גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #24810 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24810
עכשיו אפשר
חבר מתאריך 6.10.17
4014 הודעות
יום שני י''ט בתמוז תשע''ח    11:15   02.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יונתן ממתין לתשובה מנתניהו  

בשבוע החולף התקבל בלשכת ראש הממשלה מכתב נוקב ומנומק מאזרח מודאג, המביע התנגדותו להקמת שדה תעופה בינלאומי בעמק יזרעאל, תכנית הנדונה בשנים האחרונות. כותב המכתב הוא לא אחר מאשר יונתן, ילד בן 9.5, המתגורר באחד הישובים בעמק יזרעאל, אשר בכתב ידו, ובליווי ציורים הממחישים את הנושא, מביע מחאתו כנגד התכנית להקמת שדה תעופה בינלאומי בעמק.

במכתבו נימק יונתן את הסיבות להתנגדותו:

"לכבוד בנימין נתניהו,
אני מתנגד לשדה התעופה האזרחי בעמק יזרעאל בגלל שהוא יקצץ את הציפורים ויעשה רעש נורא!
אנחנו על נתיב נדידת ציפורים חשוב מאוד בארץ ובעולם ויכחיד את כל הציפורים באירופה, אפריקה, המזרח התיכון ומערב אסיה.
אני לא רוצה שיסגרו לנו את בית הספר.
אני לא רוצה שייבשו את מאגרי המים.
אני לא רוצה שיסגרו לנו את השדות.
ואני לא רוצה שיקלקלו לנו את העמק!!!!!"

בשנים האחרונות מתקיים מאבק אזרחי וציבורי ענף כנגד התכנית להקמת שדה תעופה בינלאומי משלים לנתב"ג ברמת-דוד. ישנה הסכמה רחבה בקרב רבים מתושבי המועצה האזורית עמק יזרעאל והיישובים הסמוכים, וכן בקרב ראשי הרשויות השכנות בעמק, אשר מנהלים בשותפות מלאה עם ראשי רשויות בדרום, מאבק נגד הקמת שדה התעופה ברמת-דוד וקידום הקמתו בנבטים שבנגב.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות