גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #23319 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23319   
ירושלמי ציוני
חבר מתאריך 1.1.13
40688 הודעות
יום רביעי כ''א בכסלו תשע''ז    09:39   21.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אני חושב שח''כ גפני עשה תרגיל לשר כחלון בנוגע למיסוי על דירה שלישית  

כזכור, היועץ המשפטי לכנסת קבע שנפלו בהליכי החקיקה פגמים מהותיים:

https://rotter.net/forum/scoops1/368537.shtml

שמעתי הבוקר ראיון עם ח"כ גפני, בו הוא אמר שהוא מתנגד לחוק, אבל שהוא העביר אותו, בגלל שהוא חלק מהקואליציה, וזו דרישה חד-משמעית של שר האוצר.
הוא הדגיש שהוא רצה לקיים את הדיון בחוק בנחת ביום ראשון, אבל ששר האוצר התעקש שזה יהיה ביום חמישי בלילה; וכך הוא עשה.
הוא המשיך אמר, שלמרות חוות הדעת של היועץ המשפטי של הכנסת, הוא לא מתכוון לקיים דיון חוזר בחוק, ו"כל אחד יכול לפנות לאן שירצה" (משהו ברוח זו - לא זוכר ציטוט מדויק).

זה גרם לי לחשוב, שהוא בעצם רוצה שהחוק יפסל על ידי בית המשפט, בשל הליך החקיקה הקלוקל.

השאלה האם יהיה מי שירים את הכפפה ויעתור לבית המשפט, בבקשה למנוע את העלאת החוק לקריאה שלישית במליאת הכנסת (אחרי זה, בדיעבד, זה יהיה יותר מסובך להביא לפסילת החוק).

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כתבתי את דעתי בעניין אחד מהשורה 21.12.16 14:00 1
  הלוואי :) תודה רבה 21.12.16 19:33 2

אחד מהשורה
חבר מתאריך 12.8.15
6450 הודעות
יום רביעי כ''א בכסלו תשע''ז    14:00   21.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כתבתי את דעתי בעניין  
בתגובה להודעה מספר 0

המפלגות החרדיות.

דעתי היא שהם רצים לטווח רחוק.
כשגפני מכשיל חוק הוא לא יעשה את זה בצורה שתפיל את הממשלה, הוא יגרום לכך שרק עוד שנה ושנתיים החוק יגיע לתהליך מתוך הנחה שהממשלה לא תחזיק כל כך הרבה זמן וגם אם כן, חצי שנה לפני הבחירות אף אחד לא יצא למלחמה מולו אם זה לא קריטי.
מיסוי דירה שלישית הוא חוק שנוי במחלוקת ולא זה מה שיביא לכחלון את הבוחרים ולכן שנה או חצי שנה לפני בחירות הוא לא ילחם להעביר אותו והחוק יפול מאליו.

זה מה שיפה במפלגות החרדיות שבנויות על כמות מצביעים אחידה עשרות שנים והם אינם חוששים על כמות המנדטים באותה רמה שכחלון או ביבי חוששים ולכן הם בונים תהליכים ארוכים בידיעה שהם יהיו שם בקדנציה הבאה כדי להשלים אותם.

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
תודה רבה
חבר מתאריך 1.1.09
47191 הודעות
יום רביעי כ''א בכסלו תשע''ז    19:33   21.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הלוואי :)  
בתגובה להודעה מספר 0

עצמאות... בואו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות