אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #6082 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6082   
גלובוס
גולש אורח
יום שבת כ''ז באב תשס''ז    02:06   11.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ביבי שוב נתפס בשקר:למרות הכחשותיו הוא תמך ביציאה מלבנון  

נתניהו בעד או נגד

שלשום עסק הטור הפוליטי היומי ב"הארץ", בנסיגה מלבנון וביחסו של בנימין נתניהו אליה. אהוד ברק, יוזם הנסיגה, משוכנע שנתניהו תמך, עקרונית, ביציאה מאזור הביטחון. ביבי, לעומתו, אמר שמעולם לא תמך. "מ-ע-ו-ל-ם!" הוא תמיד היה נגד נסיגות חד-צדדיות. נכון שהוא ביקש לבדוק אפשרות כזו בחורף 1999, אבל מרגע שהתחוור לו שהשטח ייתפס על ידי חיזבאללה, הוא ירד מזה. גם היום, אם הוא עדיין היה ראש ממשלה, הוא היה נסוג רק בהסדר, אמר נתניהו ל"הארץ". הוא גם הבטיח לטפל ביד קשה בברק ובנסיגה מלבנון במערכת הבחירות הבאה.

החתום מעלה, שכתב את הטור ההוא, ניסה למצוא בארכיון "הארץ" דברים שאמר נתניהו בעד הנסיגה והעלה חרס. אבל קורא חרוץ אחד, יונה חסון רוכלין מכפר סבא, שיגר למערכת דוא"ל נזפני, וצירף אליו ציטוט מידיעה שהופיעה ב"מעריב" ב-2 ביולי 1999, ארבעה ימים לפני שביבי ושרה עזבו את התפקיד, לטובת אהוד ונאוה.

בידיעה, מאת הכתב הפוליטי אז שלום ירושלמי, דווח על פגישה שקיים נתניהו עם פעילי ליכוד בלשכתו. בין היתר הוא אמר להם ש"לאחר המתקפה המסיווית של צה"ל בלבנון (שבועיים לפני כן, ב-24 ביוני, בעקבות ירי קטיושות על קרית שמונה, תקף חיל האוויר, והרס תשתיות בלבנון, י"ו), אין מניעה היום לסגת מרצועת הביטחון, בלי לקשור את הנסיגה להסדר עם הסורים על רמת הגולן... הנסיגה מלבנון היום היא יותר קלה, כי כושר ההרתעה שלנו לא ייפגע... הנסיגה מלבנון היא השפן שרצינו לשלוף לפני הבחירות, אך אז לא היו התנאים המתאימים". ברק לא היה אומר את הדברים טוב יותר, רהוט יותר, משכנע יותר. ברק? ארבע אמהות, ההן, לא היו אומרות את זה טוב יותר.

לשכתו של נתניהו הכחישה בתוקף: "לא היו דברים מעולם", מסר דוברו של ראש הליכוד. "מר נתניהו לא אמר את הדברים הללו ולא יכול היה לומר אותם". אבל אנשים שעבדו עם נתניהו באותם ימי הדמדומים של שלטונו, שהתאפיינו בעצב ובחרטה על משגים שנעשו, דווקא זוכרים בבירור התבטאויות כאלה שלו.
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/891773.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  EXP ,עכשיו ברור לנו למה אתה לא מורשה לכתוב ''בסקופים'' אהודברח 11.08.07 02:36 1
     יחצנון, אני לא כותב בסקופים במחאה על הדיקטטורה של יאק גלובוס 11.08.07 10:28 2
         אז תן לי להבין - אוזימנדס 12.08.07 14:31 3
             אתה מכלה את זמנך לריק... תשבץ 12.08.07 15:27 4
             זה ממש לא מסובך גלובוס 12.08.07 15:54 5
                 לסיכום, אם מטרתך באשכול היתה לקעקע את אמינותו אוזימנדס 12.08.07 17:47 6
                     אין לי שום יומרה לפקוח את עיניהם של חסידיו של ביבי גלובוס 12.08.07 19:01 7

אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
17802 הודעות
יום שבת כ''ז באב תשס''ז    02:36   11.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. EXP ,עכשיו ברור לנו למה אתה לא מורשה לכתוב ''בסקופים''  
בתגובה להודעה מספר 0

אין מה לומר,תגובתך היא עבודת טייחים,הבעיה שהיא מהסוג הנחות ביותר ותצליח לשכנע,אולי וגם זה בתרחיש אופטימי ביותר,רק אנשים שסובלים מפיגור שיכלי.

בוא נראה מה יש לנו בעיסת הטיח שניסית למכור,אדון ורטר מחפש מתחת לאדמה ציטוט פומבי של נתניהו שבו הוא מביע תמיכה בנסיגה חד-צדדית מלבנון,מה שהוא מוצא זה קדחת,אבל בתור שכיר גאה בעיתון לאנשים שמזמן הפסיקו לחשוב,הוא רחוק מלהרים ידיים.

והנה פתאום נמצא איזה קורא,שמפנה לידיעה של שלום ירושלמי משנת 99,כמובן שיש להזכיר שאדון ירושלמי לא נכח בפגישה כביכול,אלא גם הוא שמע מצד ג' כביכול,איזושהי אמירה של נתניהו,כמובן שאי-אפשר לאמת אותה ואין לה שום סימוכין פומבי מאף גורם אמין,אבל מה איכפת לירושלמי ( מאוהביו ומתומכיו הידועים ביותר של נתניהו,אני ציני למי שלא מבין ) לפרסם אותה.

ועל עיסת הטיח הזו,נציג EXP בפורום קובע בכותרת האשכול ההזוי שפתח,שנתניהו נתפס בשקר.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
גלובוס
גולש אורח
יום שבת כ''ז באב תשס''ז    10:28   11.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. יחצנון, אני לא כותב בסקופים במחאה על הדיקטטורה של יאק  
בתגובה להודעה מספר 1

הקדמון ביחד עם ניצן ובגיבויו המלא- מטהרים בשיטתיות את הפורום ממעט הכותבים הלא ימנים, שמעיזים לכתוב בקביעות בעניני פוליטיקה.
הקורבנות האחרונים הם גיל גלאד, אליהו ענבים, ישראל זויטי ויהלום.
אני ממליץ לכולם להחרים את הדיקטטורה.
לגופו של עניין- ביבי הוא שקרן ידוע, ואני מאמין לשלום ירושלמי, ולבדיקה של העיתון עם גורמים אחרים שהיו בסביבת נתניהו, שמאשרים את דברי ירושלמי.
רק בדיקטטורה אסור לבקר את ביבי הקדוש, אבל מותר לקלל ולהשתלח בגסות בשמאלנים.
חוצמזה גם החברים הימנים מביאים כתבות מעיתון הארץ.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אוזימנדס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.12
2844 הודעות, 27 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באב תשס''ז    14:31   12.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אז תן לי להבין -  
בתגובה להודעה מספר 2

כדי להראות שביבי שקרן, אתה מעמת בין שתי הגרסאות הבאות:
1. ביבי טוען שהוא אף פעם לא תמך בנסיגה חד צדדית.
2. כתב הארץ מודה שלא מצא כזה ציטוט, אבל מספר שמישהו אמר לו שפעם הוא קרא בעיתון, שכתב אחר שמע שביבי אמר למישהו משהו בפגישה אישית אחד על אחד, גרסא שכמובן "נבדקה" ע"י "גורמים", ונמצאה נכונה ע"י עיתון שכידוע לא מפרסם לעולם דברים שאינם מבוססים.

בתור בחור רציני שהאמת היא נר לרגליו, אתה ישר פוסל את אפשרות 1, בנימוק שביבי הוא כידוע שקרן, ובכך מוכיח את טענתך שביבי שקרן. בראבו.
(בסוף אתה גם מתבל בענינים לא קשורים על פורום סקופים ומנהליו, אולי כדי להסתיר את הלוגיקה המעוותת.)

אם זה נכון שמישהו משלם לך, הוא מבזבז את כספו.

תשבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.10.04
35551 הודעות, 169 מדרגים, 335 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באב תשס''ז    15:27   12.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אתה מכלה את זמנך לריק...  
בתגובה להודעה מספר 3

גלובוס
גולש אורח
יום ראשון כ''ח באב תשס''ז    15:54   12.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. זה ממש לא מסובך  
בתגובה להודעה מספר 3

כתב הארץ גילה ידיעה של עיתונאי אחר, שביבי אכן הביע תמיכה בנסיגה
והידיעה הזו שאומתה ע"י גורמים בליכוד.
ביבי ידוע באי אמינותו, וזה עוד שקר שמצטרף לשקריו הקודמים.
אתה אולי לא מעודכן שבזמן האחרון אפילו חסידיו השוטים של BB הפסיקו עם הקשקושים הילדותיים בנוגע לכתיבה בפורום בשכר.

אוזימנדס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.12
2844 הודעות, 27 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ח באב תשס''ז    17:47   12.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לסיכום, אם מטרתך באשכול היתה לקעקע את אמינותו  
בתגובה להודעה מספר 5

של ביבי, לדעתי די נכשלת, והוספת מבחינתי גם סימן שאלה בקשר ליכולתך להבחין בין אמת ושקר ברמה סבירה.

בקשר לעניין הכתיבה בשכר - אני אכן לא מעודכן. חסידיו השוטים של BB הפסיקו עם קשקושיהם הילדותיים בגלל שהם השתכנעו שאתה אכן לא כותב בשכר, או שמא בגלל שהוכח ההפך?
אני רק אציין שלי אין בעיה עם אנשים שכותבים מטעם, כל עוד רמת הטיעונים שלהם לא נמוכה באופן מיוחד.

גלובוס
גולש אורח
יום ראשון כ''ח באב תשס''ז    19:01   12.08.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אין לי שום יומרה לפקוח את עיניהם של חסידיו של ביבי  
בתגובה להודעה מספר 6

אם כי אני מאמין שחלקם יודעים את האמת.
אני הבאתי את הידיעה מהעיתון, ומי שבוחר לעצום את עיניו- זו הבעיה שלו.
כל אחד יודע שעיניו בראשו יודע שיש הרבה מקרים שמעידים שלביבי יש בעיית אמינות קשה.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות