גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #25508 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 25508   
השכל הישר
חבר מתאריך 20.7.14
7720 הודעות
יום שבת ט' באדר ב' תשע''ט    22:04   16.03.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הרב של הסלבס: לא מאמין למילה של רוני מאנה  

הרב אבי זרקי תקף את מאנה בעקבות דבריו נגד ראש הממשלה, והאשים אותו בכך שלא שילם לו על התקנת מזוזות בביתו. מאנה תקף בתגובה: "נזרק מהרבנות הראשית"

הרב אבי זרקי, שנחשב לרב של הסלבס, התייחס הערב (שבת) בחשבון הפייסבוק שלו לראיון שהעניק רוני מאנה בתוכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ', בו תקף מאנה את ראש הממשלה בנימין נתניהו ומשפחתו. בפוסט שכתב הרב, הוא כתב "אני לא יכול לשתוק בשום אופן. למרות שגם רוני מאנה וגם נתניהו מקורבים אלי שנים רבות, איני מוכן לקבל שום מילה מדבריו אודות נתניהו".

"יש גבולות שלא עוברים אותם. עם כל הכבוד לרוני מאנה, הצעתי לנתניהו לא להגיב ואפילו לא בפסיק. זה לא לכבודו של ראש הממשלה לעסוק בשטויות ובפרט כאשר על הפרק עומדים ענייניה של המדינה. רוני יקירי, כאשר התגוררת ברחוב אבשלום חביב 4 בתל אביב, הזמנת אותי לקבוע מזוזות בדירתך ולא שילמת עד היום", האשים. "אשתך דאז, ניקול הלפרין אמרה לי בשעתו שלא אראה את הכסף והיא צדקה".

"נכון, לא חסר לא לי ולא לך, אך בטרם תעביר ביקורת על יושרו של ראש הממשלה, עמוד מול המראה, הסר את הפאה הנוכרית שלראשך ואל תוליך שולל את הצבור על מנת לזכות בעוד מעט 'דקות תקשורת'. מעולם לא היית 'חבר' של ביבי ושרה, הואיל וברגע שמסתיים האינטרס שלך אתה בועט והדברים ידועים ומפורסמים. אל תשכח שאם אתה בברנז'ה.. אני 'הרב של הברנז'ה'.. ואני יודע דברים שלא כל אדם יודע גם עליך.. חדל קשקשת ברשת", סיים הרב את דבריו.

מרוני מאנה נמסר בתגובה "כאחד שהרבנות הראשית מוקיעה אותו, שמנסה ללקק לכל הסלבריטאים והרב לאו זרק אותו מהרבנות הראשית ואני מאוד מקווה שיש לו רישיון לעשות ברית מילה כי יש לו רישיון די ישן. איש שלא שווה התייחסות ואף פעם לא אהבתי אותו. ואני מפנה את כולם לגוגל לקרוא מי האיש הזה".
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=791248387928400&id=100011297373921

https://www.maariv.co.il/elections2019/news/Article-689759

ימני בנשמה אוהב כל יהודי

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מי זה הרב הזה? אניהיא 16.03.19 22:05 1
     הוא המוהל לבניהם של כל המי ומי ביריון 17.03.19 09:32 2

אניהיא
חבר מתאריך 6.1.16
25834 הודעות
יום שבת ט' באדר ב' תשע''ט    22:05   16.03.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מי זה הרב הזה?  
בתגובה להודעה מספר 0

יש מצב שבגלל שאני לא סלב, בחיים לא שמעתי את שמו?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
40961 הודעות
יום ראשון י' באדר ב' תשע''ט    09:32   17.03.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הוא המוהל לבניהם של כל המי ומי  
בתגובה להודעה מספר 1

ועוד משהו.
פה ברוטר את סלב רצינית ביותר.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות