"ח. הוא משלם ממאות המיליונים שהעברנו בחודש נובמבר ושנעביר עכשיו בחודש דצמבר. על החזרת גופות המחבלים, כולל מחבלי חמאס, אמר: "הגופות של הדר גולדין ז"ל ואורון שאול ז"ל נמצאות בעזה והם לא מוכנים לנהל איתנו משא ומתן על החזרת גופות, ואנחנו מחזירים".

משעל: "בליכוד אומרים 'יש מי שנלחם בטרור ויש מי שמקשקש'"

"אני הייתי שולח את ראש הממשלה ושר הביטחון למוסקבה לקחת שיעור פרטי מפוטין איך צריך לטפל להגן על האינטרס הלאומי הביטחוני של המדינה. ואני מזכיר לך שכאשר פרץ עימות ביני לבין ראש הממשלה ושר הביטחון בזמן מבצע 'צוק איתן', אני אמרתי להם גם בקבינט וגם בפומבי - אם לא נדע למגר את הטרור ברצועת עזה, הוא יגיע גם ליהודה ושומרון, ירושלים וגוש דן. הבעיה היא מדיניות של הכלה במקום מדיניות של הכרעה".

אם היינו מחסלים אתמול את הנייה, היום רבע מיליון תושבי הדרום היו במקלטים

"ממילא תוך פחות משנה נהיה שוב במלחמה מול עזה. ברגע שיהיו להם מספיק מנהרות ומספיק טילים. הם חופרים מנהרות מסביב לשעון ומייצרים טילים גם כן עשרים וארבע שעות, שבעה ימים בשבוע. אז למה לחכות שיהיו להם מספיק טילים ומספיק מנהרות?".

"הליכוד שם לנו רגליים"

ואם נחסל את ראשי החמאס, אותו בן 16 לא ייצא לדקור?

"הוא יוצא לדקור כי שטפו לו את המוח במשך שנים. אם תחסל אותם, תעצור את המכונה של שטיפת המוח. התקשורת של אבו מאזן לא שונה מזו של היטלר. הסתה פרועה ועלילות דם. קייטנות עם תלבושות של חגורות מתאבדים לילדים בני שלוש. צריך להילחם בשלושת המקורות - בהסתה ובאידיאולוגיה, במקורות המימון ובדרג המבצעי הפיקודי. במקום זה רוצים לשמור על השלטון בכל מחיר".

אמרת שתהיה מוכן להצטרף לממשלה אם ימולאו תנאים מסוימים

"זה לא עניין אישי. אין לי בעיה עם נתניהו, אלא עם המדיניות. דווקא עכשיו מבטלים את חוק השוויון בנטל. דווקא מחמירים עם אלה שמשרתים בצבא ובמילואים ולוקחים סיכונים. יש חמשת אלפים חיילים שיכולים למות למען מדינת ישראל, אבל לא נותנים להם להתגייר במסגרת הצבא, ואם הם רוצים להתחתן הם צריכים לטוס לקפריסין. גם להיקבר לא נותנים להם. בגלל זה אין לי שום קשר עם נתניהו. הליכוד שמים רגליים להצעות החוק שלנו, שבעבר תמכו בהן. הצענו כי לבית המשפט העליון לא תהיה סמכות לפסול החלטות של ועדת הבחירות המרכזית, כדי שחנין זועבי לא תוכל להיות בכנסת, ומי שנתן הוראה לטרפד את ההצעה הוא נתניהו".

http://www.maariv.co.il/news/politics/Article-515638

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  שיעור בזבנג וגמרנו.. מעוף 29.11.15 15:32 1
  על פרס אמרו חתרן בלתי נלאה,וזה הפך לקשקשן בלתי נלאה.. FARUK 29.11.15 15:32 2
  חס וחלילה, מספיק לנו את ליברמן בדמותו של הדיקטטור פוטין. yanshoof 29.11.15 15:32 3
  גם ביבי דיבר כשהוא היה באופוזיציה. Flyby 29.11.15 15:34 4
  זה היה לא רע בכלל Umbrella 29.11.15 15:35 5
  גם את ליברמן הייתי שולח לשם לעד רד-בול 29.11.15 15:36 6
  תזכירו לי בבקשה מה הוא עשה כשהיהמבממשלה? itai 29.11.15 15:37 7
     נסע מפעם לפעם למדינות במזרח אירופה, אולי לקבלת שיעורים מפוטין... yanshoof 29.11.15 15:39 9
  ליברמן מחבב דיקטטורים, אנחנו קצת פחות הייזנברג 29.11.15 15:38 8
  אסור לי להגיד לאן הייתי שולח אותך... אתאיסט 29.11.15 15:39 10
  תשלח את ארגוני השמאל לרוסיה יותר חשוב. פלומה 29.11.15 15:39 11
  בום! Tom3r 29.11.15 15:44 12
  סיפור מעניין adam kesher 30.11.15 05:37 13
  מיום ליום הוא הופך להיות יותר הזוי ויותר ליצן uz7 30.11.15 17:52 14

מעוף
גולש אורח
יום ראשון י''ז בכסלו תשע''ו    15:32   29.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. שיעור בזבנג וגמרנו..  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
FARUK
חבר מתאריך 19.6.14
21332 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. על פרס אמרו חתרן בלתי נלאה,וזה הפך לקשקשן בלתי נלאה..  
בתגובה להודעה מספר 0

t.me/MEnews1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
yanshoof
חבר מתאריך 5.10.07
28136 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חס וחלילה, מספיק לנו את ליברמן בדמותו של הדיקטטור פוטין.  
בתגובה להודעה מספר 0

Flyby
חבר מתאריך 30.4.12
3597 הודעות
יום ראשון י''ז בכסלו תשע''ו    15:34   29.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. גם ביבי דיבר כשהוא היה באופוזיציה.  
בתגובה להודעה מספר 0

Umbrella
חבר מתאריך 17.10.15
4295 הודעות
יום ראשון י''ז בכסלו תשע''ו    15:35   29.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. זה היה לא רע בכלל  
בתגובה להודעה מספר 0

רד-בול
גולש אורח
יום ראשון י''ז בכסלו תשע''ו    15:36   29.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. גם את ליברמן הייתי שולח לשם לעד  
בתגובה להודעה מספר 0

זגזגן ופופוליסט זול

itai
חבר מתאריך 16.5.13
14076 הודעות
יום ראשון י''ז בכסלו תשע''ו    15:37   29.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. תזכירו לי בבקשה מה הוא עשה כשהיהמבממשלה?  
בתגובה להודעה מספר 0

yanshoof
חבר מתאריך 5.10.07
28136 הודעות
יום ראשון י''ז בכסלו תשע''ו    15:39   29.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. נסע מפעם לפעם למדינות במזרח אירופה, אולי לקבלת שיעורים מפוטין...  
בתגובה להודעה מספר 7

הייזנברג
חבר מתאריך 15.12.14
6268 הודעות
יום ראשון י''ז בכסלו תשע''ו    15:38   29.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ליברמן מחבב דיקטטורים, אנחנו קצת פחות  
בתגובה להודעה מספר 0

אתאיסט
גולש אורח
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אסור לי להגיד לאן הייתי שולח אותך...  
בתגובה להודעה מספר 0

פלומה
חבר מתאריך 13.1.15
44886 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. תשלח את ארגוני השמאל לרוסיה יותר חשוב.  
בתגובה להודעה מספר 0

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

Tom3r
חבר מתאריך 11.11.14
3070 הודעות
יום ראשון י''ז בכסלו תשע''ו    15:44   29.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. בום!  
בתגובה להודעה מספר 0

adam kesher
גולש אורח
יום שני י''ח בכסלו תשע''ו    05:37   30.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. סיפור מעניין  
בתגובה להודעה מספר 0

uz7
חבר מתאריך 13.12.09
57360 הודעות
יום שני י''ח בכסלו תשע''ו    17:52   30.11.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מיום ליום הוא הופך להיות יותר הזוי ויותר ליצן  
בתגובה להודעה מספר 0

כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות