גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #24293 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24293   
ישראל_ק
חבר מתאריך 29.12.15
21492 הודעות
יום רביעי י''א בכסלו תשע''ח    11:34   29.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

זהבה גלאון בראיון אצל אראל סג''ל על חוק ההמלצות: ''אני בעד הדלפות''  

כזכור, מרצ בראשות זהבה גלאון הסתירה כחצי שנה כתב אישום בגין עבירות מין שהוגש נגד בכיר במפלגה ונמנעה מלהדליף זאת.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עזוב אותה דרור 29.11.17 15:01 1
     יש לחשוף את את צביעותם של אלה בכל הזדמנות. ישראל_ק 30.11.17 08:49 2
         זה לא צביעות דרור 30.11.17 09:10 3
             ובכל זאת אני חושב שראוי וצריך לחשוף את צדקנותם וצביעותם. ישראל_ק 30.11.17 15:18 4
  ''כזכור''... אתה בטוח מה שכתבת הוא תיאור נאמן לעובדות (או משהו שחושף אותך, לכאורה, תביעה)? ilanka 01.12.17 17:24 5
     חיסיון לא אמור למנוע הדלפות ובייחוד אם אתה מצהיר על עצמך כתומך בהדלפות. ישראל_ק 04.12.17 05:08 7
         בכל הכבוד, ומבלי לפגוע, אני תוהה אם יש לך מושג על מה אתה מדבר. ועוד יותר תוהה מהיכן להתחיל ilanka 12.12.17 21:52 8
             אדוני, צא''פ בדר''כ הוא על פרטי המקרה ולא על עצם קיומו. ישראל_ק 15.12.17 07:34 9
                 נדמה לי ש צא״פ גורף הוצא במקרה הז כדי לא לפגוע בקטינה שהיתה מעורבת באירועים. שלומצי 15.12.17 12:29 10
  המילה של השטיח בכניסה לבית שלי שווה יותר מהמילה של האישה הזאת.כולה שקר אחד גדול אלון_2407 03.12.17 13:41 6

דרור
חבר מתאריך 10.4.16
3921 הודעות
יום רביעי י''א בכסלו תשע''ח    15:01   29.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עזוב אותה  
בתגובה להודעה מספר 0

חרטטנית במעלה ראשונה. לא נראה לי שהיא מאמינה לעצמה

בברכת יום טוב, דרור

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ישראל_ק
חבר מתאריך 29.12.15
21492 הודעות
יום חמישי י''ב בכסלו תשע''ח    08:49   30.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. יש לחשוף את את צביעותם של אלה בכל הזדמנות.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דרור
חבר מתאריך 10.4.16
3921 הודעות
יום חמישי י''ב בכסלו תשע''ח    09:10   30.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זה לא צביעות  
בתגובה להודעה מספר 2

זה אנטי קבוע נגד הליכוד והימין. הליכוד יגיד יום הם יגידו לילה, הימין יגיד טוב הם יגידו רע. זה לא שהם חושבים או מנסים להקשיב. הם על תקן קיר שהכדור קופץ בחזרה בכוון הנגדי.

בברכת יום טוב, דרור

ישראל_ק
חבר מתאריך 29.12.15
21492 הודעות
יום חמישי י''ב בכסלו תשע''ח    15:18   30.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ובכל זאת אני חושב שראוי וצריך לחשוף את צדקנותם וצביעותם.  
בתגובה להודעה מספר 3

לשתוק ולהתעלם זה לא הפתרון.

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
92992 הודעות
יום ששי י''ג בכסלו תשע''ח    17:24   01.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ''כזכור''... אתה בטוח מה שכתבת הוא תיאור נאמן לעובדות (או משהו שחושף אותך, לכאורה, תביעה)?  
בתגובה להודעה מספר 0

למיטב זכרוני, ההסבר היה שיש חסיון על כל הפרשה ובשל כך נאסר עליהם להתיחס לכל העניין ואפילו לאשר את קיומו.

ישראל_ק
חבר מתאריך 29.12.15
21492 הודעות
יום שני ט''ז בכסלו תשע''ח    05:08   04.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. חיסיון לא אמור למנוע הדלפות ובייחוד אם אתה מצהיר על עצמך כתומך בהדלפות.  
בתגובה להודעה מספר 5

לאף אחד לא היה מזיק לדעת שבכיר במרצ מואשם בעבירות חמורות.
חיסיון לא חל על אמירה כזאת שאינה חושפת פרטים ובוודאי ובוודאי לא על הדלפה.

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
92992 הודעות
יום שלישי כ''ד בכסלו תשע''ח    21:52   12.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. בכל הכבוד, ומבלי לפגוע, אני תוהה אם יש לך מושג על מה אתה מדבר. ועוד יותר תוהה מהיכן להתחיל  
בתגובה להודעה מספר 7

1. חסיון בוודאי נועד למנוע הדלפות. הרי כל תכליתו (כפי שניתן ללמוד משמו) להבטיח שפרטים מסויימים יוותרו חסויים.
2. מי שמך לקבוע ש"לאף אחד לא היה מזיק לגלות"? ומניין היומרה לדעת טוב יותר ממי שהוסמך לקבוע חסיון על המקרה ההוא?
3. חסיון - ובמקרה זה צא"פ - אוסר גם לפרסם את פרטי המקרה וגם לפרסם את עצם קיומו של צא"פ. יש הבדל גדול בין להדליף פרט מוכמן סתמי (חשוב ככל שיהיה) לבין להדליף פרט כזה, אפילו לא מוכמן, שלגביו נקבע מפורשות כי אסור לפרסמו ברבים.

אפשר וצריך לבקר את גלאון על עמדותיה ו/על התנהלותה. אבל נדמה לי שבמקרה זה אין לכך הצדקה.

ישראל_ק
חבר מתאריך 29.12.15
21492 הודעות
יום ששי כ''ז בכסלו תשע''ח    07:34   15.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אדוני, צא''פ בדר''כ הוא על פרטי המקרה ולא על עצם קיומו.  
בתגובה להודעה מספר 8

בכיר במרצ זה לא איזה עניין ביטחוני שיש צא"פ על עצם קיומו של המקרה כי אם על פרטיו מאחר ומדובר בקטינה.

כמי שתומכת בהדלפות ובניקוי אורוות הייתי מצפה ממנה להדליף שמתקיימת חקירה כזאת ובוודאי כשמוגש כתב אישום כזה.

אתה מתאר לעצמך אילו היה מדובר בבכיר במפלגת ימין?
שמו כבר היה בכותרות.

ומי שמי לקבוע? אני.

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום ששי כ''ז בכסלו תשע''ח    12:29   15.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. נדמה לי ש צא״פ גורף הוצא במקרה הז כדי לא לפגוע בקטינה שהיתה מעורבת באירועים.  
בתגובה להודעה מספר 9

אלון_2407
חבר מתאריך 30.7.17
2829 הודעות
יום ראשון ט''ו בכסלו תשע''ח    13:41   03.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. המילה של השטיח בכניסה לבית שלי שווה יותר מהמילה של האישה הזאת.כולה שקר אחד גדול  
בתגובה להודעה מספר 0

מכבד כל אדם באשר הוא, ללא קשר לדעותיו הפוליטיות.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות