גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #24013 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24013   
פומפה
חבר מתאריך 9.11.14
3492 הודעות
יום ראשון ח' בתמוז תשע''ז    21:48   02.07.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אורן חזן: ''המלך הוא עירום, נתניהו מתכוון לחלק את ירושלים''  

ח"כ מהליכוד יצא במתקפה יוצאת דופן על רה"מ במהלך כנס רואי חשבון באילת: "נתניהו - לא תעלה ולא תקום שום תוכנית לחלוקת ירושלים, ואם תעלה- הממשלה הזו תיפול"

אריק בנדר / 02/07/2017

"אם רה"מ לא מקדם הצעת חוק שמטרתה לשמור על ירושלים, ובמקביל מאפשר דיון בתוכניות על חלוקת ירושלים, אז זה מה שאני מבין ואומר לא בפעם הראשונה: המלך הוא עירום", כך אמר הערב (ראשון) ח"כ אורן חזן מהליכוד, בהתקפה יוצאת דופן בחריפותה על ראש הממשלה בנימין נתניהו, בהקשר לחוק ירושלים אותו מקדם יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט יחד עם מפלגתו.

את הדברים אמר חזן בפאנל שהתקיים בכנס לשכת רואי החשבון באילת בהשתתפות יו"ר סיעת כולנו ח"כ רועי פולקמן, ח"כ עליזה לביא מיש עתיד, ח"כ בצלאל סמוטריץ' מהבית היהודי, וח"כ יוסי יונה מהמחנה הציוני.

"תראו מה זה שרק היום הביאו הצעת חוק שהבית היהודי מקדמת במרץ, ועיקרה: ירושלים בירתו של העם היהודי כך היה וכך יהיה, וכל שינוי יחייב תמיכה של 80 ח"כים לפחות.", אמר חזן. "כאשר ראש הממשלה ביקש להטיל וטו כולם דיברו שהוא לא רוצה לבטל את החוק בגלל ויכוח על קרדיט - אבל זו לא האמת . חבר'ה תתעוררו! לפני חודשיים ד"ר ענת ברקו הביאה לו תוכנית לחלוקת ירושלים, זה עלה בסיעה לפני מספר שבועו ונאמר על ידי רה"מ שיש מספר תכניות על השולחן כוללת תוכניתה של ברקו, והמשמעות היא שחלוקת ירושלים עומדת על הפרק".

חזן המשיך ותקף את ראש הממשלה וטען כי לו כוונה לחלק את ירושלים: "ואם בקרדיט עסקינן אני מבין מזה שרה"מ מגבה תוכנית לחלוקת ירושלים ואני אומר לו : לא תעלה ולא תקום שום תוכנית לחלוקת ירושלים, ואם תעלה- הממשלה הזו תיפול. אני מוצא עצמי בתוך מי שצועק המלך הוא ערום, ולא בפעם הראשונה . זה היה מול בוגי והמדיניות הרופסת שלו עד שאיבד את תפקידו, ואני מצהיר שאם בחודשים האחרונים יש על הפרק תוכנית לחלוקה ובמקביל לא מוכנים להעביר חוק ששומר על ירושלים, אז אני מבין שיש כוונה לחלק את ירושלים".

http://m.maariv.co.il/news/politics/Article-590115

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לחזן יש מזל שכולם שונאים אותו א_הרמלאי 02.07.17 21:56 1
  העיקר שהרצוג ישמר את נתניהו שלמה... Big Joe 02.07.17 23:47 2

א_הרמלאי
חבר מתאריך 16.12.15
2094 הודעות
יום ראשון ח' בתמוז תשע''ז    21:56   02.07.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לחזן יש מזל שכולם שונאים אותו  
בתגובה להודעה מספר 0

כי אז מתייחסים אליו כאל משוגע ואז דבריו לא פוגעים, ובייחוד כשמדובר בביבי.
לכו תדעו אולי עכשיו יחשבו שהוא בחור טוב באלג'זירה 2

ולגבי ביבי? אם הוא באמת יחלק את ירושלים (מה שלעולם לא יקרה כי א' לאף אחד אין ביצים וב' זה הפופוליזים הכי חשוב בספר לימין ולשמאל אז לא יגיעו בה)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
161902 הודעות
יום ראשון ח' בתמוז תשע''ז    23:47   02.07.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. העיקר שהרצוג ישמר את נתניהו שלמה...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות