גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #24443 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24443
אלמוני
חבר מתאריך 2.4.12
11203 הודעות
יום חמישי ט''ז בשבט תשע''ח    09:09   01.02.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עוד פיגוע שהושתק  

היום בבוקר בנתניה נהג מונית נכה צה"ל בן 60 נדקר באכזריות בביתו על ידי שני ערבים רעולי פנים. המחבלים דקרו אותו בראשו ובשאר גופו והוא ניצל רק בגלל שהיה לו במונית סכין פירות שאיתה הוא התגונן.
זה מה שכתב לי בנו:

שלום הצל, היום 31/1/18 בשעה 6 בבוקר אבא שלי נדקר. כן נדקר, על ידי מחבלים נבלות שכמו חיות ארבו לטרף. חיכו לו במסדרון של הבניין ושניה אחרי שיצא, יצאו אחריו ותפסו אותו בתוך המונית ופשוט דקרו אותו ללא הפסקה. בפנים, בידיים, בכתף ובראש.
ניסו להרוג אותו !!!!
המשטרה מנסה לסווג את זה כשוד אבל זה לא. כל אדם ואפילו חוקרי משטרה ומעבר לכך אמרו שזה נראה כמו פיגוע אז למה ?
אבא שלי בן טוב, פשוט בן אדם טוב. לא מכיר בן אדם שיידבר מילה רעה עליו. עוזר לאנשים ודואג להם לפני שיידאג לעצמו.
כמות הכעס והעצבים שיש שאני רואה את הסרטון היא לא יאומנת.
בבקשה תפיצו ותעלו את זה כמה שיותר בבדי שלא תהיה השתקה של המשטרה בנושא.
זה פיגוע טרור, זה פיגוע לאומני ולא שוד.
אבא ברוך השם בן אדם חזק ונלחם בנבלות האלה ולמזלנו היה לו סכין ברכב והצליח להחזיר מלחמה אחרת הוא לא היה איתנו פה.
כמעט 3 דקות כל זמן הפיגוע הזה והמחבלים צועקים בערבית להרוג להרוג (אבא שלי מבין את השפה) ולאחר מכן אבא עוד עלה הביתה לאמא שלי ודפק לה על הדלת שדקרו אותו.
המחבלים ברחו ומהבוקר עדיין אין קצה חוט למשטרה.
פשוט הזוי איך שהכל עובד פה במדינה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות