גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #24093 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24093   
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
21492 הודעות, 97 מדרגים, 193 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''א באב תשע''ז    21:55   03.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

האם איום הקרן בתביעה נגד יאיר נתניהו הוא סגירת חשבון אישי של מנכל הקרן עם יאיר נתניהו?  

יאיר נתניהו איים בתביעה: "דורש להוריד את תמונתי"

'ישראל חופשית' העלתה קמפיין בכיכובו של נתניהו הצעיר ובת זוגו, בתגובה לחתונת ההתבוללות • אלא שנתניהו הצעיר לא אהב את הקמפיין בכיכובו, ודרש להוריד התמונה: "במיוחד שאני מתנגד ולא מסכים עם תוכן הקמפיין"

נחמן גור 18.08.2104

בנו של ראש הממשלה בקרב על פרטיותו: יאיר נתניהו איים אתמול לנקוט בהליכים משפטיים נגד עמותת 'ישראל חופשית', אחרי שפעילי העמותה עשו שימוש בתמונה בה הוא נראה עם בת זוגו הנורבגית, סנדרה לייקנגר, ללא אישורו.

לפי דיווח בחדשות 2, 'ישראל חופשית' העלתה קמפיין בכיכובו של נתניהו ובת זוגו – שהמסר המרכזי שלו הוא זכותו של כל בנאדם להינשא עם מי שהוא חפץ. זאת בתגובה לחתונת ההתבוללות שהסעירה את ישראל.

אלא שנתניהו הצעיר לא אהב את הקמפיין בכיכובו והוא הגיב בנחרצות: "אני דורש ממכם להוריד את התמונה שלי שאתם משתמשים ללא אישורי. זאת תמונה פרטית מהפייסבוק ולכן אתם חשופים לתביעה", כתב ליו"ר 'ישראל חופשית'. "אני מצפה שהיא תרד עוד היום, במיוחד שאני מתנגד ולא מסכים עם תוכן הקמפיין".

כעבור שעתיים שלח נתניהו מסר נוסף, הפעם ממוקד יותר: "אם זה לא יורד בשעה הקרובה, אני מתחיל לפעול בהליכים משפטיים".

ואכן, כעבור זמן קצר הקמפיין הורד מהאוויר.

מיקי גיצין, מנכ"ל ישראל חופשית, אמר לחדשות 2: "השתמשנו בתמונה שלו כדי להעביר מסר חיובי – במיוחד על רקע האירועים האחרונים. איום בתביעה על תמונה שפורסמה בעבר באתרי רכילות זה דבר קצת מאכזב".

לפני כחצי שנה דיווחה לראשונה התקשורת הנורבגית על הזוגיות של נתניהו ולייקנגר, סטודנטית הלומדת בישראל. על פי הדיווח, ראש הממשלה הגאה חשף את הזוגיות של בנו בשיחה עם ראש ממשלת נורבגיה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ומה אם כן? Big Joe 03.08.17 21:57 1
     זה פוליטיקה מעניינת וחשובה. גיצין מנצל לכאורה משאב אדיר לסגירת חשבון אישי. ישראל_ק 03.08.17 22:01 2
         זה שיאירצ'וק איים זה בסדר. זה שהקרן מאיימת זה לא?! Big Joe 03.08.17 22:43 3
             הם השתמשו בתמונה אישית שלו. הוא כתב בעיקר על מימונם וזה מה שהעלה את חרון אפם. ישראל_ק 03.08.17 23:12 4
                 אז הכל בסדר Big Joe 03.08.17 23:22 5
                     כשאתה אומר שהכל בסדר זה רגע נדיר מאד. אעשה צילום מסך. ישראל_ק 04.08.17 05:16 6

Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
161902 הודעות, 358 מדרגים, 432 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''א באב תשע''ז    21:57   03.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ומה אם כן?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי י''א באב תשע''ז    22:01   03.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. זה פוליטיקה מעניינת וחשובה. גיצין מנצל לכאורה משאב אדיר לסגירת חשבון אישי.  
בתגובה להודעה מספר 1

ערכתי לאחרונה בתאריך 03.08.17 בשעה 22:08 בברכה, ישראל_ק

על כל דבר יש לך השגות.
לא סקופ
לא חדשות
לפורום...

צריך להצמיד ליוזר שלך דמות של מיכה לינדנשרטאוס.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי י''א באב תשע''ז    22:43   03.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זה שיאירצ'וק איים זה בסדר. זה שהקרן מאיימת זה לא?!  
בתגובה להודעה מספר 2

חבר מתאריך 29.12.15
יום חמישי י''א באב תשע''ז    23:12   03.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הם השתמשו בתמונה אישית שלו. הוא כתב בעיקר על מימונם וזה מה שהעלה את חרון אפם.  
בתגובה להודעה מספר 3

אני דווקא בעד שיתבעו.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי י''א באב תשע''ז    23:22   03.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אז הכל בסדר  
בתגובה להודעה מספר 4

חבר מתאריך 29.12.15
יום ששי י''ב באב תשע''ז    05:16   04.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. כשאתה אומר שהכל בסדר זה רגע נדיר מאד. אעשה צילום מסך.  
בתגובה להודעה מספר 5

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות