אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #5640 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5640   
יקוב
גולש אורח
אור ליום שבת כ''א בתמוז תשס''ז    21:18   06.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מכתב גלוי למזוז  

אדוני היקר.

היום כבר נימסר לאזרח הפשוט הרבה מהחומר שעמד בפניך ובפני אנשי המשטרה והפרקליטות בענינו של משה קצב.
היום ניתן להבין מדוע העדפת לסגור את הנושא בעסקה ולא בדיון בבית המשפט.

1. היום ברור לכל שלנשיא מדינת ישראל היה דפוס פעולה שחזר על עצמו במשך כ-20 שנה שגרם לנשים שעבדו בקרבתו להפוך למשועבדות לסטיותיו המיניות.
הנשיא שימש לנשים האלו מאהב שכופה עצמו עליהן, מאהב שמשפיע מתנות והתרוממות רוח, מוניפולטור המעורר קנאתן של נשים זו בזו, אדם שניצל את חולשת אופיין של נשים מסויימות ואת שאיפתן לטובות הנאה.
כן כל זה נכון, אבל אין בכך כל עבירה פלילית. האיש מגעיל אך אינו פושע (בעניין הזה).

2. אם אין במעשים של קצב משום עבירה, אז מדוע קצב ובמיוחד עורכי דינו הסכימו לחתימת הסכם כהודאה על הטרדה מינית?
כנראה משום שרצו להימנע מפרסום הסטיות של קצב (כנראה) ולכן קצב צדק כשטען שאולץ להסכים.
אבל כיוון שכל ה"חומר" המביך הוצא לאור, הרי אין מקום לנצל את חתימתו של קצב על קבלת אחריות פלילית על מעשים שלא היו (הרי מעשיו נעשו במסגרת הסטיות שלו ושל הנשים כלומר בהסכמה)
לכן, מידת הצדק מחייבת אותך (אותך - מזוז היועץ המשפטי) למשוך את ההסכם ולבטלו, פשוט לסגור את התיק משום חוסר מעשים פליליים.

3. אל תשכח דבר פעוט, הגש אישום על סחיטה כנגד הנשיא ע"י א' שניסתה לסחוט את קצב ולנקום בו כשפחה המורדת באדונה.

4. צר לי עליך אחי שנפלת על מעשי סוטים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  רק סוטה ועבריין מין יצדיק וכנראה יזדהה עם קצב. נציג המדינה 07.07.07 01:12 1
     ''רק סוטה ועבריין מין יצדיק וכנראה יזדהה עם קצב.'' יקוב 07.07.07 04:16 2
         הטענות שלך מופרכות לחלוטין נציג המדינה 07.07.07 11:36 3
             מה זו הפשטנות המגעילה הזו ? בעקבות העכבר 07.07.07 12:05 4
                 מדוע אתה מתעלם משאר המתלוננות? נציג המדינה 07.07.07 13:11 5
                     קצת ביקורת עצמית - מצידך, תימנע ממך את הטעויות יקוב 07.07.07 14:20 6
                     כמה שאלות ואף תשובה בעקבות העכבר 07.07.07 15:04 7
                     טעות רודפת טעות. מקורותיך הם העיתונות. הינך מוזמן לעיין mzlevi 07.07.07 18:13 8
                         למה אתה משקר? יש לך אינטרס סמוי?! או סתם טוקבקיסט... נציג המדינה 07.07.07 20:16 9
                             אין בכתביי ולו מיקצת מדעותיי העשויות להיכלל במינוח mzlevi 07.07.07 20:49 10
                                 אבל אתה מביא את התגובה של הפרקליטות כהוויתם נציג המדינה 07.07.07 21:20 11
                                     ח אבל אם לא ידוע לי שהם mzlevi 08.07.07 00:02 15
                             ''מה אתה מקשקש עכשיו על מיליארדי דולרים פיצוי...'' יקוב 07.07.07 21:29 12
  אתה אינך מכיר את חומר הראיות וכבר מבצע משפט וירטואלי... רפורט 07.07.07 21:31 13
     אתה מוזמן להציג גישה שונה משלי או לתקוף את גישתי, אך יקוב 07.07.07 22:41 14
  תגובה קצרה לדברים שכתבת - אם אדם ויהיה שמו קצב, או כל יהלום 08.07.07 06:41 16
     ציטוט: ''האיש עבר עבירות, ניצל .....'' mzlevi 08.07.07 11:33 17
         מרגע שקצב הודיע פומבית שהוא מקבל את הסדר הטיעון הרי יהלום 09.07.07 05:07 18
             ..) 495 09.07.07 05:16 19

נציג המדינה
גולש אורח
יום שבת כ''א בתמוז תשס''ז    01:12   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. רק סוטה ועבריין מין יצדיק וכנראה יזדהה עם קצב.  
בתגובה להודעה מספר 0

חוץ מזה, כנראה שאינך מכיר את החוק
ואת העבירה הפלילית שהיא בעילה אסורה בהסכמה.

אחרת, לא היית מפרסם את השטויות הללו ומציג
את בורותך ברבים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יקוב
גולש אורח
יום שבת כ''א בתמוז תשס''ז    04:16   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ''רק סוטה ועבריין מין יצדיק וכנראה יזדהה עם קצב.''  
בתגובה להודעה מספר 1

1. כתבת: "...וכנראה יזדהה עם קצב".
אני מאחל לקצב שלא יוציא את שנתו, אני מאחל לו זאת בשל תמיכתו בפשעי השמאל בגירוש היהודים מביתם בגוש קטיף, ארור יהיה ללא קשר למקרה שבדיון.

2. כתבת: "רק סוטה ועבריין מין יצדיק".
אני מודה שאני לא מל"ו הצדיקים, אך סטיותי נעשות במסגרת החוק, בצינעה בלי להטריד ובלי להפריע למישהו. בכל מקרה בטוח שאיני עבריין מין, ממש זה לא ניתן לומר עלי.

העבירה של "בעילה אסורה בהסכמה" לא תוכל לקבל מקום בדיון הזה בלי להראות שלא במקומה. שימוש של הפרקליטות בסעיף זה יהיה מגוחך כיוון שניתן להוכיח בקלות יתרה, שמערכת היחסים בין א' לקצב חרגו ממערכת של מרות ביחסי עבודה.

אני מעריך שמזוז "הלך" על הסכם משום שהבין שהוא לא יוכל להעמיד את קצב למשפט, כל שיכל לעשות זה לנצל את הפחד של קצב מפני דיון משפטי חושפני כדי שיסכים לפשרה.

כיוון שלמזוז היה ברור שזה כל מה שהוא יוכל לקבל, הרי ברור שקצב אינו בר ענישה ומכאן הדרך פנויה לביטול עיוות הדין שבהסכם.

צר לי אחי על נכונותך למנוע את הצדק מסיבות נקמה ולא השכל הישר.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
נציג המדינה
גולש אורח
יום שבת כ''א בתמוז תשס''ז    11:36   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הטענות שלך מופרכות לחלוטין  
בתגובה להודעה מספר 2

1. מזוז כינה את קצב "עבריין מין סדרתי".
עכשיו אתה מודה שאתה מצדיק את מעשיו של קצב, קרי
מצדיק את מעשיו הפליליים!
2. ניתן להוכיח בקלות יתרה שלא מדובר בבעלות אסורה בהסכמה?
אדרבא, בשביל זה יש בית משפט. על סמך מה אתה אומר שניתן
להוכיח שלא מדובר בבעילה אסורה בהסכמה?
יש לך גישה לחומר הראיות?
3. מניעת צדק? אדרבא, אני רוצה צדק ולכן צריך שיהיה משפט.
ניתן לבית משפט לקבוע, מדוע אתה מפחד?
4. נקמה? האם לרצות שאדם המואשם בעבירות כה חמורות יקבל
את יומו בבית משפט זו נקמה? או דווקא רדיפת צדק?

כל הטענות שלך מוכיחות שאתה מעריץ וגאה במעשיו הפליליים של
קצב וכל שנותר לי הוא להפנות אותך לכותרת התגובה הקודמת שלי.

בעקבות העכבר
גולש אורח
יום שבת כ''א בתמוז תשס''ז    12:05   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מה זו הפשטנות המגעילה הזו ?  
בתגובה להודעה מספר 3

"כל הטענות שלך מוכיחות שאתה מעריץ וגאה במעשיו הפליליים של
קצב" .... מה הקטע שלך ? איפה ראית בדבריו שהוא מעריץ וגאה ?!

לגבי "בעילה אסורה בהסכמה" .... יהיה קשה לתביעה להוכיח זאת כאשר המתלוננת א' מספרת לחברתה (כמצוטט בידיעות אחרונות של יום ו') על ה"רומן שלה עם הנשיא", כשהיא מספרת לה בגאווה שיש לו "ביצועים" של גבר צעיר וכאשר היא מספרת לאחרת שהיא בדכאון בגלל שהוא לא מחזיר לה טלפונים.

ולא, גם לי אין גישה לחומר הראיות ....אבל למזוז יש וחבל שהוא לא טרח להמתין לפני שנתן את נאום האימים שלו.

נציג המדינה
גולש אורח
יום שבת כ''א בתמוז תשס''ז    13:11   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מדוע אתה מתעלם משאר המתלוננות?  
בתגובה להודעה מספר 4

1. מדוע אתה מתעלם מכך שמזוז מאמין לא'?
2. מדוע אתה מתעלם ממזוז שכינה את קצב "עבריין מין סדרתי"?
3. מדוע אתה מתעלם מכך שמזוז אמר שאם לא הייתה עסקת טיעון
היה מגיש כתב אישום על אונס?
4. מדוע אתה מתעלם משאר המתלוננות?
5. מדוע אתה מתעלם מכך שגם אם יש עסקת טיעון, מדוע רק מאסר על תנאי?

כל אלה דורשים משפט צדק ולא עסקת טיעון תמוהה.

מדוע אתה נגד משפט?

יקוב
גולש אורח
יום שבת כ''א בתמוז תשס''ז    14:20   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. קצת ביקורת עצמית - מצידך, תימנע ממך את הטעויות  
בתגובה להודעה מספר 5

קצת ביקורת עצמית - מצידך, תימנע ממך את הטעויות שאתה מיחס לי.

1. אני לא מאמין באף אחד, אני מחסידי הקונספירציה ברצח הפושע מהככר, לא משום שאני מעורב בדבר, אלא משום שהסיפור הרשמי אינו סביר, והסיפור הרשמי פורסם ע"י אנשים שמקצועם לבצע קונספירציות - אנשי המוסד, השב"כ ונילווים אחרים כמו פרס איתן הבר ועוד (לצערי האנשים האלו גודשים היום את הכנסת, הממשלה ומערכות שלטון אחרות ומשתמשים במה שלמדו לעשות כנגד האויב - כלפי היהודים)
לכן, אני לא מאמין לא למזוז ולא לקצב הארור (על תמיכתו בפושעי "ההתנתקות")

2. מזוז כינה את קצב "עבריין מין סדרתי" משום מה? האם הוא היה חלק מקונספירציה לבזות את המדינה בהחלפת קצב בפושע שמעון פרס? או בגלל שהוא הושפע מסיפוריה של א' בלי ששקל את דבריה בצורה מקצועית כמו הפרקליט בירושלים?

3. אתה שואל "מדוע אתה מתעלם מכך שמזוז אמר שאם לא הייתה עסקת טיעון
היה מגיש כתב אישום על אונס?" - נו תגיד לי אתה מדוע הוא לא הגיש את החלטה לבית המשפט? האם אתה חושב שהוא עשה כך משום שהוא מושחת או אוהב את קצב או קיבל הנחיה מהשב"כ?
תגובתי, משום שלא ניתן היה להוכיח שנעשתה עבירה פלילית, וכל עניין בית המשפט נועד לסחוט מקצב הסכם על פשעים שלא עשה.
קצב היה מוכן (כנראה) להיסחט ע"י מזוז רק שרצה להימנע מהבזיון בהעמדה לדין ומסירת עתידו בידי שופטים העלולים להיות מושחתים, את זה ניצל מזוז עד תום.

4. אתה צודק בקשר להתעלמותי משאר המתלוננות, אני לא לגמרי מתעלם מהן, אני לוקח את המקרים הקודמים כמקור ללמוד על דפוס פעילותו של קצב, אני מנחש שהמקרה של א' הוא מקרה נוסף למקרים הקודמים, אך העובדה שהמידע על פרשיות אלו חסויות מפנינו, הרי לא אוכל לנתחן מעבר לעובדה שהזכרתי.

5. אתה שואל: "מדוע אתה מתעלם מכך שגם אם יש עסקת טיעון, מדוע רק מאסר על תנאי?" דבר זה מתישב - דווקא - עם דעתי באופן מושלם, מזוז ידע שאין בפרשה הזו מעשה פלילי והבין שהוא אחראי לבזיון המדינה בפרשה שלא היתה, וכל מה שניתן לעשות זה להוציא את המיטב שהוא יכול מול האשמה הרובצת עליו (כמי שבישל דיסה איומה עקב חוסר מקצועיות הנובעת ממשאלות לב ולא מעובדות, העובדה שרבים חטאו בכך אינה מזכה את האיש המקצועי ואינה ממתנת את אחריותו)

אני לא חושש ממשפט, אני מתפלל מדי יום שקצב ישכב לצידו של שרון ויום יום יזכור את האונס שביצע בעם ישראל.
אני לא מעוניין במשפט כי שם ימצא שמערכות אכיפת החוק במדינת ישראל אינן הגונות או לחילופין שמערכת בית המשפט אינה הגונה. כלומר שבית המשפט יקבע שלא היתה עילה להעמיד את קצב לדין או שבית המשפט יעשה דין של שקר ויחייב את קצב על סטיתו שאינה עבירה פלילית.

מהות היחסים של קצב וא' היו יחסים מוזרים שהתאימו לשניהם, יחסים כאלו אינם בלתי קיימים או בלתי חוקיים. המשטרה אינה אמורה להתערב ביחסים בין בני אדם אלא אם הם מוצגים במצעד הסוטים ברחובות העיר.

העבירה הפלילית היחידה שהיתה בנושא זה, ורק היא בסמכותה של הפרקליטות: התלונה הפשוטה של קצב על נסיון סחיטה. רק זו כלפי א' הנקמנית. מעבר לזה כל המהומה נולדה על לא מאומה.

בעקבות העכבר
גולש אורח
יום שבת כ''א בתמוז תשס''ז    15:04   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. כמה שאלות ואף תשובה  
בתגובה להודעה מספר 5

1. מזוז מאמין לא' באיזה נושא ? .... וממתי אמון הוא חלק מדיני ראיות?
2. מזוז גם ערך טיוטת כ"א שעניינה אונס.
3. בולשיט צרוף ! אם היה יכול היה מגיש !
4. כי אין לי מושג וחצי מושג עליהן , מבחינתי יש שתיים (ואגב, אף אחת
לא מתלוננת, הן עדות) ולמיטב הבנתי כל אחת מגרסאותיהן נתמכת על זו
השנייה...ומשקועקעה אחת הרי גם השנייה לא מחזיקה מעמד.
5. שוב בולשיט צרוף .... ממה אני בדיוק מתעלם ?

ומי אמר לך שאני נגד משפט ? ... איך אמרתי .... פשטנות !

mzlevi
גולש אורח
יום שבת כ''א בתמוז תשס''ז    18:13   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. טעות רודפת טעות. מקורותיך הם העיתונות. הינך מוזמן לעיין  
בתגובה להודעה מספר 5

בכתב תגובת הפרקליטות לחמשת העתירות שכנגד ההסדר.

עוד קודם לינואר 2007 היו ספיקות באשר לעדות אורלי. (סע' 48 בתגובה לעתירות).
היה קושי רב לקבוע ממצאים מבוססים באשר למהות מערכת היחסים בין הנשיא לאורלי ' ולהגיע לכלל מסקנה "ברמת הוודאות הנדרשת במשפט הפלילי, כי מערכת זו היתה כרוכה בביצוע עבירות כלליות. הצבעה לכאורה על קיום מערכת יחסים (ולא אינטימית) - בהסכמה ולא תוך ניצול מרות. בחלק מגרסאותיה של א' נתגלו קשיים, סתירות פנימיות ואי התאמות שהקשו לבסס עליהם ממצאים בדוקים ומהימנים. בנוסף, פרטים לא מעטים בגרסאותיה של א' נסתרו על ידי עדויות אחרות וראיות חיצוניות".
גורמים המקורבים לאורלי לא רק שלא תמכו בגירסתה כפי שטענה אלא אף סתרו אותה חזיתית.

העדות של א' תיירות התבססה ברובה על עדות אורלי. משאורלי נחשפה כשקרנית ועדותה של א' תיירות התגלתה עקב תהליך אבולוציוני במערומיה ככרסום מצטבר והולך, לאורך כל חודשי הטיפול בתיק, במסכת הראייתית הנדרשת להרשעה, התמוססה טענת הרצף השיטתי.

מה אתה מבין מהמלל המשפטי?

1. מדוע אתה מתעלם מכך שמזוז מאמין לא'?
כי מזוז כבר לא מאמין לה יותר. הודה בטעותו.
2. מדוע אתה מתעלם ממזוז שכינה את קצב "עבריין מין סדרתי"?
כי מזוז חזר בו מדבריו אלו. הודה בטעותו.
3. מדוע אתה מתעלם מכך שמזוז אמר שאם לא הייתה עסקת טיעון
היה מגיש כתב אישום על אונס?
גם על כך הודה בטעותו, עיין בתגובה ותבין.
4. מדוע אתה מתעלם משאר המתלוננות?
אמנם 10 נפגעות אך אפילו לא מתלוננת אחת. רובן דרשו להימנע מאישום, עיין בכתב התגובה.
5. מדוע אתה מתעלם מכך שגם אם יש עסקת טיעון, מדוע רק מאסר על תנאי?
כל אלה דורשים משפט צדק ולא עסקת טיעון תמוהה.

משפט צדק עשוי לעלות למדינה מיליארדי שקלים כפיצוי לנשיא מדינה המואשם-שווא והוכיח את חפותו. משפט שכזה עשוי להעמיד את הרשות השופטת הישראלית באור מגוחך ואולי להסיר מאיתנו את תמיכת המדינות הנאורות, ארה"ב וכיוב'. מה תעשה בלי המיליארדי דולרים שאנו מקבלים כל שנה כדי לחיות?

מדוע אתה נגד משפט?

ודעתי הקלילה:

אין לדעת אם הנשיא, משה קצב, אכן אשם או לא, אבל הוא זכאי כמו כל אזרח למשפט הוגן ולא שיערך לו משפט שדה ע"י התקשורת והציבור. במיוחד שלאחרונה היינו עדים לכמה וכמה מקרים שהתקשורת האשימה ואילו בית המשפט זיכה. מקרה קראדי והמקרה של המ"פ שבתוכנית "עובדה" כבר חרצו את דינו כמי שרצח ילדה פלשתינית ובביהמ"ש הכל התגלה כעלילה. בואו נזכור את כל המקרים האלה ונבין את הפער המתסכל בין מה שחושבים שקרה לבין מה שאפשר להוכיח בבית משפט. משפט פלילי מחייב ראיות לכאורה בתחילתו והוכחה מעבר לכל ספק סביר בסופו.

נציג המדינה
גולש אורח
אור ליום ראשון כ''ב בתמוז תשס''ז    20:16   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. למה אתה משקר? יש לך אינטרס סמוי?! או סתם טוקבקיסט...  
בתגובה להודעה מספר 8

1. מזוז רק לפני שבוע אמר שהוא מאמין לא'
ב"פגוש את העתונות".
2. באותו ראיון הוא שוב כינה את קצב "עבריין מין סדרתי".
3. ושוב חוזר חלילה...
4. דרשו להימנע מכתב אישום? אל תצחיק אותי!
5. מה אתה מקשקש עכשיו על מיליארדי דולרים פיצוי...
לא זוכר אנשים שיצאו זכאים במשפט שקיבלו פיצויים גבוהים
כמו שאתה מתאר. אחרת, המדינה באמת הייתה מתמוטטת ממזמן!
מה הקשר עכשיו לתמיכת הקהילה הבינלאומית? אתה שפוי?!
6. אדרבא, משפט - זה כח מה שאני מבקש!

ועכשיו אתייחס לפתיח שלך.
אם א' לא אמינה, מה זה אומר על קצב שלא רק שיצא שקרן
(מזוז כינה אותו כך רק בשבוע שעבר) אלא ממשיך לטעון
כאילו לא היו יחסי מין. אם א' לא אמינה, הרי שקצב
גם כן לא אמין. מדוע אתה מבצע אפלייה בין א' לקצב?

ד"א. הראיון עם מזוז ב"פגוש את העיתונות" היה לאחר
החתימה על עסקת הטיעון.

אז מדוע אתה משקר?
יש לך אינטרס סמוי?

mzlevi
גולש אורח
אור ליום ראשון כ''ב בתמוז תשס''ז    20:49   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אין בכתביי ולו מיקצת מדעותיי העשויות להיכלל במינוח  
בתגובה להודעה מספר 9

שקר.

כל הציטוטים באים מכתב התגובה של הפרקליטות לחמשת העתירות בבג"צ.

אין לי שום אינטרס סמוי. לא מכיר את רביבו ולא את קצב.

תיבדוק.

ותתנצל על כינוי מוציא דיבה בכותרת.

נציג המדינה
גולש אורח
אור ליום ראשון כ''ב בתמוז תשס''ז    21:20   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אבל אתה מביא את התגובה של הפרקליטות כהוויתם  
בתגובה להודעה מספר 10

אז אם ידוע לך שהם משקרים וברור שהם משקרים
ואתה מביא את הדברים האלה כאמת, אז גם אתה משקר.

mzlevi
גולש אורח
יום ראשון כ''ב בתמוז תשס''ז    00:02   08.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. ח אבל אם לא ידוע לי שהם  
בתגובה להודעה מספר 11

משקרים, אז לפי הלוגיקה הפשטנית שלך - אני לא משקר.

אם הם משקרים לבג"צ, מי אני שאשפוט אותם?

ומי אתה שתשפוט?

ח שבוע טוב מתוקי.

יקוב
גולש אורח
אור ליום ראשון כ''ב בתמוז תשס''ז    21:29   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. ''מה אתה מקשקש עכשיו על מיליארדי דולרים פיצוי...''  
בתגובה להודעה מספר 9

ברור שאין לטיעון הזה כל משמעות, האומנם הצדק פועל על פי "כמה זה יעלה לנו"? הבה נתרכז בדברים המשמעותיים.

כתבת: "אם א' לא אמינה, מה זה אומר על קצב שלא רק שיצא שקרן
(מזוז כינה אותו כך רק בשבוע שעבר) אלא ממשיך לטעון
כאילו לא היו יחסי מין"?
זה שמתברר שקצב שקרן וסוטה אינו נותן לפרקליטות הסמכתא להאשימו באונס. חובת הפרקליטות להוכיח את העבירה ולכן הגירסה של א' צריכה להיות אמינה ואילו גרסתו של קצב אינה מעלה או מורידה (הוא יכול לבחור אפילו בשתיקה) כי חובת ההוכחה מוטלת על המדינה.

רפורט
גולש אורח
אור ליום ראשון כ''ב בתמוז תשס''ז    21:31   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אתה אינך מכיר את חומר הראיות וכבר מבצע משפט וירטואלי...  
בתגובה להודעה מספר 0

יקוב
גולש אורח
אור ליום ראשון כ''ב בתמוז תשס''ז    22:41   07.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אתה מוזמן להציג גישה שונה משלי או לתקוף את גישתי, אך  
בתגובה להודעה מספר 13

אתה מוזמן להציג גישה שונה משלי או לתקוף את גישתי, אך לחרוץ את דיני בקביעה חסרת הסבר מינימלי - אינה ראויה.

יהלום
חבר מתאריך 7.7.14
66 הודעות
יום ראשון כ''ב בתמוז תשס''ז    06:41   08.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. תגובה קצרה לדברים שכתבת - אם אדם ויהיה שמו קצב, או כל  
בתגובה להודעה מספר 0

שם אחר משתמש במעמדו ובמשרתו ככלי למימוש יצריו - יש כאן כבר חשד לעבירה פלילית.
בנוסף לכך עצם קיום היחסים ועוד כשמדובר ככה"נ בחלק מהמקרים בקיום יחסים במתקנים ומשרדים ממלכתיים יש כאן חשש לעבירה בעיקר כאשר מדובר באדם שמנצל את סמכותו - וזה עוד לפני שדנים בשאלת האונס.
מבחינה משפטית אפשר אולי להבין מדוע היועמ"ש העדיף עיסקת טיעון - מבחינה ציבורית אפשר לראות את התסיסה והכעס - נדמה שגם מי שמצדד בנשיא וגם מי שמתנגד לו היה מעדיף לראות משפט שנעשה בעניין - אלא שההחלטה לא לגשת למשפט בסופו של דבר היא החלטה בלעדית של משה קצב - זו הבחירה שלו בסיטואציה הנתונה - אילו היה מחליט ללכת למשפט - איש לא היה עוצר אותו.
ההתמקדות בשאלה האם החדירה היא חדירה אסורה עד כדי אונס היא בעצם שאלה שמטרתה לבלבל את היוצרות.
האיש עבר עבירות, ניצל את סמכותו אות מעמדו להגשמת תשוקותיו המיניות - והדיון הטכני של עד כמה הוא חדר והאם הוא אנס או רק בעל בעילה אסורה היא שאלה חשובה כשבאים לחשב את מידת העונש - בדיוננו שלנו ובדיון הציבורי שנסוב בסופו של דבר על מה עשה משה קצב לבית הנשיא ולמוסד הנשיאות - אין לשאלות אלה הרבה נפקות.

mzlevi
גולש אורח
יום ראשון כ''ב בתמוז תשס''ז    11:33   08.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. ציטוט: ''האיש עבר עבירות, ניצל .....''  
בתגובה להודעה מספר 16

עד כה ההאשמה אינה מעוגנת בעובדות סופיות.

קצב אמנם חתם על הסדר אך חזר בו בתקשורת מאשמה וטען לכורח רגשי וכלכלי למשפחתו.

מאידך, כתב אישום לא הוגש עד כה. נמסר על 'שקילת הגשת אישום' והשקילה עדיין לא מוצתה.

לכן הטיעון "האיש עבר עבירות, ניצל את סמכותו אות מעמדו להגשמת תשוקותיו המיניות" הנו עדיין שלך ושלך בלבד.

עד כה היית נייטראלי והפעם פיספסת מעט ידידי.

יהלום
חבר מתאריך 7.7.14
66 הודעות
יום שני כ''ג בתמוז תשס''ז    05:07   09.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מרגע שקצב הודיע פומבית שהוא מקבל את הסדר הטיעון הרי  
בתגובה להודעה מספר 17

שהוא מודה מיוזמתו לפחות במה שמפורט בכתב האישום - כתב האישום מפרט שורה של עבירות מין - חלקן בוצעו בבית הנשיא.
נקודה נוספת שיש לשים אליה לב היא הצורה שבה מקעקעים את עדותה של א' - כזכור א' עברה פוליגראף בהצלחה ואיש אינו מכחיש זאת - היא נשאלה האם קיימת יחסי מין עם הנשיא - ענתה בחיוב ויצאה דוברת אמת. היא נשאלה האם הנשיא איים עליה בכדי לקיים יחסי מין וענתה בחיוב - היא אופיינה בתשובה חיובית לא חד משמעית ( כך עפ"י הפרסומים)
מקורבי הנשיא חוגגים את התוצאה - השאלה אם אזרחי ישראל צריכים לחגוג על מה שמכונה בלשון התביעה הכללית - יחסים חולניים של נשיא המדינה בתוך הלישכה??

495 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
51968 הודעות, 150 מדרגים, 280 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ג בתמוז תשס''ז    05:16   09.07.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ..)  
בתגובה להודעה מספר 18

ערכתי לאחרונה בתאריך 09.07.07 בשעה 05:16 בברכה, 495

דאמר רבי יוחנן - לא חרבה ירושלים אלא על שדנו בה דין תורה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות