אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #6283 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6283   
kesem10
גולש אורח
יום ראשון י''ט באלול תשס''ז    09:35   02.09.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מדינת האטימות!  

אני באמת לא מצליח להבין בין אם אני ינסה גם לחשוב בצורה הכי הזויה שבעולם איך מדינה כמו מדינת ישראל, מדינת הדמוקטריה שמלמדת את תלמדיה הזכות לחיים ולכבוד, איזה חיים איזה כבוד?
תושבי שדרות קמים כל בוקר מחדש למשמע כריזת ה"צבע אדום" ואף לא מעט פעמים שאף נפגעו מטילי קסאם.
אני לא מסכים אם העובדה שגם אם יפלו במשך שנה שלמה טילים ולא יפצעו בגוף אנשים, הפגיעה היא לא רק בגוף האדם, אלא בנפשו גם כן.
אני רוצה לראות מדינה אחת בעולם הזה שתסכים שטילים יפלו על אזרחיה.
באיזה מדינה בעולם נותנים לאוייב שלהם להפר את שלוות התושבים שלהם. ובנוסף להוסיף עוד ועוד התנתקויות מאדמות קודש!
ואף לתת מחוות של סכומי עתק, נשק חם, ועוד כל מיני הטבות לאוייב שרואה בעניים שלו את הצעד הבא לפגיעה באזרחים.
תראו כמה אטימות יש בממשלה אחת. למגן את כל העיר לא עושים (לא שאני מצפה) את השמיים באיזור שדרות לא ניתן למגן, אז גם אם הבתים ימוגנו מרכזים מסחריים ימוגנו, את הדרך מכל מקום כזה או אחר לבית הם לא יוכלו למגן. תשקיעו את הכספים האלה במערכת ליירוט הרקטות, תשקיעו את הכספים האלה בתחמושת נגד האוייב. מיגון = חולשה!
מדינת ישראל 2007 - לא מעט מסוקים מפטרלים משעות הבוקר מעל שמי שדרות ועוטף עזה. מעל 450 חיילים , סדרנים,שוטרים ומתנדבים ליוו את ילדי שדרות לביתי הספר. למה להשקיע את כל הכספים האלה במשאבים שיתנו לגיטמציה לאוייב להמשיך?
מה יהיה כאן בעוד ארבע ימים שהפעולה הזו תיפסק. האוייב יחדול מלשגר קסאמים על שדרות?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  פחות משעתיים זה החזיק. kesem10 02.09.07 10:48 1
     הצלבנים גורשו מאחר שהיו מבוצרים היטב שוליים 02.09.07 11:13 2

kesem10
גולש אורח
יום ראשון י''ט באלול תשס''ז    10:48   02.09.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. פחות משעתיים זה החזיק.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שוליים
גולש אורח
יום ראשון י''ט באלול תשס''ז    11:13   02.09.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הצלבנים גורשו מאחר שהיו מבוצרים היטב  
בתגובה להודעה מספר 1

בכך הפקירו את הדרכים וכל מקום שמחוץ למבצריהם. מי שמתבצר מגלה שהןא מפחד. כבר מזמן ידוע שההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות