גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #23826 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23826   
ש-עצמון
חבר מתאריך 10.4.16
33079 הודעות
יום חמישי כ''ד בניסן תשע''ז    18:13   20.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עיתון הארץ-גדעון לוי מתנצל...  

לא נגענו...

בתמונה-חיילים ושוטרי מג"ב מפנים מתנחלים שניסו למנוע מפלסטינים לעבד את אדמותיהם ליד הכפר ג'אלוד.

התעצבתי לקרוא שלשום, אורנה ומשה גן צבי היקרים, שהחלטתם לבטל את המנוי שלכם על עיתון "הארץ". אני לא מכיר אתכם, אבל תחסרו לי כקוראים. כמי שאחראי במידת מה להחלטתכם, כפי שעולה ממאמרכם (18.4), אני מבקש להתנצל בפניכם. להתנצל על שכתבתי אמת בכל אותן שנים. האמת הזאת לא נעמה לכם — הייתי צריך להביא זאת בחשבון ולנהוג בהתאם. על כך אני מתנצל. לא היה לכם נעים לקרוא את תיאוריה של עמירה הס ושלי על הכיבוש. אתם, שפעילים ב"רוטרי ישראל", שבאתם מ"העולם העסקי", שגאים כל כך בילדיכם ו"בהתיישבותם ביהודה ושומרון",...
הארץ

"חיינו הממהרים וחיינו העוברים לאט. דרך שתי נקודות עובר רק קו ישר אחד".{י.עמיחי}

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עוד שקר שלו. לשיטתו צריך להתנצל גם על שלא אכפת לו מפלסטינים שנפגעו קשות משלטון החמאס אקטואלי 22.04.17 13:17 1
     הוא מאמין באמירות הכוזבות שלו,או שכותב לשם הפרובוקציה? קשה לדעת. ש-עצמון 23.04.17 14:31 2

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
35208 הודעות
יום שבת כ''ו בניסן תשע''ז    13:17   22.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עוד שקר שלו. לשיטתו צריך להתנצל גם על שלא אכפת לו מפלסטינים שנפגעו קשות משלטון החמאס  
בתגובה להודעה מספר 0

אלה החלטות/דילים לגיטימי שראש ממשלה יעשה בלי לשתף את הקבינט?ואת מע' הביטחון?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ש-עצמון
חבר מתאריך 10.4.16
33079 הודעות
יום ראשון כ''ז בניסן תשע''ז    14:31   23.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הוא מאמין באמירות הכוזבות שלו,או שכותב לשם הפרובוקציה? קשה לדעת.  
בתגובה להודעה מספר 1

"חיינו הממהרים וחיינו העוברים לאט. דרך שתי נקודות עובר רק קו ישר אחד".{י.עמיחי}

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות