גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #22597 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 22597   
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
161902 הודעות, 358 מדרגים, 432 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג באייר תשע''ו    20:04   31.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תמהני, ואני שואל את תומכי ביבי, האם עדיין אתם חושבים ששרה נתניהו נרדפת בלי סיבה  

רק בשביל לנגח את ביבי?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בוודאי KingShlomo 31.05.16 20:47 1
     לא ענית לשאלה. Big Joe 31.05.16 22:05 4
         עניתי ''בוודאי''... KingShlomo 31.05.16 22:58 7
             אבל כנימוק הבאת פרטים מבדיחה אחרת. Big Joe 01.06.16 00:08 8
                 לפחות אתה מסכים איתי על משהו, זו באמת בדיחה :) KingShlomo 02.06.16 00:29 16
                     אני מעריך את המאמץ וההשקעה. למרבה הצער היא בכלל לא מתיחסת לשאלה Big Joe 02.06.16 11:27 17
                         ואכן השבתי כי אכן כן. KingShlomo 03.06.16 12:52 21
                             ושוב אתה מדבר על המסביב. למעט בעניין אחד שבו אינך מתמצא Big Joe 03.06.16 13:16 22
                                 מאחר ואיננה צד למשפט אינה יכולה להעיד עדים. KingShlomo 03.06.16 13:30 23
                                     אתה טועה או מטעה. עורכי הדין שלה סרבו למסור תצהירים והם ידעו למה. Big Joe 03.06.16 16:41 24
                                         א. אני בהחלט סבור שאם מני נפתלי או גיא אליהו טוענים להתעמרות היה עליהם לתבוע אותה אישית. KingShlomo 03.06.16 18:05 25
                                             אז אתה סבור. אבל החוק אומר שהם יכולים לתבוע את המעביד שחהם בלבד. Big Joe 04.06.16 00:07 27
                                                 שום קונספציה KingShlomo 04.06.16 22:20 28
                                                     בית המשפט אינו יוזם דבר. בית המשפט דן ומכריע בטענות שני הצדדים Big Joe 06.06.16 11:19 31
                                                         כשבתי המשפט רוצים לסטות מסדרי הדין הקבועים בחוק הם יודעים לעשות את זה. KingShlomo 07.06.16 01:04 33
                                                             בתי המשפט לעולם אינם סוטים מסדרי הדין כאשר מדובר בראיות. Big Joe 07.06.16 10:17 34
                                                                 במו עיני ראיתי שופט שמעיד ''עד בהפתעה'' ללא שהגיש תצהיר עדות ראשית וללא שהצדדים האחרים KingShlomo 07.06.16 22:37 35
                                                                     אתה באמת לא מדבר לעניין. שרה נתניהו לא בקשה להעיד אף אחד. Big Joe 08.06.16 05:43 36
  תמצא תשובה כאן- ירושלמי ציוני 31.05.16 21:25 2
     מעולם לא ראיתי את וינרוט בעליבות מעוררת רחמים כזאת. Big Joe 31.05.16 22:06 5
         גם אני לא. ביריון 01.06.16 20:14 14
         אכן! אני לא חושב שזה בגלל פסק הדין או חוסר יכולת להגן על הקיסרית, האיש הוא אומן המצאת אחד באפריל 03.06.16 11:17 19
         אכן אבל הוא מוכשר מאוד וגם הוא לא שינה את הדיעות ויצא איך להגיד בעדינות לא במיטבו 495 03.06.16 19:25 26
  אתפולה ועמוס רדפו יותר בני מרום 31.05.16 21:45 3
  למה אתה חושב, שזה כל- כך חשוב, אם היא נרדפת, או שמעלילים עליה סתם? אהודברח 31.05.16 22:29 6
     היא בהחלט לא נורמלית. והתנהגותה משפיעה על תפקודו של רוה''מ Big Joe 01.06.16 00:10 9
         כשתוכיח שהתנהגותה משפיעה על תפקוד נתניהו, אפשר יהיה להמשיך בדיון- כרגע זו טענת סרק! אהודברח 01.06.16 09:10 10
             רק דוגמה קטנה: שר החינוך ושרת המשפטים אינם יכולים לטוס אתו במטוס הממשלתי Big Joe 01.06.16 10:00 11
                 אין מטוס גדול מספיק לאגו של ארבעתם... מכביסט 156 01.06.16 11:52 12
                     חחח. נכון ביריון 01.06.16 20:15 15
  כנראה גם זה נכון, וגם זה... גיאאוני 01.06.16 12:09 13
     זאת תגובת נגד(טבעית) להתנהגות המשפחה - לשיטה של לתקוף בכל דרך את התקשורת אחד באפריל 03.06.16 11:25 20
  לא. galt 02.06.16 22:22 18
  ברור דרור 05.06.16 20:10 29
  ברור שהיא אישה בעייתית והרבה מהסיפורים נכונים, אבל גם ברור שהתקשורת רודפת את ביבי זבנג וגמרנו 06.06.16 10:07 30
     אתה השווית לבעיות בתוך המשפחה של מנהיגים אחרים. Big Joe 06.06.16 11:22 32
  התשובה היא כן ולא. איזי 08.06.16 13:49 37
     הנימוקים שלך סותרים את הכותרת :) Big Joe 08.06.16 15:50 38

KingShlomo לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.5.16
1030 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג באייר תשע''ו    20:47   31.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בוודאי  
בתגובה להודעה מספר 0

לדוגמא: התנועה לחופש המידע ביקשה את חשבוניות ההוצאה עצמן של בית ראש הממשלה. דהיינו: לא מסתפקים בדוחות ההוצאות של בית ראש הממשלה, אלא לרדת ממש לרכילות צהובה כדי לראות מה בדיוק כתוב על החשבוניות, אם זה תרופות או דברים אישיים של המשפחה או הילדים, על אף שיש כאן פגיעה בצנעת הפרט.

לשם השוואה, אותה תנועה קיבלה את דוחות ההוצאות של בית הנשיא בבחינת "כזה ראה וקדש", שום ערעור על נאותות הדוחות, ומבלי לדרוש את חשבוניות המס עליהן מתבססים הדוחות.

לי זה נראה כמו סוג של רדיפה מוכוונת לנתניהו.

פשוט מחפשים אותו כפי שלא עשו לאף פוליטיקאי אחר אי פעם.

טובי התחקירנים, החוקרים הפרטיים, העיתונאים, כולם כולם כולם יושבים על נתניהו כבר 20 שנה. אם כל מה שהם מצאו זה שרה והבקבוקים, אז כנראה שנתניהו הוא הפוליטיקאי הכי נקי בהיסטוריה של המדינה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 2.9.05
יום שלישי כ''ג באייר תשע''ו    22:05   31.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. לא ענית לשאלה.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 2.5.16
יום שלישי כ''ג באייר תשע''ו    22:58   31.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. עניתי ''בוודאי''...  
בתגובה להודעה מספר 4

למען הסר ספק: תשובתי חיובית, דהיינו: כן!

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי כ''ד באייר תשע''ו    00:08   01.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אבל כנימוק הבאת פרטים מבדיחה אחרת.  
בתגובה להודעה מספר 7

חבר מתאריך 2.5.16
יום חמישי כ''ה באייר תשע''ו    00:29   02.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. לפחות אתה מסכים איתי על משהו, זו באמת בדיחה :)  
בתגובה להודעה מספר 8

בסך הכל, כמי שהצביע לנתניהו בבחירות האחרונות אני אכן חושב שיש רדיפה אחרי נתניהו, ובין השאר רודפים את אשתו כדי לנגח אותו. שאלת את תומכי ביבי, אז תשובתי כתומך ביבי שכן.

הרי גם השבוע לא קרה דבר חריג שישכנע אותי אחרת. זה שבקשתה של שרה נתניהו להיות צד לתיק נדחתה לא עשה עליי שום רושם.

דווקא רצונה של נתניהו לקחת אחריות במידת הצורך ולקחת את הסיכון שבו כאשר תהיה צד לתיק היא אישית עלולה להיות מחויבת במלוא סכום התביעה במידה ותפסיד וזאת במקום קופת המדינה נכון לעכשיו, דווקא זה משכנע אותי שאין לה ממה לחשוש ומראה על רצינות.

התנגדות התובעים, היא היא התמוהה. כל כך הרבה רפש מוטל בתקשורת, אך ביום הדין בבית המשפט, הם משימים עצמם כאילו יש להם סכסוך אך ורק עם קופת המדינה...

יתרה מזו, אם בית משפט קובע שאיננה צד לתיק, ואין לה שום "סיי" בעניין, אז ממילא גם לא תהיה לה אחריות פלילית בכל דבר ועניין שכבר עלה בתביעות השונות שהוגשו. אדרבא, אם היא אחראית - התכבדו והכניסו אותה כנתבעת!

ואם תשאל מדוע אינני משתכנע מריבוי התביעות, אין עשן בלי אש וכו' וכו', הלא עינינו הרואות כי קנוניות מתרחשות חדשות לבקרים. רק לאחרונה זכה עורך דין להיחלץ מקנוניה שנתפרה כנגדו, כולל מסע יחצנות מתוזמר היטב על מנת להרוס אותו:

העליון קובע: כך נתפרה עלילת אונס
בית המשפט העליון קבע: היחצ"ן מוטי מורל בנה "תוכנית זדונית" שהדביקה לאדם אונס שלא ביצע, עורכת הדין רוני אלוני-סדובניק סייעה להוציא אותה לפועל. מגישות תלונות השווא חויבו לשלם פיצויים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4778721,00.html

אני מאמין בכל ליבי כי גם מקרה נתניהו הוא תוצאת מסע צלב שנועד להרוס אותו ואת משפחתו וזאת במטרה להפיל אותו.

את נתניהו בודקים בזכוכית מגדלת מזה 2 עשורים. כל מילה שיוצאת מפיו נבחנת ונבדקת. פשוט מדהים, דוגמא קטנה שמלמדת עד איזו רמה נבדקת כל מילה שהוא מוציא:

דוגמא מס' 1:

נתניהו פרסם לא מזמן את ההודעה הבאה: "ברגעים אלה נערה בת 16 נאבקת על חייה בבית חולים בירושלים. היא תלמידה בתיכון שליד האוניברסיטה. זה בית הספר שאני למדתי בו, שהילדים שלי ושל חברים שלי לומדים ולמדו בו״.

מיד אץ רץ רביב דרוקר לבדוק האם זה נכון שנתניהו למד בבית הספר הזה. כמובן שהוא לא היה עושה את זה אם הוא לא היה רוצה לתפוס אותו באי דיוקים וזאת על מנת לנגח אותו. ואכן פרסם רביב דרוקר שהנה נתניהו נתפס בשקר נוסף והוא כלל לא למד בבית הספר הזה.

לאחר שהתברר מול אנשים שלמדו שם עם נתניהו שאכן נתניהו למד שם, דרוקר לא חזר בו ולא התנצל.

דוגמא מס' 2 לקטנוניות שמראה כיצד בודקים כל מילה שיוצאת מפיו של נתניהו:

בתוכנית של רזי ברקאי לפני מספר שנים, העלה רזי על הקו את ספי עובדיה, ואמר: "שוב זה קרה לנתניהו"... "עוד שקר נוסף". "ספי, ספר לנו" ואז ספי עובדיה החל לתאר את השקר הנורא! היה זה במהלך מערכת הבחירות, נתניהו נפגש עם קבוצת הדתיים בתנועת הליכוד והתגאה בכך שיש X אנשי הציונות הדתית בתנועת הליכוד. ספי עובדיה ורזי ברקאי ספרו את הח"כים הדתיים ברשימת הליכוד וגילו שיש X-1. בכנות אינני זוכר אם המספר הנטען היה 8 והם ספרו 7 או שהמספר היה 6 והם ספרו 5. אבל זה הכיוון. ואז החלו שניהם לרטון, הנה שוב זה קורה לנתניהו, אולי הזכרון שלו לא משהו, אולי הוא משקר. ואז גלעד ארדן עלה לשידור, וסיפר שהוא בוגר הציונות הדתית ושהם לא ספרו אותו בספירה שלהם, הם כמובן התעלמו מאמירה זו, סיימו את השיחה עם ארדן והמשיכו לרטון על איך שוב נתניהו נתפס בשקר. כל הסיפור הזה נמשך אולי חצי שעה! כאילו אין צרות בעולם, כאילו אין נושאים אחרים לדיון שהיה שווה להשקיע בהם את חצי השעה הזו, כמו להשוות בין המצעים השונים של המפלגות השונות לקראת הבחירות וכיוצ"ב. ולמה? כי הרדיפה היא אישית!

עכשיו תגיד לי אתה מר BIG JOE הנכבד. אני כמצביע הליכוד שדי מתעניין בפוליטיקה קצת מעבר לאזרח הממוצע, אבל עדיין אזרח פשוט, אני שם לב לאורך שנים, כל הזמן, שמחפשים את נתניהו ומחפשים סיבות לנגח אותו. אני יכול להמשיך עוד ועוד דוגמאות. אולי אתה לא שם לב כי אתה מקבל כעובדה ש"נתניהו שקרן" ועובר הלאה, אבל אני כמצביע הליכוד, כשאני שומע דברים כאלה ברדיו זה ישר מקפיץ אותי, ולכן אני זוכר את כל הדברים האלה. אז הרדיפה הזו שאני עד לה שנים רבות, וכשאני אומר שאני עד, אז אני מתכוון שאני בסך הכל צריך לצפות בטלויזיה או להקשיב לרדיו במכונית, ואז אני בהחלט יכול להעיד על מסכת הרדיפות התקשורתיות הללו.

היש עוד פוליטיקאי אחד במדינת ישראל שנבחן במיקרוסקופ כמו נתניהו?

גם לי יש לעיתים ביקורת על נתניהו. הוא לא מושלם. אבל אני בכנות חושב שנתניהו הוא הפוליטיקאי הכי לא מושחת שיש בנמצא. כל כך הרבה תחקירים, מתנגדים פוליטיים מ"קדימה" מימנו חוקר פרטי שעקב אחריו, "טובי" העיתונאים עוקבים ממש אחרי כל מילה ומילה שיוצאת מפיו, וכל מה שהם מוצאים בסופו של יום זה את שרה נתניהו. אז עם כל הכבוד, גם אם כל הדברים על שרה נתניהו היו נכונים, בנימין נתניהו הוא המנהיג הראוי ביותר בנמצא. הצבעתי לנתניהו, לא הצבעתי לשרה. אך על כל פנים כאמור לעיל, אינני מאמין כלל וכלל לטענות כנגד שרה נתניהו.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי כ''ה באייר תשע''ו    11:27   02.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אני מעריך את המאמץ וההשקעה. למרבה הצער היא בכלל לא מתיחסת לשאלה  
בתגובה להודעה מספר 16

אני דיברתי על שרה נתניהו. שאלתי אם לאחר ארועי השבוע האחרון עדיין נראה אם היא נרדפת על לא עוולך בכפה. התגובה שלך תוקפת את התקשורת ותוקפת ומגינה בלהט על ביבי. אתה מתעלם לחלוטין מהשאלה על התנהגותה של שרה, שקיבלה גושפנקה של בית המשפט.

חבר מתאריך 2.5.16
יום ששי כ''ו באייר תשע''ו    12:52   03.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ואכן השבתי כי אכן כן.  
בתגובה להודעה מספר 17

ערכתי לאחרונה בתאריך 03.06.16 בשעה 13:04 בברכה, KingShlomo

תשובתי לא נועדה לשכנע אותך. תשובתי היא תשובה שמרצה אותי כ"ביביסט" ולא נועדה לענות עבור ה"לא-ביביסטים" (אין לי בעיה להשתמש אגב ב"שם הגנאי" שהשתרש כאן בפורום רוטר כלפי מי שהצביע לנתניהו. לא מתבייש בכך כלל וכלל).

על מנת להסביר ולשכנע מי שאינו תומך בנתניהו אצטרך לכתוב עבודת מחקר נוכח רצח האופי לנתניהו בתקשורת מזה כ- 20 שנה. שאלתך היתה למעשה איך תומכי נתניהו מסבירים לעצמם את אירועי השבוע האחרון. אז כך אני לפחות מסביר לעצמי. ותשובה זו מספקת אותי. די לי בכך.

על כל פנים, השבתי מה שהשבתי גם לגבי שרה נתניהו עצמה. קנוניה על ידי מספר אנשים המתלוננים יחדיו בהחלט תיתכן. יד מכוונת האוספת מתלוננים תיתכן גם היא. ראה מקרה עורך הדין שהבאתי.

גם כאן, מאמין אני כי מדובר בקנוניה. אין לי זמן להרחיב כעת, אך מעיון במקרה גיא אליהו עולה כי שרה נתניהו עשתה כל אשר יכלה על מנת להיות היא הנתבעת וכפועל יוצא היא זו שתשלם את סכום הפיצויים במידה וייפסק כנגדה.

התובע התנגד.

יומה לא ניתן לה בבית המשפט.

מכתבי התמיכה הרבים שהציגה לבית המשפט שנכתבו על ידי עובדי מעון ראש הממשלה נדחו על ידו מאחר ולא ניתן להעיד את העדים החתומים על המכתבים, כמובן שהסיבה שלא ניתן להעיד את העדים שיתמכו בגרסתה של שרה נתניהו הינה כי איננה מהווה צד למשפט. בכלל כל טענותיו של גיא אליהו במישור התעסוקתי מופנות כלפי סיידוף עצמו. בכל אופן, אפשר להכנס למקרים עצמם ולנתח את כל פסקי הדין שהיו עד היום ולראות כיצד לא ניתנה לשרה נתניהו האפשרות להתגונן כדבעי.

בכל אופן מה החשש לאפשר לשרה נתניהו להיות הנתבעת בכל המקרים?

יש טענות נגד שרה? תתבעו אותה אישית!

ככה גם קופת המדינה תחסוך את הכספים אותם תאלץ לשלם באופן אישי שרה נתניהו במידה ותפסיד, וגם יינתן לה יומה בבית המשפט, תוכל להעיד עדים, ניתן יהיה לחקור אותם בחקירה נגדית. והאמת תצא לאור. מה הפחד מחקירת האמת?

מעבר למשפט עצמו הן של גיא אליהו הן של תובעים אחרים קודמים, גם בנושא חקירת המשטרה הבאתי בפורום סקופים דוגמא לרדיפה נוספת של שרה נתניהו בנושא "המלצת המשטרה".

זו לא פעם ראשונה שלא מפרסמים המלצה, אך בגלל שזו שרה נתניהו הפכו את זה ל"פרשה" נוספת בפני עצמה. ובכלל הבאתי גם את פסיקת בג"צ לפיה משטרת ישראל כלל אינה אמורה לפרסם המלצות. עיין בקישור המצ"ב:

https://rotter.net/forum/scoops1/318085.shtml

כל זאת ועוד מביאים אותי למסקנה כי בהחלט רודפים אותה מבלי שיש לה את האפשרות להתגונן.

כאמור לעיל, לי כ"ביביסט" די בכך. וכפי שציינתי בהודעות קודמות, הכל נועד כדי לנגח את נתניהו שנרדף מזה כ-20 שנה. ניתן להביא עוד דוגמאות לרוב.

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי כ''ו באייר תשע''ו    13:16   03.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. ושוב אתה מדבר על המסביב. למעט בעניין אחד שבו אינך מתמצא  
בתגובה להודעה מספר 21

למכתבים שרצתה שרה להביא, אין ערך משפטי אלא אם הם נמסרים עהצהרה בשבועה. ואת זה שרה סרבה לעשות כי אז מותר לחקור את המצהירים.

חבר מתאריך 2.5.16
יום ששי כ''ו באייר תשע''ו    13:30   03.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מאחר ואיננה צד למשפט אינה יכולה להעיד עדים.  
בתגובה להודעה מספר 22

וממילא לא יוכלו אותם "לא-עדים" להגיש תצהיר. התכבדו והכניסו את שרה נתניהו כנתבעת או אז תגלו אם יש לה עדים אם לאו.

מה הפחד להכליל את שרה נתניהו כנתבעת?

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי כ''ו באייר תשע''ו    16:41   03.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אתה טועה או מטעה. עורכי הדין שלה סרבו למסור תצהירים והם ידעו למה.  
בתגובה להודעה מספר 23

ואתה כנראה חי בסרט אם אתה חושב שהיא רצתה להיות נתבעת. אבל מצד שני נגד מי אתה מלין על אי הכנסתה לתביעה? הרי אם היו מכניסים אןתה הייתה טוענת שאין לה יחסי עובד ומעביד עם התובעים.

חבר מתאריך 2.5.16
יום ששי כ''ו באייר תשע''ו    18:05   03.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. א. אני בהחלט סבור שאם מני נפתלי או גיא אליהו טוענים להתעמרות היה עליהם לתבוע אותה אישית.  
בתגובה להודעה מספר 24

אתה לא?

ב. אם הבקשה שלה לערער על פסק הדין היתה מתקבלת, זה לא היה הופך אותה אוטומטית לצד בתיק כך שבפועל היתה הופכת עצמה לנתבעת?

ג. לא מצאתי אף כתבה או בפסק הדין שנתניהו התבקשה למסור תצהירים, או שעורכי הדין שלה סרבו למסור תצהירים שכאלה. בכלל, אם המטרה היא חקר האמת, מה היה קשה לבית המשפט להורות לה להמציא תצהירים שיתמכו במכתבים?

חבר מתאריך 2.9.05
יום שבת כ''ז באייר תשע''ו    00:07   04.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אז אתה סבור. אבל החוק אומר שהם יכולים לתבוע את המעביד שחהם בלבד.  
בתגובה להודעה מספר 25

נתניהו לא התבקשה למסור תצהירים. היא רצתה להציג מכתבים - והם נפסלו. אילו רצתה למסור תצהירים - הייתה היא מבקשת.

הקונספציה שלך שהצד התובע (בתוקף היותו הצד הנפגע) צריך לעשות מהלכים למען הקל על שרה נתניהו היא מגוחכת.

חבר מתאריך 2.5.16
יום שבת כ''ז באייר תשע''ו    22:20   04.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. שום קונספציה  
בתגובה להודעה מספר 27

כתבתי "בית המשפט" לא "התובע".

לא ענית לי על סעיף ב'...

חבר מתאריך 2.9.05
יום שני כ''ט באייר תשע''ו    11:19   06.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. בית המשפט אינו יוזם דבר. בית המשפט דן ומכריע בטענות שני הצדדים  
בתגובה להודעה מספר 28

טענה שלא הועלתה על ידם, אלא ע"י מישהו אחר אינה רלוונטית ולא מתיחסים אליה
אני לא מבין מה ב' שלך מנסה לטעון.

חבר מתאריך 2.5.16
יום שלישי א' בסיון תשע''ו    01:04   07.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. כשבתי המשפט רוצים לסטות מסדרי הדין הקבועים בחוק הם יודעים לעשות את זה.  
בתגובה להודעה מספר 31

כך שאם רוצים להגיע לחקר האמת בית המשפט יכול גם היה לדרוש תצהירים או לצרפה כצד להליך. כבר היו דברים מעולם שנתקלתי בעבר.

לגבי ב' - זו לא טענה, אלא פשוט שאלה.

חבר מתאריך 2.9.05
יום שלישי א' בסיון תשע''ו    10:17   07.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בתי המשפט לעולם אינם סוטים מסדרי הדין כאשר מדובר בראיות.  
בתגובה להודעה מספר 33

ואתה חוזר ומראה את חוסר ההבנה שלך כאשר אתה מדבר על "רצון" בית המשפט.
לגבי ב' - אני לא מבין את השאלה.

חבר מתאריך 2.5.16
יום שלישי א' בסיון תשע''ו    22:37   07.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. במו עיני ראיתי שופט שמעיד ''עד בהפתעה'' ללא שהגיש תצהיר עדות ראשית וללא שהצדדים האחרים  
בתגובה להודעה מספר 34

היו מודעים לקיומו עד לאותו רגע. וזאת "מטעמים מיוחדים" ו"נסיבות מיוחדות" שבית המשפט ראה לנכון. לא חסרים מקרים כאלה. לא פעם ראשונה שנתקלתי, והיו דברים מעולם כפי שכבר כתבתי. באותה מידה בתי משפט יודעים לצרף גורמים חיצוניים כצדדים להליך כשהם רוצים (לא רואה בעיה להשתמש בפועל "רוצים"...). לפעמים יש נסיבות מיוחדות, ולפעמים סוטים מסדרי הדין בכל מיני דברים גדולים כקטנים, למשל הם יודעים לקבל כתב תביעה שאין לו שוליים או שהדף יהיה גדול או קטן בסנטימטר באורך או ברוחב מהנדרש אפילו שזה שומו שמיים בניגוד לנקבע בתקנות סדר הדין האזרחי, כאשר לשיטתך בית המשפט היה דוחה כתב טענות כזה על הסף רק בשל צורתו...

אז אולי תיקח נשימה עמוקה לפני שאתה זורק סיסמאות מזלזות כמו "חוסר הבנה".

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ב' בסיון תשע''ו    05:43   08.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אתה באמת לא מדבר לעניין. שרה נתניהו לא בקשה להעיד אף אחד.  
בתגובה להודעה מספר 35

היא הביאה מכתבים ורצתה להסתפק בכך.

ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
40688 הודעות, 328 מדרגים, 648 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג באייר תשע''ו    21:25   31.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תמצא תשובה כאן-  
בתגובה להודעה מספר 0

https://rotter.net/forum/scoops1/318308.shtml

חבר מתאריך 2.9.05
יום שלישי כ''ג באייר תשע''ו    22:06   31.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מעולם לא ראיתי את וינרוט בעליבות מעוררת רחמים כזאת.  
בתגובה להודעה מספר 2

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
40961 הודעות, 247 מדרגים, 407 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ד באייר תשע''ו    20:14   01.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. גם אני לא.  
בתגובה להודעה מספר 5

אחד באפריל
חבר מתאריך 2.4.12
15910 הודעות
יום ששי כ''ו באייר תשע''ו    11:17   03.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אכן! אני לא חושב שזה בגלל פסק הדין או חוסר יכולת להגן על הקיסרית, האיש הוא אומן המצאת  
בתגובה להודעה מספר 5

קוי הגנה ואומן בלשכנע, לדעתי משהו אישי עובר עליו - רפואי וכד'

משפחת המלוכה עשתה לעצמה שרות גרוע באשר שלחו את האיש הזה לתקוף
את פסק הדין ולהגן על הקיסרית.

495 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
64370 הודעות, 197 מדרגים, 378 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ו באייר תשע''ו    19:25   03.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אכן אבל הוא מוכשר מאוד וגם הוא לא שינה את הדיעות ויצא איך להגיד בעדינות לא במיטבו  
בתגובה להודעה מספר 5

בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
5695 הודעות, 25 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ג באייר תשע''ו    21:45   31.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אתפולה ועמוס רדפו יותר  
בתגובה להודעה מספר 0

אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
19839 הודעות
יום שלישי כ''ג באייר תשע''ו    22:29   31.05.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. למה אתה חושב, שזה כל- כך חשוב, אם היא נרדפת, או שמעלילים עליה סתם?  
בתגובה להודעה מספר 0

יש מצב, שהגברת קצת לא שפויה, או אפילו, שהיא עושה מניפולטיבית בכוונה- כדי להעניש את בעלה, על הבגידה המפורסמת.

אבל השאלה החשובה- מה יוצא לתשקורת העלובה שלנו, מהסיקור האובססיבי המגעיל, לאורך שנים רבות? כלום!

גם אם היא תיכנס לכלא, נתניהו לא יתפטר, על הפרנציפ.

ובהקשר של פגיעה אלקטוראלית בנתניהו- התברר לאורך שנים, שלא רק שזה לא פוגע בו, אלא ייתכן שזה עוזר.

לי נראה, שאם היא בכלא, או שהעסק מסתיים בגירושים- נתניהו הולך להרוויח בגדול.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי כ''ד באייר תשע''ו    00:10   01.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. היא בהחלט לא נורמלית. והתנהגותה משפיעה על תפקודו של רוה''מ  
בתגובה להודעה מספר 6

לכן זה מקור לדאגה, מעבר לכך שבשום מדינת חוק אי אפשר להרשות לה להמדשיך בהשתוללות. אתה, יותר מכל, נימקת מדוע זאת לא רדיפה של ביבי, אלא אולי ניסיון להצילו.

אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
19839 הודעות
יום רביעי כ''ד באייר תשע''ו    09:10   01.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. כשתוכיח שהתנהגותה משפיעה על תפקוד נתניהו, אפשר יהיה להמשיך בדיון- כרגע זו טענת סרק!  
בתגובה להודעה מספר 9

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי כ''ד באייר תשע''ו    10:00   01.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. רק דוגמה קטנה: שר החינוך ושרת המשפטים אינם יכולים לטוס אתו במטוס הממשלתי  
בתגובה להודעה מספר 10

מכביסט 156 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.14
3547 הודעות, 53 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ד באייר תשע''ו    11:52   01.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אין מטוס גדול מספיק לאגו של ארבעתם...  
בתגובה להודעה מספר 11

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
40961 הודעות, 247 מדרגים, 407 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ד באייר תשע''ו    20:15   01.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. חחח. נכון  
בתגובה להודעה מספר 12

גיאאוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.11
21065 הודעות, 221 מדרגים, 400 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ד באייר תשע''ו    12:09   01.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. כנראה גם זה נכון, וגם זה...  
בתגובה להודעה מספר 0

כנראה יש אש מאחורי העשן הזה...אבל זה לא מוריד מאחריות התקשורת על הסיקור הדוחה והשיפוטי לאורך שנים, שכמובן בא כדי לנגח את אוייב השמאל (הכנראה נצחי, HA HA!) ביבי..

מה יפה לראות ברטרוספטיבה כמה התקשורת משולה לבלעם... באה לקלל כל יום, ויוצאת מברכת...

לא רואה ממש בטענה המתפתלת כי יש בכך בכדי לפגום בתפקודו... מבחן מציאות פשוט.. האיש רה"מ לא מהיום.

הטענה שהתקשורת תוקפת אותה כדי להציל אותו....? צחקתי חזק וטוב..תודה לך..

........................................ [email protected]

אחד באפריל
חבר מתאריך 2.4.12
15910 הודעות
יום ששי כ''ו באייר תשע''ו    11:25   03.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. זאת תגובת נגד(טבעית) להתנהגות המשפחה - לשיטה של לתקוף בכל דרך את התקשורת  
בתגובה להודעה מספר 13

יש מחיר.

קבל דוגמה לקו תעמולה טפשי, דמגוגי מסית ובזוי - "ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס אמש (חמישי) לחשד נגד שני פלסטינים משכם ונגד אזרח ישראלי, לגבי אונס נכה בת 20 ממניע לאומני. "זה פשע מזעזע שדורש גינוי מקיר אל קיר, אבל גינוי כזה משום מה לא נשמע - לא בתקשורת ולא לרוחב הקשת הפוליטית",

galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
56189 הודעות, 232 מדרגים, 375 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ה באייר תשע''ו    22:22   02.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. לא.  
בתגובה להודעה מספר 0

יתכן ושונאיו של ביבי, ויש הרבה כאלו, מנסים להעצים את הסקנדלים, אך גרסת אנשי רה"מ כאילו הכול בסדר, ושהתנהגותה של שרה נורמלית לחלוטין היא פשוט בדיחה.

כולי תקווה שעוד ועוד אנשים אמינים יחשפו את התנהגותה. מי יודע איזה נזק נגרם למדינה מכך.

דרור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
3921 הודעות, 37 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באייר תשע''ו    20:10   05.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. ברור  
בתגובה להודעה מספר 0

בברכת יום טוב, דרור

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום שני כ''ט באייר תשע''ו    10:07   06.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. ברור שהיא אישה בעייתית והרבה מהסיפורים נכונים, אבל גם ברור שהתקשורת רודפת את ביבי  
בתגובה להודעה מספר 0

ותעצים נגדו כל דבר, כולל הילדים שלו והכלבה שלו, וגם שרה כמובן.

הרי חיי המשפחה של אולמרט למשל היו נוראיים, עד כדי כך שלקראת בחירות 2006 כמדומני הוא יזם מראש כתבה שבה הוא התנצל בפני הילדים שלו על כך שהזניח אותם. ראיתם בזה עיסוק תקשורתי? לא ממש.

ועל לאה רבין כידוע היו הרבה סיפורים קשים, אבל התקשורת התעלמה מזה. והיחסים בין שמעון וסוניה? אהוד ונאווה?

אחת הבעיות היא שהדוחף העיקרי של הסיפורים נגד שרה זה בן כספית, והאיש פשוט שקרן. בשבוע האחרון למשל הוא חוזר שוב ושוב על הטענה השקרית ש-"הוכח" שהתלונה על הטרדה מינית נגד מני נפתלי היא עלילת שווא זדונית מבלי לספק שום ראיה לכך, גם אחרי שקלמן ליבסקינד הראה בפירוט שאין לזה שום בסיס. אז כשהאיש שעומד מאחורי חלק ניכר מהסיפורים האלה הוא שקרן מוכח, זה גורם לך להטיל ספק בחלק מהסיפורים לפחות.

כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?

חבר מתאריך 2.9.05
יום שני כ''ט באייר תשע''ו    11:22   06.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אתה השווית לבעיות בתוך המשפחה של מנהיגים אחרים.  
בתגובה להודעה מספר 30

שרה היא בעיה לעובדים שנאלצים לעבוד תחת מרותה (המעשית, לא החוקית) וכנראה גם למדינה.

איזי
גולש אורח
יום רביעי ב' בסיון תשע''ו    13:49   08.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. התשובה היא כן ולא.  
בתגובה להודעה מספר 0

שרה היא אישה קצת חולה שרודה בסביבתה בצורה אכזרית.
שרה שונאת ומסמנת פוליטיקאים מסויימים דווקא מהימין.
שרה מתערבת גם בשיקולים פרסונאליים בלשכה של ביבי.
היא מה שנקרא הפרעת אישיות גבולית.
התקשורת אכן רודפת אותה כנקמה בביבי.
למרות שנראה לי שביבי דווקא כן נהנה מזה שהתקשורת מתעללת בה.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי ב' בסיון תשע''ו    15:50   08.06.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. הנימוקים שלך סותרים את הכותרת :)  
בתגובה להודעה מספר 37

גם לפי התיאור שלך יש סיבות לטענות נגד שרה. זה שהתקשורת "נהנית" מזה - אינו פוגע בצדקת הטענות נגדה.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות