אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #7090 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7090   
הבורר
גולש אורח
יום שני ב' בכסלו תשס''ח    14:38   12.11.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הידעתם שבויקיפדיה כתוב שכנראה ערפאת היה הומו  

מעט מאוד ידוע על חייו האישיים של ערפאת. במשך עשרות שנים סירב ערפאת להתחתן בטענה שהוא "נשוי למהפכה הפלסטינית". לפי שמועות שונות היו לו יחסים עם מזכירותיו. שמועות אחרות טענו שקיים יחסי מין הומוסקסואלים (המקור העיקרי לשמועות אלה הינו ספרו של יון פאצ'פה "אופקים אדומים"). בשנת 1990 התחתן עם סוהא טוויל, בת למשפחה פלסטינית נוצרית ידועה, וזו התאסלמה למענו. בחתונתם היה ערפאת בן 61 ואילו סוהא הייתה בת 27. לשניים נולדה ב-24 ביולי 1995 בת בשם זהווא, על שם אמו של ערפאת שמתה בהיותו בן שלוש. זהווא נולדה בפריז, העיר החביבה על אמה, הרחק מהעם הפלסטיני ותלאותיו. תקופה מסוימת התגוררו סוהא ובתה בעזה, אך בתחילת 2001 חזרו לפריז.

מצורף לינק:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%A4%D7%90%D7%AA

כנראה בגלל זה הוא מת מאיידס

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בויקיפדיה גם אני וגם אתה פאטמה 12.11.07 14:39 1

פאטמה
חבר מתאריך 1.11.06
21541 הודעות
יום שני ב' בכסלו תשס''ח    14:39   12.11.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בויקיפדיה גם אני וגם אתה  
בתגובה להודעה מספר 0

יכולים להוסיף פרטים.

חוץ מזה שאני מאמין שזה נכון..

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות