גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #23730 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23730   
לוחם_ישראל
חבר מתאריך 16.6.05
5550 הודעות
יום שבת י''ג באדר תשע''ז    20:32   11.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ח''כ חיים ילין מ''יש עתיד'' במתקפה חריפה על הבית היהודי  

הדת היהודית קוראת לאחדות, סבלנות ואהבה. כל אלו לא נמצאים בפיו של לווינשטיין, שלא ראוי להיקרא רב או בכלל להיות בתפקיד הוראה. שמורה לו הזכות המלאה להביע את דבריו, אך לא כאשר הוא עובד ציבור ומחנך דורות שלמים. על מערכת החינוך להקיא אנשים כמוהו מתוכה. זהו רב שמחפש לריב עם העם ואיבד את זכותו להיות מורה ומחנך בישראל", אמר.

ילין תקף את מפלדת הבית היהודי על רקע דבריו של הרב, "הבית היהודי מתדלק בשקט את הרב לווינשטיין ומוסיף להעצמת הרוחות הרעות שהוא מביא עימו. כאשר ח"כ אחד עורך את מצעד הבהמות ומסית נגד קהילת הלהט"ב באופן שיטתי, וח"כ אחר קורא לאיסור שירות בנות בצה"ל, אל לנו להתפלא שיש עדיין אנשים כמו לווינשטיין במערכת הציבורית".

על חוק המואזין אמר ח"כ ילין, "אחרי העמותות, המישוש, וההסדרה מגיע עוד חוק קיצוני, שהתחיל כגחמה, ושוב, נחקק בחטא ע"י הממשלה הקיצונית הזאת. אנחנו רואים סדיקה מתמשכת ביסודות הדמוקרטיה שלנו בגלל קומץ חברי כנסת קיצונים. הקואליציה הזאת בוחרת לפגוע בערבים רק בשביל לקושש עוד כמה קולות בקלפי."

ח״כ ילין התייחס לסקרים האחרונים המעניקים יתרון ל'יש עתיד': "העלייה של המפלגה בסקרים נובעת מהסיבה הפשוטה שאנחנו לעומת הממשלה, עובדים כל יום למען הציבור, מאחדים את העם ולא מפלגים אותו. עכשיו אני לא חושב על תוצאות הבחירות האחרונות או הבאות, אני מסתובב ברחבי המדינה, מדבר עם הציבור כי אני חושב ומאמין שביבי זו לא גזירת גורל ו'יש עתיד' היא אלטרנטיבה לממשלה שעוסקת רק בעצמה, בריבים שלה ובפוליטיקה שלה על חשבון כל מה שחשוב ונכון לאזרחי ישראל."

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/341934

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מדהים אריה 12.03.17 08:50 1

אריה
חבר מתאריך 19.12.16
435 הודעות
יום ראשון י''ד באדר תשע''ז    08:50   12.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מדהים  
בתגובה להודעה מספר 0

איך כבוד הח"כ מתקן פרופסורים שמסבירים את תורת היחסות ומסביר להם את הנקודות בהם לדעתו של הח"כ המלומד טעו וכל התקשורת תרוץ אחריו ותראיין אותו ושם הוא יוכיח לכולם את למדנותו ואת המסקנות הנמהרות שלו אני מקווה שזה היה במסגרת עדלאידע בפורים
ועכשיו ברצינות תלמד מה זה תורת היחסות ואז תביע את דעתך כי אם לא כנראה שהוא היה הופך לבדיחה כמו עמיר פרץ והמשקפת
אבל כידוע בישראל "כולנו חכמים כולנו נבונים" בברכת ותן לחכם ויחכם עוד פורים שמח

ארץ ישראל לעם ישראל מאת אלוהי ישראל "הן עם לבדד ישכון ובגוים לא יתחשב"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות