אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #6434 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6434   
אכפתי
גולש אורח
יום ראשון ד' בתשרי תשס''ח    08:27   16.09.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

על מי עוד ניתן לסמוך במדינה הזו אם גם מר נקי עמי איילון  

מפר כל הבטחה שלו ומצטרף כשר לעניני כלום בממשלה לעשיית כלום של מר כלומניק אהוד אולמרט ? אני רק רוצה לדעת איך איש שבאמת היה בקרבות מהמסוכנים וגדולי ההקרבה בתולדות המדינה , שלוחמים הסתערו אחריו כי בטחו בו הופך מטמורפוזה כזו ואחרי שאמר והצהיר פעמים רבות שלא יצטרף לממשלת אולמרט נופל לשוחד התואר שר ומצטרף כשר המי יודעה כמה לממשלה בה הצהיר שלא ישב ? איך איש ערכי לכאורה משקר כך ?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני נזכר בפגישה עם הפופאיי איילון הזה לפני כמה שנים אכפתי 16.09.07 09:13 1
  כדרכו של השמאל מעולם, המטרה מקדשת את האמצעים-אלטלנה AVNER 16.09.07 09:15 2
  ממתי הוא היה בכלל נקי? הוא תמיד היה מושחת מאוד שק איגרוף 17.09.07 06:30 3

אכפתי
גולש אורח
יום ראשון ד' בתשרי תשס''ח    09:13   16.09.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני נזכר בפגישה עם הפופאיי איילון הזה לפני כמה שנים  
בתגובה להודעה מספר 0

לי יצא להפגש איתו לפני כמה שנים במפגש שערכנו פעם עם עוד כמה מראשי תנועות המחאה עוד לפני שנכנס לפוליטיקה (אל"מ מיל. יעקב חסדאי, מוטי אשכנזי ,שרגא אליעד ועוד) . התרשמנו שהאיש מדבר מהר משחושב ולאמר את האמת אף אחד שם לא התרשם מחוכמה יתרה או איכות מיוחדת שלו . כמה מהאנשים התבטאו שהוא אפילו די טיפש. אני אמרתי לו כבר אז שראוי שיתבטא בצורה פחות נחרצת ושחברה ומדינה אינם סטי"ל שאתה מזיז את ההגה והספינה נענית לרצונך , שיש תהליכים ויש זרמים נסתרים ושבכלל ראוי שיתבטא במעט פקפוק והתלבטות וחשיבה. הוא הביט עלי באיזה מבט מאיים, כאילו שאני איזה טירון או צוער שלו . כמעט שפחדתי שיכניס לי אגרוף . לא שלא היה חוטף חזרה כי אני גבוה ממנו בערך בשני ראשים...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
AVNER
חבר מתאריך 15.4.02
1518 הודעות
יום ראשון ד' בתשרי תשס''ח    09:15   16.09.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כדרכו של השמאל מעולם, המטרה מקדשת את האמצעים-אלטלנה  
בתגובה להודעה מספר 0

הוא כבר הכריז על רצונו לשחזר את פרשת אלטלנה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שק איגרוף
גולש אורח
יום שני ה' בתשרי תשס''ח    06:30   17.09.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ממתי הוא היה בכלל נקי? הוא תמיד היה מושחת מאוד  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות