גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #22450 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 22450   
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
31374 הודעות
יום ראשון כ''ג בניסן תשע''ו    05:36   01.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מישהו ראה התייחסות של ד״ר גיא בכור לסיפור הזה? ישן קצת אבל מעניין  

ד"ר גיא בכור נותן עצות לתקשורת הישראלית ובגדול, כמה היא לא מבינה.
הרשו לי לספר לכם סיפור קטן.
ב 11 בפברואר 2011, ישבנו באולפן ערוץ 10, שפתח את שידוריו, נדב אייל ואנוכי וחזינו את נפילת מובארכ.
התמונות שהגיעו מכיכר תחריר היו מדהימות וכול מי שעיניו בראשו, ואינו שבוי בקונספציות ראה לנגד עיניו איך מתרחשת מהפכה . מי שהקשיב גם לקולות, יכול היה בקלות לשמוע את משק כנפי ההיסטוריה.
ואז העורך הכניס לאולפן, פרשן אורח, את ד"ר גיא בכור. והוא התחיל להוכיח את נדב ואותי עד כמה אנחנו לא מבינים דבר. שאין לנו מושג . זה היה רגע מביך . לי באופן אישי לא התחשק להתווכח מי מבין יותר. הייתי צרוד, עם חום גבוה, וחוץ מזה זה גם היה יום הולדתי שאותו נאלצתי לעבור באולפן החדשות.
אבל ד"ר גיא בכור המשיך. אתם צעירים ולא מבינים דבר, הצבא לא יתן למובארכ ליפול, הוא קבע בביטחון של "אחד שיודע". אתם בכלל לא מבינים את כללי המשחק.
שעתיים אח"כ מובארכ נפל.
למחרת בשידור המיוחד, שוב, נדב ואני באולפן, ומי מגיע ? ד"ר גיא בכור.
נו, מה אתה אומר ? שאל אותו גיא זוהר. ותשובתו הייתה, "הצבא שינה את עמדתו".
לא נעים לי להגיד אני במקומו לא הייתי נותן יותר עצות.

https://www.facebook.com/shlomi.eldar/posts/1027048167330703

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  נדמה לי שאפשר לבדוק את זה . בדרך כלל יש הקלטות ובמקרה הזה אלדר נותן תאריך מדויק שלומצי 02.05.16 21:20 1

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום שני כ''ד בניסן תשע''ו    21:20   02.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. נדמה לי שאפשר לבדוק את זה . בדרך כלל יש הקלטות ובמקרה הזה אלדר נותן תאריך מדויק  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות