אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #7439 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7439
יצקחיטו
גולש אורח
יום ששי ה' בטבת תשס''ח    06:31   14.12.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

דוגמית===ככה אני מטפל בבעית הפצצה הגרעינית האיראנית  

אחרי שמאיר דגן הכושל, ראש המוסד הודיע באוניברסיטת תל אביב אמש כי בוש נכשל בטיפול בפצצה האיראנית...אני שואל וזה ראש המוסד שאומר את זה. ראש המוסד המהולל יציר ידיו של אריאל שרון וממשיכו אהוד אולמרט. ..עם ההתנתקות, עם ההתכנסות..עם טילי שדרות,,ועם.מלחמת לבנון השניה, שאנו ממשיכים עדיין ליהנות מפרותיה הארורים..עכשיו האיראנים מינו את סגנו של נסראללה למפקד הצבא החיזבאלוני ואת עימד מורניה לסגנו. לי הכל ברור. שניהם טרוריסטים ידועים. אלא מאי השיח נעים המפקד יטפל בישירות בישראל. ואילו עימד מורניה יטפל במוסדות העולם היהודי..אתם מבינים את זה .עוד תוצאה של פרי באושים של אולמרט. ולגופו של ענין..מה אני הקטן עושה. אני פשוט שולח אימייילים באנגלית לכל השגרירויות האיראניות בעולם הרחב. ואני כותב להם..כך בפירוש..והלואי תעשו כמוני. אדונים יקרים.ההנהגה הדתית שלכם תוליך אותכם לאבדון. טוב שתדעו מה אישי המודיעין בכל העולם אומרים על ישראל.יש לה,לישראל ,יכולת להשמיד את כל איראן...יותר מפעם אחת..אותה ואם יהיהצורך יותר מכך. וגם זאת..אם ההנהגה שלכם אחמדיניגאד,,תטעה לחשוב שפצצה גרעינית אחת תחסל את ישראל. אז ראשית..פצצה אחת לא תחסל את כל ישראל. אבל פצצה גרעינית איראנית אחת תגרום להשמדת כל איראן. טוב שתדעו שכמה צוללות גרעיניות ישראליות נמצאות במימי המפרץ הפרסי. ולו חס ושלום אחמדיניגאד יעשה את טעות חייו וטעות עשרות מליוני איראנים, כי אז כל איראן תושמד בזכות המכה השניה.חברה יקרים, תורידו את ההנהגה המשוגעת שלכם..ותחליפו אותה בהנהגה דמוקרטית..

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות