גירסת הדפסה   שלח לחבר        
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #27129 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי    צל"ש  
אשכול מספר 27129   
החתול הסמוראי
חבר מתאריך 15.12.08
6839 הודעות
יום רביעי ו' באדר תשע''ב    13:43   29.02.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  Ynet: חנין זועבי, אני איתך  

היא צודקת וחכמה, ופה קבור הכלב. החברה לא מוכנה לקבל ערבים כאלו, שחושפים את פרצופה המכוער של ישראל

בימים טרופים אלה, בהם פשה הגזענות הישראלית כמעט בכל רובדי החברה היהודית, אך טבעי שהציבור במדינת הרוב היהודי יופתע מהכנות של חברת הכנסת חנין זועבי, שהציגה את משנתה הפוליטית ללא כחל וסרק.

אינני רוצה ללמד סנגוריה על זועבי, שמייצגת נאמנה את הפלסטינים בישראל, שכן לזכותה ולזכות מפלגתה ייאמר: היא הגברת הפלסטינית הראשונה שנבחרה לכנסת בזכות עצמה. נוכח המתקפה שלוחת הרסן נגדה, חובה, כן חובה להבהיר ולהאיר מספר נקודות, שקשורות בזועבי, במשנתה ובפועלה, אולם לפני כן, מובילי המתקפה מעוררים רחמים, כי אינם רגילים שערבי, קל וחומר ערבייה, ידברו בגובה העיניים, ישטחו את האידיאולוגיה שלהם בעברית, בדיוק כמו בערבית.

גם לאדם ממוצע מהיישוב, כמו כתוב שורות אלה, אין ולו דבר טוב להגיד על המדינה ומוסדותיה. אינני מרגיש שום שייכות, לא לדגל, לא להמנון, ולא לשאר הסמלים. ישראל, לדידי, איננה מדינתי. פלסטין היא מולדתי. אני נוטה להאמין כי ח"כ זועבי ממפלגת בל"ד שותפה לדעתי, מה הקשר שלנו למילות ההמנון: "כָּל עוֹד בַּלֵּבָב פְּנִימָה, נֶפֶש יְהוּדִי הוֹמִיָּה, וּלְפַאֲתֵי מִזְרָח קָדִימָה, עֵינוֹ לְצִיּוֹן צוֹפִיָּה"?

ההרגשה היא דבר סובייקטיבי, קובעים הפסיכולוגים, לכן בלתי אפשרי להכריח אותנו להרגיש שייכות למדינת ישראל. כמאמר הפתגם, אפשר להביא את הסוס לבאר, אולם אי אפשר להכריח אותו לשתות ממנה. זועבי הגיעה לכנסת ישראל ונשבעה אמונים למדינה ולחוקיה, אולם חובה להדגיש כי הכנסת היא אמצעי לשטוח בפני הציבוריות הישראלית את מדיניות הקיפוח והאפליה שהם מנת חלקנו מאז הקמת המדינה בנכבה שלנו בשנת 1948. הכנסת הנוכחית רשמה שיאים חדשים בגזענות. כל חבר כנסת ציוני שמחפש כותרת עולה על הגל ומניח על שולחן הכנסת הצעת חוק, שתפקידה להצר את צעדיהם של בני המיעוט הערבי הפלסטיני בישראל. ספר החוקים, בתמיכת ממשלת הדואט הבלתי סימפטי ליברמן את נתניהו, הפך לשחור משחור, ומוביל את ישראל להפוך למדינת אפרטהייד.

היינו כאן לפני ישראל
מאז הבחירות לכנסת בפברואר 2009, שבעקבותיהן עלתה לשלטון אחת הממשלות הימניות ביותר בתולדות ישראל, שטף את הכנסת גל של חקיקה מפלה, הנוגעת לתחומים רבים והמכוונת נגד הפלסטינים הערבים אזרחי ישראל. הצעות חוק חדשות הפוגעות בפלסטינים בישראל באופן ישיר או עקיף וכן בפלסטינים בשטחים הכבושים ובפליטים פלסטינים מוגשות כמעט מדי שבוע, כתוצאה ממאמציהן של הממשלה והקואליציה הימניות לקדם את סדר היום החקיקתי שלהן בכנסת רשימה של 20 חוקים חדשים והצעות חוק המונחות על שולחן הכנסת עתה, המפלים את בני המיעוט הפלסטיני בישראל, מאיימים על זכויותיהם כאזרחי המדינה ובכמה מקרים פוגעים בזכויות של הפלסטינים תושבי השטחים הכבושים.

אז מה אתם רוצים מאיתנו? לשמור על השקט? זה לא בא בחשבון, מה שעושה זועבי וחבריה הערבים בכנסת הוא חשיפת פרצופה האמיתי והמכוער של ישראל. יותר מזה: על מנת לסבר את האוזן, את הפעילות המבורכת הזאת צריך לפעול ביתר שאת בקרב העמים הנאורים על מנת שיידעו כי המדינה הנתמכת על ידי ממשלותיהם, מובילה מדיניות של אפליה גזעית כנגד המיעוט הערבי פלסטיני. חובה עלינו להבהיר לאומות העולם כי אנחנו, להבדיל ממיעוטים אחרים, נולדנו כאן, איננו עוברי אורח, ובוודאי איננו אורחים במולדתנו. היינו כאן לפני ישראל.

לא נוותר על הדרישה האולטימטיבית שלנו שישראל תהיה מדינת כל אזרחיה. החוקים שנועדו לחסל את מה שנשאר מהדמוקרטיה הישראלית לא ירתיעו אותנו. קודם כל, משום שאנחנו מקפידים מאוד לחנך את הדור הצעיר לפעול רק במסגרת החוק הישראלי, שכן אחרת יתפוס תאוצה תהליך הדה-לגיטימציה. אנחנו מאמינים באמונה שלמה כי עקרונותינו צודקים, למרות שהצדק בישראל נמצא ביחידה לטיפול נמרץ כללי, וממשיך לחיות באמצעים מלאכותיים בלבד.

המתקפה שלוחת הרסן נגד זועבי לא תרתיע אותה, ולא תפחיד את הציבור ששלח אותה לכנסת. אדרבא, זה רק יחזק אותה בתוך החברה הפלסטינית בישראל, שכן כל מי שעיניו בראשו יודע שהמשוואה לפיה "אל תהיה צודק, תהיה חכם", איננה חלה על זועבי. אני מודה, מתוך היכרות אישית, שהיא גם צודקת וגם חכמה, ופה קבור הכלב. החברה הישראלית לא מוכנה לקבל ערבים מהסוג הזה. מה לעשות? זאת המציאות, ואין בלתה.

זוהיר אנדראוס הוא העורך הראשי של העיתון הערבי "מע-אלחדת'" היוצא לאור בטמרה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מר זוהיר אנדראוס תגובה elib 29.02.12 17:16 1
  גברת? הוא קורא לה גברת? פה טמון הכשלון במאמר הדסי 01.03.12 08:03 2
     למה לא? Rubens 01.03.12 12:15 3
         היא לא גברת הדסי 01.03.12 15:23 4
             בשבילו היא גברת עד החיצ'אב elib 01.03.12 20:05 5
  היכן זוהיר ? היכן זועבי? היכן לעזאזל הערבים?... elib 02.03.12 16:51 6
  בלה בלה בלה, עמוד התלייה מחכה לנבלה חפרפרת 02.03.12 19:55 7

elib לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.07
8650 הודעות, 57 מדרגים, 69 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ו' באדר תשע''ב    17:16   29.02.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מר זוהיר אנדראוס תגובה  
בתגובה להודעה מספר 0

תשובה למכתבו של מר זוהיר אנדראוס

רק נזכיר לקרוא החביב שנפתחה נגדך חקירה בגין הסתה לפגיעה בחיילי צה"ל.
http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/266905

הרעיון יהיה לחשוף אותכם אחד אחד מתחת לשיח לעץ לסלע לבית להבריח אותכם אחד אחד החוצה להוציא ממכם את השקר הרוע הצביעות הלקקנות השחיתות השקר הבוז הרצח השוד הגזל הרמאות הביזיון חוסר הכבוד כלפי האחר השונה האישה או הזולת.
ראינו את זה אצל עזמי לא שכחנו את הופעתו של בכרי ראינו את זחלקאה ונמשיך אני מניח לראות את זועבי.

מר זוהיר אנדראוס
אתה בהחלט יכול לומר ולכתוב את אשר על ליבך ומחשבתך ואינך זקוק לי או לאחרים לאישור שכולנו יודעים אתה רוצה בחיסולה של מדינת ישראל.

למקרה שלא חשבת שקראת נכון אל תחזור שוב למעלה אני כותב לך שוב :
אתה רוצה בחיסולה והשמדתה של מדינת ישראל.

אם הלכת צעד אחד לכיוון זועבי שהודתה שאין להעניק לנו בטחון למה שלא תלך עוד צעד אחד קדימה? ממה אתה חושש?
ספר לנו מה באמת אתה חושב.

הרי אתם הערבים "הנאורים" מובילים ברצח בישראל.
מובילים בניסיון לרצח.
אתם הערבים יושבים יותר מכל קבוצת מיעוט או רוב בכלא.
אונס שוד גזל קרקעות בניה לא חוקית בגידה במדינה בערכים רצח על כבוד המשפחה העיקר לחסל את המשפחה שחיתות דמי חסות דקירות אלימות והאם יש צורך להוסיף?

אתם מר זוהיר אנדראוס אתם (רובכם) מביאים את השואה על עמכם.
אתה יכול להתחיל לספר לי על "המדינה" ומה שליברמן עושה ן...אבל מר אנדראוס אתם מביאים את השואה על עצמכם אתם ורק אתם.
ואולי קצת בעזרת מדינות ערב מסביב שנתו לכם לחלום על "זכות השיבה".
חוסר ההבנה שלך ושל אחרים להבין ולקבל שיש כאן מדינה של יהודים תמשיך להביא אותך לסיום חייך מבלי להשאיר חותם אחד של עשייה ורצון לשלום אמיתי.

לא מצאת ישראלי שיספר לך את האמת מעל 60 שנה ?
חיפשת? בדקת? ולא מצאת?

אז תרשה לי בקלילות לספר לך משהו על המקום שאתה ואני חיים בו ברשותך.

זאת מדינת ישראל.
מדינה שנבנתה ליהודים עבור היהודים ולהקמת העם היהודי שחזר מהאודים העשנים של משרפות השואה.
אנחנו הושטנו לכם יד זרוע לב ואפילו חצי מדינה בחלוקה שלמה ונאמנה
אבל אתם אתם מר אנדראוס אתם בחרתם בדרך השלילה בדרך הלא רוצים לא מוכנים וחיים בסיפורים שאוטוטו יביאו לכם את "המפתייח".

בכל כמה שנים רציתם בחיסול היהודים "איטבח אל יהוד חייבאר חייבאר"ומה לא עשיתם כדי לרצוח אותנו.

חבל שבמשך למעלה מ - 60 שנה אתה חי בסרט שאפילו אוסקר לא תקבל עליו,אתה חי על זמן שאול שאוטוטו יחזירו את הפליטים יחזרו לחיפה לעכו ו...

מר אנדראוס היקר.
זה לעולם לא יקרה!

אני עוקב בעיון רב אחרי חברי הכנסה הערבים ולתדהמתי מה אני מגלה ?
ש87% מהזמן שלהם מושקע לטובת הפלסטינים ברמאללה מוקבלה ג'נין עזה חברון ועוד .
מתיי אחמד טיבי או זחאלקה היו בכפר קרע?
מי ראה את העוני המזעזע בג'אסר אל זרקא?
מי מטפל בבקה אל גרבייה ? או בג'ת או במרג'ה?
אבל זמן לטייל אצל קדאפי אסד ונסראללה יש להם בשפע...
מה זה עזר לך ? מה זה עזר לערבים בישראל?

אתה מדבר איתי על הזעקה ?

ראוי היה שתפנה את טענותייך כלפי חברי הכנסת הערבים שמתיימרים להיות מייצגים אותך ובפועל הם לא עושים דבר למענך.
זעקת הקוזק הניגזל מעניין מה הייתה תרומתה של זועבי במשט מטורקיה

מעניין האם תושבי או אל קוטף מוסמס וברטעה חושבים כמוך .
אני בספק רב .

לסיום מר אנדראוס אתה מדבר על התקפה על זועבי ?
אני גאה שיש לי מדינה שיכולה להעניק לחברת הכנסת את הזכות לומר את דבריה המרגיזים גם אם זה לא נוח או נעים לי אני גאה במדינה שלי גאה.

חושב אני מר אנדראוס שאת זה לא תוכל לומר לי על סוריה לבנון מצרים טוניסיה אלג'יר מרוקו תימן סעודיה אירן עירק ירדן...הרעיון ברור ?

חבל שלמרות שעברו מעל 60 שנה אתם בוחרים בדרך היבבות הבכי הנהי וחלומות שלעולם לעולם לעולם לא יתגשמו.

ראוי ורצוי מר אנדראוס שאת תגובתי תפרסם בעיתונך או שרק לערבים מותר להגיב על דבריך ?

רק נזכיר לקרוא החביב שנפתחה נגדך חקירה בגין הסתה לפגיעה בחיילי צה"ל
רק טוב חביבי
אלי

הכותב הוא תושב מדינת ישראל שעדיין חשוב שיש אנשים טובים שרוצים באמת לחיות בשלום.

שנה שאני רוצה לאחל - http://rotter.net/forum/politics/25229.shtml

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
הדסי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.6.08
13974 הודעות, 99 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ז' באדר תשע''ב    08:03   01.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. גברת? הוא קורא לה גברת? פה טמון הכשלון במאמר  
בתגובה להודעה מספר 0

Rubens לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.11.05
31620 הודעות, 152 מדרגים, 247 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ז' באדר תשע''ב    12:15   01.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. למה לא?  
בתגובה להודעה מספר 2

הדסי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.6.08
13974 הודעות, 99 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ז' באדר תשע''ב    15:23   01.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. היא לא גברת  
בתגובה להודעה מספר 3

חבר מתאריך 13.12.07
אור ליום ששי ח' באדר תשע''ב    20:05   01.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. בשבילו היא גברת עד החיצ'אב  
בתגובה להודעה מספר 4

חבר מתאריך 13.12.07
יום ששי ח' באדר תשע''ב    16:51   02.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. היכן זוהיר ? היכן זועבי? היכן לעזאזל הערבים?...  
בתגובה להודעה מספר 0

חברת "מקורות": כל התושבים יקבלו מים אם כי בזרם נמוך ממה שהורגלו עד עתה. כבר שבועיים שתושבי ג’סר א- זרקא סובלים מניתוק המים לכפר במשך שעות ארוכות, בלי כל התראה מוקדמת מצד הרשות המקומית או מחברת "מקורות". "הפכנו לבני ערובה", אמר ג’מאל ג’ורבאן, תושב היישוב, "זה זלזול באנשים והתעלמות מצרכיהם הבסיסים.

http://www.magazin.org.il/inner.asp?page=17&article=6837

חפרפרת
חבר מתאריך 28.11.07
5890 הודעות
אור ל שבת קודש ט' באדר תשע''ב    19:55   02.03.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. בלה בלה בלה, עמוד התלייה מחכה לנבלה  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net