אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #8578 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 8578   
AVNER
חבר מתאריך 15.4.02
1518 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    09:24   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

האם הרובה של המרצח היה מאלו שניתנו לאחרונה לאבן מאזן?  

אם כן, ואם לא, למה התקשורת ממלאת פיה מים ואיננה מתייחסת לנושא?

האם שוב היא מועלת בתפקידה, ומנסה לגונן על אולמרט - האתרוג התורן?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  האם זה באמת משנה (בפרט לאור העובדה שנשא גם 2 אקדחים)? ilanka 07.03.08 09:26 1
     זה בהחלט מאוד מאוד משנה אילנק'ה. אוהב ישראל 07.03.08 11:17 6
         גם אתה יודע שהאחים שלך לא נתנו שום נשק במטרה לפגוע בך ilanka 07.03.08 11:37 8
             סלח לי אילנק'ה - במילה אחת: בולשיט אוהב ישראל 07.03.08 11:38 9
                 עמדותיך שונות משלי ולא מקובלות עלי. ובכל זאת, אני לא ilanka 07.03.08 11:49 10
                     אני יכול להישבע שאינך מאמין במה שאמרת בתגובה אוהב ישראל 07.03.08 12:03 11
                         אני מתקשה להבין על מה מתוך הנ''ל ביקשת להישבע? ilanka 07.03.08 14:46 27
                             אני מעדיף להנמיך אש, שלא אצא בבוטות רבה מידי אוהב ישראל 07.03.08 14:53 28
                     ממשלת אולמרט נתנה להם נשקים, היה כבר ברור מהפעם שמאלני מתקדם 07.03.08 12:07 13
                         אל תתנו להם רובים /מאמר מאת יוסי ביילין שמאלני מתקדם 07.03.08 12:11 14
                             עוד מאמר בנושא שמאלני מתקדם 07.03.08 12:15 15
     לפותח האשכול - בהמשך לסייפא של תגובתי, אשמח אם תיתן ilanka 12.03.08 12:11 51
  הפלסטינים קונים נשק ותחמושת גם מישראלים גלובוס 07.03.08 09:37 2
     מי הביא את כנופיית הטרור מתוניס לכאן, חתם איתם הסכם שמאלני מתקדם 07.03.08 09:41 3
         מי המשיך בדרך הזו? גלובוס 07.03.08 09:56 4
             תראה לי מקום אחד שהוא נתן להם נשק ? הוא פורר את אוסלו שמאלני מתקדם 07.03.08 10:18 5
                 הנה הסכם חברון-נקבע שהם יחומשו ב-200 אקדחים ו-100 רובים גלובוס 07.03.08 12:21 16
                     אתה מסלף במצח נחושה. זה פרוט של הכוח הפלסטנאי שיכנס שמאלני מתקדם 07.03.08 12:37 17
                         שקרנון,שפרסם סקר מלפני שנה- יש הסכם ברור שלא תוכל לסלפו גלובוס 07.03.08 12:43 19
                             בינתיים יום יום אני מוכיח לך ולקוראים עד כמה אתה שקרן שמאלני מתקדם 07.03.08 13:07 22
                                 דגש מתוחזק, הבאתי את הסכם חברון והוכחתי שאתה שקרן גלובוס 07.03.08 13:24 25
             9.20 ש''ח אוהב ישראל 07.03.08 12:03 12
             ביבי הוא ימין מזוייף! הוא פושע ובוגד כמעט כמו רבין גור-אריה 12.03.08 12:26 52
                 מה זה ימני אמיתי ? שמאלני מתקדם 12.03.08 13:33 53
                     שמאלני מתקדם העכבר ששתק3 12.03.08 13:38 54
     קול הרעם מקדימה. רקוויאם מקומי 07.03.08 11:22 7
         כרגיל אתה בוטה ולוקה בהבנת הנקרא גלובוס 07.03.08 12:41 18
             שקרן סלפן, איפשרה לחמש -לקחו נשק שניתן להם בהסכם אוסלו שמאלני מתקדם 07.03.08 13:12 23
                 LOL אתה היסטרי כי הוכחתי ש-BB אלילך חימש את הפלסטינים! גלובוס 07.03.08 13:31 26
                     רובים לפלשתינים בחסות צה''ל שמאלני מתקדם 08.03.08 14:35 31
     למה המתנחלים נותנים\מוכרים להם רובים? Mאור 07.03.08 12:59 20
         250 אלף מתנחלים נותנים להם רובים נכון ? שמאלני מתקדם 07.03.08 13:02 21
             לא כולם, מספיק חלק... Mאור 07.03.08 13:15 24
                 לך מספיק ...אפילו אחד, בכדי להתיר את דמם שמאלני מתקדם 08.03.08 00:41 29
                     האם הבנת מדברי התרת דם? Mאור 08.03.08 15:05 32
                         נשמה טובה אתה שמאלני מתקדם 08.03.08 15:22 35
         גדעון לוי קטן. אתה יצור שפל. רקוויאם מקומי 08.03.08 03:31 30
             יש לך הוכחה שהנשקים שנמכרו לפלסטינים על ידי מתנחלים Mאור 08.03.08 15:08 33
                 חחח, נו כמה צפוי. שמאלני מתקדם 08.03.08 15:28 36
                     הגדוד שלכם לא מפסיק לרגע לנסות להשתיק ביקורת נגד BB גלובוס 08.03.08 15:41 37
                 אתה וגלובוס שוטי הכפר. אחד בשכר והשני בהתנדבות. רקוויאם מקומי 08.03.08 15:53 38
                     מי שמעליל עלי שאני יחצן- הוא שקרן בן שקרן וצבוע! גלובוס 08.03.08 15:58 39
                         אייל נאור, די אוהב ישראל 08.03.08 20:07 47
                     מצטער, אך אין לי גרם אמפתיה לקמצא (אתה) או לבר קמצא... Mאור 08.03.08 17:10 40
                         כתבת יחסית הרבה לאחד שחבל לו על הזמן , היתה יכול לכתוב שמאלני מתקדם 08.03.08 17:22 41
                         ''אדונך ומורך ה-BB?'' תשבץ 08.03.08 17:41 42
                             והוא יוצא להגנתו בכל הזדמנות, אז שיעשה סדר בנפשו... Mאור 08.03.08 17:45 43
                                 שקרן בזוי. אני מוכן לעשות איתך עיסקה. רקוויאם מקומי 08.03.08 18:16 44
                                     הגיע הזמן שתפסיק עם הסגנון המתלהם הזה גלובוס 08.03.08 18:44 45
                                         / גלובוס 08.03.08 18:51 46
                                     עליך נאמר מי שחוזר על שקר 1000 פעם הופכו לאמת... Mאור 08.03.08 20:48 48
                                         אתה בחזקת שקרן בזוי עד שלא תוכיח את דבריך רקוויאם מקומי 09.03.08 03:45 49
                                             ידידי, אל תתאמץ, הוא וגלובוס נכנסו למצב אוטומט. יחזרו שמאלני מתקדם 09.03.08 04:11 50

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
78075 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    09:26   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. האם זה באמת משנה (בפרט לאור העובדה שנשא גם 2 אקדחים)?  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.03.08 בשעה 09:28 בברכה, ilanka

האם למחבלים חסר נשק "משל עצמם"?

...ובעניין התקשורת המגוננת - אני אשאל אותך משהו בתום הלוויות (אם העניין הזה יהיה עדיין רלוונטי).

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אוהב ישראל
חבר מתאריך 2.4.12
296 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    11:17   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. זה בהחלט מאוד מאוד משנה אילנק'ה.  
בתגובה להודעה מספר 1

מאוד משנה אם האחים שלי נתנו נשק למרצחים שנגדי.
מאוד משנה אם האחים שלי חושבים עלי או על האויבים שלי.
מאוד משנה אם יש לנו טמבלים בשלטון או חמור מכך: אנשים שפלים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
78075 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    11:37   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. גם אתה יודע שהאחים שלך לא נתנו שום נשק במטרה לפגוע בך  
בתגובה להודעה מספר 6

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.03.08 בשעה 11:37 בברכה, ilanka

אלא למטרות אחרות (שיתכן ואינך מסכים להן).
הלוגיקה שהצעת יכולה לשמש, באופן דומה, בסיס לתקיפת הממשלה על יבוא רכבים, שבוודאי גורמים להרבה יותר אבידות בנפש (ואני מקווה שברור לך, כי מדובר בדוגמה מעוותת בלבד, שאינה מתימרת להשוות בין הדברים אלא רק להמחיש את האבסורד בדבריך, מנקודת מבטי).

אוהב ישראל
חבר מתאריך 2.4.12
296 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    11:38   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. סלח לי אילנק'ה - במילה אחת: בולשיט  
בתגובה להודעה מספר 8

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.03.08 בשעה 11:38 בברכה, אוהב ישראל

אני מאוד מקווה שאתה לא מאמין בסיסמאות הללו.

אם נתתי סכין לרוצח כדי שיחתוך בצל והוא הלך וחתך מישהו - אף שופט לא יסתכל לכיוון שלי, כשאבקש רחמים...

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
78075 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    11:49   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. עמדותיך שונות משלי ולא מקובלות עלי. ובכל זאת, אני לא  
בתגובה להודעה מספר 9

אכנה אותן בשמות גנאי, כיוון שברור לי כי הן לגיטימיות לפחות באותה מידה כמו אלה שלי.

אף אחד לא "נתן סכין לרוצח", וחבל שאתה נעזר בטרמינולוגיה שמנסה להצדיק את דבריך, במקום להזכיר את מכלול העובדות:
מדינת ישראל חתמה על הסכמים מסוימים עם הרש"פ, ובמסגרת אותם הסכמים העבירה נשק למטרות מוגדרות. העובדה שטרם ההסכמים היו ראשי הרש"פ מעורבים ברצח ישראלים אינה רלוונטית לעניין זה, ממש כשם שהעובדה שנציגי ישראל לחצו על ההדק מן הצד השני (ושוב - זו לא השוואה) אינה רלוונטית. כיוון שמרגע שהצדדים בחרו לערוך הסכם וחתמו עליו, כאילו החליטו להניח חלק ממשקעי העבר מאחוריהם, שהרי אחרת לא ניתן להתקדם הלאה.
ולמען הסר ספק - איש לא מבקש לשכוח את העבר (אדרבא, חשוב לזכור ולהזכיר), אלא פשוט לחיות את ההווה, מתוך תקווה לעתיד מוצלח יותר לשני הצדדים.

אוהב ישראל
חבר מתאריך 2.4.12
296 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:03   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אני יכול להישבע שאינך מאמין במה שאמרת בתגובה  
בתגובה להודעה מספר 10

למעלה,
ואני מתנצל על לשוני הרעה. תפסת אותי ביום רע. מה לעשות....

ולגבי הענין עצמו: אין עתיד מוצלח לשני הצדדים כאן ביחד, כמה עוד יחטוף עם ישראל עד שתבינו את זה. אין פרטנר, לא היה פרטנר למעט אחיזת עיניים טוטאלית, ולא יהיה פרטנר.
זה או אנחנו או הם. חד וחלק. ועדיף חד.

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
78075 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    14:46   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אני מתקשה להבין על מה מתוך הנ''ל ביקשת להישבע?  
בתגובה להודעה מספר 11

אוהב ישראל
חבר מתאריך 2.4.12
296 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    14:53   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אני מעדיף להנמיך אש, שלא אצא בבוטות רבה מידי  
בתגובה להודעה מספר 27

ומסתבר שכבר יצאתי אתמול והיום.

בכל אופן, אינני שותף כלל לנאיביות המחשבתית שהפוליטיקאים שלנו טהורים.
בכלל לא. לדעתי חלקם הגדול מאוד מאוד, אם לא כולם, רמאים, שקרנים ונוכלים.
מהיכרות אישית עם כמה מהם והיכרות אזורית עם אחרים אני אומר את זה במלא הבטחון.
צר לי שעלי להישמע כל כך נורא. אבל כך אני חושב, ובשעות שכאלה דעותיי רק מתעצמות.

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:07   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ממשלת אולמרט נתנה להם נשקים, היה כבר ברור מהפעם  
בתגובה להודעה מספר 10

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.03.08 בשעה 12:08 בברכה, שמאלני מתקדם

הראשונה(הסכם אוסלו)לאיפה הנשק הזה מופנה.

ההסכם הופר מייד אחרי שנתנו להם נשקים( הרצח בפורים 1996)
והמשיכו לתת להם נשק.

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:11   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אל תתנו להם רובים /מאמר מאת יוסי ביילין  
בתגובה להודעה מספר 13

אל תתנו להם רובים

הדבר האחרון שצריך להוסיף לרשות הפלסטינית הוא נשק. רק ריבוי החקירות יכול אולי להסביר למה אולמרט יורה לכל עבר
יוסי ביילין

ראש הממשלה, אהוד אולמרט, רוצה לחזק את הנשיא הפלסטיני. גם הנשיא בוש רוצה לחזק אותו. הדרך שנבחרה לצורך זה היא לשלוח לכוחות המזוהים עמו נשק, כדי שיוכלו להיאבק בכוחות הנאמנים לחמאס, שותפו של הפתח לממשלת האחדות הלאומית. לעומת זאת, אולמרט נחרץ בהתנגדותו לקיום הידברות על הסכם הקבע.

שלוש שגיאות קשות: ראשית - הדבר האחרון שצריך להוסיף לרשות הפלסטינית הוא נשק. כאשר הוקמה הרשות, היה צורך לאפשר לה לרכוש נשק, משום שבלי הבטחת חוק וסדר לא הייתה משמעות להקמתה של רשות כזו. כיום, חימושו של גורם אחד ברשות הפלסטינית, מתוך כוונה שלא ירחק היום והפתח יכופף את ידי החמאס, עלול להסתיים בבומרנג נוראי. הניסיון ההיסטורי של "חיזוקים" מעין אלה הוא מצמרר, מה גם שבמקרה שלנו זה יהווה תמריץ לחמאס להתחמש עוד יותר, ואם יפרוץ עימות בין השניים - לא יהיה זה הימור גדול להניח כי החמאס יגבר.

שנית - את אבו-מאזן אפשר לחזק רק באמצעות כלי אחד, והוא המשא-והמתן על הסדר הקבע. החמאס אינו מוכן להידבר עם ישראל, והוא מעדיף שאש"ף, בראשות אבו-מאזן, יעשה זאת. האחרון דוגל במשך שנים רבות בקידום הסדר הקבע ומסתייג מאוד מהסדרי ביניים. אם יצליח במהלך כזה ויוכל להביא למשאל עם פלסטיני את ההסכם שייחתם עם ישראל בראשי תיבות, הוא יהיה חזק מכל יריביו. אם כל מה שיוכל להביא לעמו הוא פגישות דו-שבועיות קבועות עם אולמרט, שבהן הם דנים על שעות הפתיחה של מעבר קרני, הוא יאבד עוד יותר מסמכותו וישלם מחיר פוליטי יקר.

שלישית - אולמרט מכריז כי הוא מוכן להידבר עם הליגה הערבית על הפתרון המדיני בין ישראל והפלסטינים, אבל אין שום סיכוי שמשא-ומתן שכזה יתקיים. היוזמה הערבית, בשורה התחתונה, אומרת כי אם ישראל תעשה שלום עם הפלסטינים והסורים, יקיימו עמה מדינות ערב קשרים נורמליים. העולם הערבי לא יתנגד לסעיף כזה או אחר בהסכמים הדו-צדדיים, אם ייחתמו הסכמים כאלה, ולכן גם העקרונות המופיעים ביוזמה הערבית הם כלליים מאוד ואינם תחליף למשא-ומתן. ואגב, אם תחליט הליגה הערבית להיכנס לנעלי הפלסטינים ולקיים את ההתדיינות במקומם, יש מקום להניח כי עמדותיה יהיו הרבה פחות מתפשרות מאלו שלהם.

אינני מצליח להבין את ההיגיון המוביל את ראש הממשלה. רק ריבוי החקירות נגדו
יכול אולי להסביר מדוע הוא יורה לכל עבר, במקום לנהל מדיניות עקבית לקראת המטרה שהוא עצמו מאמין בה, לפי נאומיו: סיום הכיבוש הנמשך כבר ארבעים שנה באמצעות משא-ומתן, או במהלך חד-צדדי אם ייכשל המשא-ומתן.

עצוב לראות איך אישים כמו שרון ואולמרט, המגיעים לעמדות השפעה מתוך תפישת עולם ניצית מאוד, נקלעים לעמדות שיונים לא היו מעלים בדעתם להציע - מנסיגה ללא תמורה ועד למסירת נשק לקבוצה פלסטינית אחת, פרגמטית ככל שתהיה, כדי שתפגע בחברתה. מי שמשלם את מחיר הטעויות הללו הוא הציבור הישראלי והפלסטיני שהשלום מתרחק ממנו, ואשר בינתיים נאלץ לחיות בחוסר ביטחון ובדאגה מן המלחמה הבאה, הניבטת אליו מעמודי העיתון הראשונים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3388680,00.html

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:15   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. עוד מאמר בנושא  
בתגובה להודעה מספר 14

לראשונה מאז הקמת ממשלת האחדות: אולמרט הסכים לתוכנית ארה"ב לאמן ולחמש את כוחותיו של אבו מאזן

מאת אלוף בן ואבי יששכרוף

מדובר ב"תוכנית דייטון" לחיזוק כוחות המשמר הנשיאותי של ליו"ר הרשות, שפרטיה הוצגו אתמול בפני אולמרט; לדברי מקורות ישראלים, היקפה עומד על 59 מיליון דולר, המיועדים גם לביצור ואבטחת הצד הפלשתיני של מסוף הסחורות קרני; לדבריהם, אבו מאזן הבטיח לאולמרט להציב את הכוח באזור ציר פילדלפי כדי למנוע הברחות נשק

המשך>http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/848952.html

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
78075 הודעות
יום רביעי ה' באדר ב' תשס''ח    12:11   12.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. לפותח האשכול - בהמשך לסייפא של תגובתי, אשמח אם תיתן  
בתגובה להודעה מספר 1

את דעתך לדברים המופיעים באשכול מהפורום השכן, בפרט על רקע דבריך בעניין "שתיקת התקשורת":
http://rotter.net/forum/scoops1/11785.shtml

גלובוס
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    09:37   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הפלסטינים קונים נשק ותחמושת גם מישראלים  
בתגובה להודעה מספר 0

אישום: מתנחל מכר נשק לפלשתינאים תמורת 68 אלף ש'

מאת עפרה אידלמן
תושב ההתנחלות שבי שומרון מואשם בגניבת כלי נשק ותחמושת של צה"ל ובמכירתם לשני פלשתינאים תמורת 68 אלף שקלים. מכתב האישום, שהוגש אתמול לבית המשפט המחוזי בת"א, עולה כי הנאשם גנב ומכר שלושה רובי 16-M, גלילון, 11 מחסניות מלאות כדורים ואפוד. באפריל 2006 הוא יצר קשר עם שני פלשתינאים, והציע למכור להם את הציוד תמורת 15 אלף שקלים. אחרי שמכר להם אותו דיווח למשטרה שהציוד נגנב מביתו. מאוחר יותר, בשלושה אירועים שונים, הנאשם גנב מהמוצב שבהתנחלות כלי נשק ותחמושת נוספים ומכר אותם לשני הפלשתינאים תמורת עוד 53 אלף שקלים.

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    09:41   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מי הביא את כנופיית הטרור מתוניס לכאן, חתם איתם הסכם  
בתגובה להודעה מספר 2

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.03.08 בשעה 09:41 בברכה, שמאלני מתקדם

ונתן להם נשק ?

גלובוס
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    09:56   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מי המשיך בדרך הזו?  
בתגובה להודעה מספר 3

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    10:18   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. תראה לי מקום אחד שהוא נתן להם נשק ? הוא פורר את אוסלו  
בתגובה להודעה מספר 4

http://www.gush-shalom.org/archives/oslo_heb.html

גלובוס
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:21   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. הנה הסכם חברון-נקבע שהם יחומשו ב-200 אקדחים ו-100 רובים  
בתגובה להודעה מספר 5

http://www.knesset.gov.il/process/docs/hebron.htm
א.תחנות או עמדות של המשטרה הפלסטינית יוקמו באזור H - 1, יאויישו על-ידי עד 400
שוטרים, יצויידו ב- 20 כלי רכב ויחומשו ב- 200 אקדחים, וב- 100 רובים להגנה על
תחנות המשטרה.

ב.ארבעה צוותי התערבות מיידית ייעודיים (צה"מים) יוקמו ויוצבו באזור H - 1, אחד
בכל אחת מתחנות המשטרה, כמצויין במפה המצורפת. משימתם העיקרית של הצה"מים תהיה
לטפל במקרים בטחונייים מיוחדים. כל צה"מ יורכב מעד 16 חברים.

ג.הרובים המוזכרים לעיל ייועדו לשימוש הבלעדי של הצה"מים, לצורך טיפול בארועים
מיוחדים.

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:37   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אתה מסלף במצח נחושה. זה פרוט של הכוח הפלסטנאי שיכנס  
בתגובה להודעה מספר 16

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.03.08 בשעה 12:38 בברכה, שמאלני מתקדם

לחברון- זה כוח שממלא כבר קיים ומחומש בראשות הפלסטנאית.

הוא רק הועבר ממקום למקום.

גלובוס
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:43   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. שקרנון,שפרסם סקר מלפני שנה- יש הסכם ברור שלא תוכל לסלפו  
בתגובה להודעה מספר 17

ממשלת הליכוד ברשות נתניהו לא נהגה אחרת ממשלות אחרות.

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    13:07   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. בינתיים יום יום אני מוכיח לך ולקוראים עד כמה אתה שקרן  
בתגובה להודעה מספר 19

,סלפן,תעמולן זול.

אתה מנסה בתעמולה זולה בזויה ושיקרית לגלגל את כל כשלונות
ופשעי השמאל על אחרים.

גלובוס
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    13:24   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. דגש מתוחזק, הבאתי את הסכם חברון והוכחתי שאתה שקרן  
בתגובה להודעה מספר 22

וכמו יחצן עלוב אתה אף פעם לא מודה בטעויות ובשקרים, ובמקום זה מתלהם, ומסלף.

אוהב ישראל
חבר מתאריך 2.4.12
296 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:03   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. 9.20 ש''ח  
בתגובה להודעה מספר 4

גור-אריה
חבר מתאריך 16.1.08
2006 הודעות
יום רביעי ה' באדר ב' תשס''ח    12:26   12.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. ביבי הוא ימין מזוייף! הוא פושע ובוגד כמעט כמו רבין  
בתגובה להודעה מספר 4

די רק לזכור את התבטאויותיו נגד הגירוש היה נשמע מדבריו שהגירוש הוא
אסון לאומי(ובהחלט זה כך) אבל ביום פקודה הלז הצביע בעד! מה זה אומר?
ביבי בניגוד לפוליטקאים אחרים מודה שהוא מודע לכך שההסכמים והנסיגות
הם אסון אבל למרות הכל הוא תומך בהם.....אולמרט לפחות אומר שהוא לא יודע
הוא לפחות משחק אותה "ראש קטן" כאילו ואינו קורא את הכתובת על הקיר אבל
ביבי מקריא לכולם את הכתובת מהקיר מעל כל במה ולבסוף נותן להם את גבעת
אבו סנינה(ומפרק לשם כך בסיס צבאי) מוסר להם נשק ומצביע בעד גירוש
יהודים מבתיהם.

ביבי הוא שמאלני מחופש! לצערי הוא יהיה ראש הממשלה הבא ותפקידו יהיה לתת
"הכשר" לפשעים שמבצע היום השמאל הקיצוני בראשות אולמרט.

יהודים שימניים שמגדירים עצמם "אוהבי הארץ" אני פונה אליכם:
אל תצביעו לביבי!

"מי שאינו לומד מן ההיסטוריה, נידון לחיות אותה מחדש!" תנו עוצמה לישראל!

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום רביעי ה' באדר ב' תשס''ח    13:33   12.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. מה זה ימני אמיתי ?  
בתגובה להודעה מספר 52

העכבר ששתק3
גולש אורח
יום רביעי ה' באדר ב' תשס''ח    13:38   12.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. שמאלני מתקדם  
בתגובה להודעה מספר 53

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
7404 הודעות
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    11:22   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. קול הרעם מקדימה.  
בתגובה להודעה מספר 2

על כל קו של נחישות שקיבלת מאלוהים, הוא לקח ממך כמה קווים של שכל. ולאור הנחישות ברור שלא נשאר יותר מידי מהמצרך השני.
השווית כעת את אולמרט לפושעים פליליים שמוכרים נשק. זה בדיוק מה שטוענים כאן רבים. מעשיו של אולמרט הם פשע כנגד העם היהודי. מסירת/מכירת נשק לערבים היא מעשה שראוי לעמוד עליו לדין.

גלובוס
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:41   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. כרגיל אתה בוטה ולוקה בהבנת הנקרא  
בתגובה להודעה מספר 7

השאלה שעלתה באשכול- מאיפה הרובה של המרצח, האם זה נשק שאבו מאזן הורשה להחזיק.
כתבתי לכל התמימים או המסיתים, שזה לא בעייה להשיג היום נשק בשוק.
וחוצמזה ראה הודעה 16 שגם ממשלת הליכוד ברשות נתניהו חימשה את המשטרה הפסלטינית לפי הסכם חברון.

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    13:12   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. שקרן סלפן, איפשרה לחמש -לקחו נשק שניתן להם בהסכם אוסלו  
בתגובה להודעה מספר 18

והעבירו לשוטרים בחברון.

גלובוס
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    13:31   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. LOL אתה היסטרי כי הוכחתי ש-BB אלילך חימש את הפלסטינים!  
בתגובה להודעה מספר 23

זה כתוב בהסכם
וגם ממשלות הליכוד אחריו עשו כך

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    14:35   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. רובים לפלשתינים בחסות צה''ל  
בתגובה להודעה מספר 26

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.03.08 בשעה 14:35 בברכה, שמאלני מתקדם

רובים לפלשתינים בחסות צה"ל

מאות רובים עשו את דרכם השבוע לשכם ולקלקיליה למרות שבלשכת רה"מ אמרו שלא ניתן לכך אישור

"לא אושר לתת לפלשתינים ולו רובה אחד" - כך הודיעו אתמול בלשכת ראש הממשלה. עם זאת, תמונות בלעדיות שהגיעו למעריב מראות כיצד הועברו השבוע מאות רובי קלצ'ניקוב לקלקיליה ולשכם.

שלושה שבועות לאחר שבשכם נפרסו 300 שוטרים פלשתינים, איפשר צה"ל להעביר גם מאות כלי-נשק לפלשתינים - כך נודע למעריב. את העברת כלי-הנשק מסוג קלצ'ניקוב לערים הפלשתיניות בשומרון אישר השבוע הדרג המדיני בעקבות בקשה של יו"ר הרשות הפלשתינית, אבו-מאזן.

חיילי מילואים המשרתים בגזרת שומרון קיבלו ביום שני האחרון במהלך סיור שגרתי משימה לא מתוכננת. "הודיעו לנו להיות בשעה 12 במחסום רימונים כדי ללוות טכנאים", סיפר אמש למעריב אחד החיילים. "כשהגענו לנקודה, הודיעו לנו שלא מדובר בטכנאים אלא בשוטרים פלשתינים שמגיעים מיריחו עם משלוח נשק, אותם אנו נדרשים ללוות לצומת תפוח".

למקום הגיעו גי'פ מסוג לנדרובר ומכונית מסוג פיג'ו, כשהם עמוסים בנשק. השוטרים הפלשתינים, לבושים בבגדים אזרחיים, הציגו לחיילי המילואים את הרובים, ומשם נסעו לשכם ולקלקיליה. "הייתי בהלם שהם מעזים לצאת אלינו עם נשק על הכתף", סיפר החייל. "הרי אם היינו מזהים אותם ממרחק 300 מטר המשימה היתה לירות בהם, ופתאום אנחנו מלווים אותם ליעדם".

"הנשק יופנה בסופו של דבר כלפינו"

"בדיעבד אני מצטער שלא עזבתי את ההגה וסירבתי פקודה. כמה שעות מאוחר יותר, נרצח עידו זולדן לאחר שנורה מכלי-נשק דומה. אני רק מקווה שלא יהיו משפחות אחרות שיבכו בגלל כלי-הנשק האלה", הוסיף החייל. "אני רק נהג ג'יפ במילואים, אבל התחושה היא שמוכרים אותנו בזול. נראינו מאד מגוחכים בסיטואציה הזאת".

אותו חייל פנה לח"כ אורי אריאל (האיחוד הלאומי) וסיפר לו על המשימה בה השתתף. ח"כ אריאל אמר בתגובה כי "הממשלה יודעת ומודעת לכך שהנשק שנמסר לפלשתינים או שנמצא כיום ברשותם יופנה בסופו של דבר כלפינו - ויירצחו בו יהודים". לדברי ח"כ אריאל, מדובר ב"חוסר אחריות משווע, הפקרות, ואיבוד כל קנה מידה מוסרי של ממשלת ישראל".

ההחלטה להעביר כלי-נשק ושריוניות לידי כוחות הביטחון הפלשתינים התקבלה על-ידי ראש הממשלה, אהוד אולמרט, בניגוד לעמדת מערכת הביטחון. השריוניות יוצבו בשכם, אולם במערכת הביטחון טוענים, כי "ניסיון העבר מוכיח שכל מקום שבו הפסקנו לפעול הפך מיד לחממה לטרור. על-רקע התחזקות החמאס וחולשת הפת"ח ביהודה ושומרון אסור לקחת סיכונים נוספים".
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/662/218.html

Mאור
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    12:59   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. למה המתנחלים נותנים\מוכרים להם רובים?  
בתגובה להודעה מספר 2

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    13:02   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. 250 אלף מתנחלים נותנים להם רובים נכון ?  
בתגובה להודעה מספר 20

Mאור
גולש אורח
יום ששי ל' באדר א' תשס''ח    13:15   07.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. לא כולם, מספיק חלק...  
בתגובה להודעה מספר 21

אם אחד נתפס זה רק מעיד שככל הנראה יש עוד...

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    00:41   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. לך מספיק ...אפילו אחד, בכדי להתיר את דמם  
בתגובה להודעה מספר 24

Mאור
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    15:05   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. האם הבנת מדברי התרת דם?  
בתגובה להודעה מספר 29

ואם כן, תבדוק את עצמך, לא אותי.
הכותרת הראשית לאשכול הזה, אינה שונה מהכותרת שנתתי לתגובתי.
ומאיפה אתה יודע שהנשק שמכרו מתנחלים לערבים לא שימש לפיגוע?

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    15:22   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. נשמה טובה אתה  
בתגובה להודעה מספר 32

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.03.08 בשעה 15:22 בברכה, שמאלני מתקדם

עבורך כל ההתנחליות והמתנחלים הם מפגע ופיגוע.

יש אזה שהוא משהוא שקרה וקורה בבמדינה שלא מצאת את הדרך
להאשים בו את המתנחלים ?
האמת, בזמן האחרון הקדשת יותר לביבי, (הוא כרגע הבעיה האקוטית
שלכם)
טוב שיש את גלובוס שמזכיר לך מידי פעם מי האויב האמיתי שלכם.

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
7404 הודעות
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    03:31   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. גדעון לוי קטן. אתה יצור שפל.  
בתגובה להודעה מספר 20

העבריין שגר ביו"ש מכר נשק לערבים, נתפס, נעצר ונשפט. העבריינים רבין, פרס ואולמרט מעולם לא נעצרו, לא נשפטו ולא הועמדו לדין על תרומתם העקיפה לרצח יהודים.

אני מרחם עליך ובז לך על הצורך שלך לרדת לרמת טיעונים כל כך נמוכה ושיקרית. המצוקה האמיתית שלך במציאת תשובות ענייניות משקפת את מצבו של איש השמאל בתקופה (ארוכה) של אנרכיה בטחונית, לאחר שנים רבות בהן הוצאה לפועל אידיאולוגיית השמאל. אפשר לומר שאידאולוגיית השמאל במדינת ישראל הגיעה ל dead end. כרגע אוחזים בה בעוז בעיקר המשיחיסטים הפנאטים.
ואלה על מנת להמשיך לאחוז בה ולתרץ לעצמם את העבודה הזרה, חייבים ליצור משוואה בה יעמדו מצד אחד הרוצחים ומצד שני הנרצחים וההתייחסות אליהם תהיה היינו הך. אין שוב הבדל בינך ובין גדעון לוי. הוא רק המשיך עוד צעד קטן קדימה.
אתה, כמוהו, ממחישים לאיזה שפל מוסרי צריך לרדת על מנת להמשיך להיות איש שמאל.

Mאור
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    15:08   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. יש לך הוכחה שהנשקים שנמכרו לפלסטינים על ידי מתנחלים  
בתגובה להודעה מספר 30

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.03.08 בשעה 15:10 בברכה, Mאור

לא שימשו לרצח?
אם אין לך הוכחה, עדיף שתשתוק.
נכון לעכשיו בעיני שתי הכותרות זהות:
האם הרובה של המרצח היה מאלו שנמכרו (!!!) לאחרונה למרצחים על ידי
מתנחלים?
ולך תדע אם מקור הנשק אינו אדונך מורך ורבך הלא הוא הBB בY...

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    15:28   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. חחח, נו כמה צפוי.  
בתגובה להודעה מספר 33

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.03.08 בשעה 15:28 בברכה, שמאלני מתקדם

עברה יממה מבלי שמצאת איפה להכניס BB, שמח בשבילך שמצאת
וניתנה לך ההזדמנות-בכלל תוכל לגוג מאושר היום הצחת גם BB
וגם מתנחלים.

גלובוס
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    15:41   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. הגדוד שלכם לא מפסיק לרגע לנסות להשתיק ביקורת נגד BB  
בתגובה להודעה מספר 36

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
7404 הודעות
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    15:53   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אתה וגלובוס שוטי הכפר. אחד בשכר והשני בהתנדבות.  
בתגובה להודעה מספר 33

תראה כמה אתה אומלל וחסר יכולת להתווכח איתי. הרי קראת כאן יותר מהודעה אחת או שתיים שלי. לא כתבתי כאן בשנים האחרונות הודעה אחת המשבחת את נתניהו כמנהיג שמתאים להוביל את הימין. אבל אתה, שקרן קטן ועלוב, יודע את זה ובכל זאת מכניס להודעה שלך "מורך ורבך בלה בלה בלה".

לגבי הוכחה איזה רובה ירה, גם כאן אתה חסר יכולת מינימלית להגיב לעניין. הנושא העקרוני שהתייחסתי אליו הוא האם זה לא פשע להעביר נשק למוסלמים ביו"ש? זו השאלה. נקודה. כל שאר פטפוטי הביצים שלך לא שווים מאומה.
מה זה משנה איזה רובה ירה עכשיו, אתמול או מחר?
הרי יכול להיות שזה רובה שהושג גם מעבריינים ביפו. אז מה? האם זו ההקבלה? אולמרט שווה לעבריין מיפו? זה מעמדו? מה ש"מותר" לעבריין מותר גם לאולמרט?
אותם מתיישבים שחיים ביו"ש ומכרו נשק לערבים, נתפסו, נשפטו ונענשו. זו אמורה להיות הגישה כלפי כל אדם שמספק נשק לאוייבים. ראש ממשלה או סוחר סמים. היינו הך.
ברור שאם תצטרך לענות לשאלה הערונית תשובה עקרונית, תימצא בבעיה. שאז יתברר עוד פן מעוות בהשקפת עולמו של השמאל שתמך בהעברת נשק לערבים גם לאחר הנסיון המר של סוף שנות התשעים, של האינתיפאדה ב 2001 ונפילת עזה לידי החמאס ויחד איתה כל הנשק שהועבר למחבלים של הארגון האחר.

גלובוס
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    15:58   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. מי שמעליל עלי שאני יחצן- הוא שקרן בן שקרן וצבוע!  
בתגובה להודעה מספר 38

שמתעלם מהיחצנים של הימין
זה גם תשובה לשקר הנבזי של Z-L שכביכול לא הכחשתי שאני יחצן.

אוהב ישראל
חבר מתאריך 2.4.12
296 הודעות
אור ליום ראשון ב' באדר ב' תשס''ח    20:07   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. אייל נאור, די  
בתגובה להודעה מספר 39

אתה עושה מעצמך צחוק כבר.
אצלי הגעת כבר ל- 11.20 ש"ח.

Mאור
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    17:10   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. מצטער, אך אין לי גרם אמפתיה לקמצא (אתה) או לבר קמצא...  
בתגובה להודעה מספר 38

(המכונה AVNER) שקרוביכם המיטו עלינו חורבן לפני כמה אלפי שנים, וכמה נח לך
לברוח מתמיכתך הבלתי מסוייגת באדונך מורך ורבך הBB.אבל חבל שאכלה את זמני
בתגובות ליצורים שהביאו עלינו חורבן, גרמו בהסתתם לרצח ראש ממשלה, וכיוב',
פשוט חבל על זמני.
מבחינתי תמשיך להאמין בשקר שרבין או פרס נתנו להם רובים (תבדוק בבקשה את
הנספח הביטחוני לאוסלו לפני שאתה ממשיך להשפריץ כאן שטות ואיוולת), ניתן
אישור להכניס רובים (אם לא ידעת) בניגוד למתנחלים שמכרו ובפועל נתנו להם
רובים.
אז לצערי אני נאלץ להשיב לך כיוון שלאחר הפסוק אל תען כסיל כאיוולתו מופיע
פסוק הגורס תען כסיל כאיוולתו, ומתוך כך באתי להגיב לך כאיוולתך.

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    17:22   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. כתבת יחסית הרבה לאחד שחבל לו על הזמן , היתה יכול לכתוב  
בתגובה להודעה מספר 40

את כל גיבוב ההבלים הזה (כהרגלך) במילה אחת

תשבץ
חבר מתאריך 12.10.04
35551 הודעות
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    17:41   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. ''אדונך ומורך ה-BB?''  
בתגובה להודעה מספר 40

תקרא את זה לפני שאתה משתלח אוטומטית:

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=8144&forum=politics&viewmode=all

Mאור
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    17:45   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. והוא יוצא להגנתו בכל הזדמנות, אז שיעשה סדר בנפשו...  
בתגובה להודעה מספר 42

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
7404 הודעות
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    18:16   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. שקרן בזוי. אני מוכן לעשות איתך עיסקה.  
בתגובה להודעה מספר 43

טענת שאני מגן על נתניהו בכל הזדמנות, אם אתה מביא שלושה מראי מקום כאלה מהשנה האחרונה או השנתיים האחרונות, אני פורש לחודש מכתיבה בפורום. אבל אם לא, אתה תפסיק לכתוב בפורום. אתה מוכן לעיסקה?
עד שלא תביא מראי מקום שיאששו את טענתך, מבחינתי אתה שקרן וכך אכנה אותך בכל הזדמנות מעתה והלאה.

ובקשר לעניין עצמו, לא ברור לי אם אתה ראש בלטה או שאתה רק משחק את המשחק, אבל אתה מנסה באופן גרוטסקי לחלוטין לשכתב היסטוריה מתועדת מהשנים האחרונות. מה אתה לא מוכן לעשות כדי להמשיך לאחוז בהשקפת עולמך החבוטה והמושפלת?
לפי "העולם על פי מאור" ממשלת ישראל בראשות פרס, רבין ואולמרט מעולם לא העבירו לערבים רובים (אני מניח שההודעה הבאה שלך תספר לנו שהם בכלל עמדו בהפגנות עם שלטים "אל תתנו להם רובים") אבל בניגוד אליהם, ה"מתנחלים" ואתה כותב "המתנחלים" באופן שמשתמע ממנו "המתנחלים כגוף פוליטי אחד", הם בעצם העבירו רובים לערבים.

אין ספק שרמת הכותבים של השמאל התחילה להידרדר קשות. אנשים כמוך הופכים את הפורום ברמת טיעוניהם לחוכא ואיטלולא. זה כבר לא נסיון פטתי להגן על השקפת עולם שאינה ניתנת עוד להגנה באופן עובדתי אלא פשוט מעבר (ולא רק אתה) לדיאלוג עמוס שקרים. ולא מדובר במעידה חד פעמית אלא פשוט שיטה.
אתה כותב שקרים.

גלובוס
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    18:44   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. הגיע הזמן שתפסיק עם הסגנון המתלהם הזה  
בתגובה להודעה מספר 44

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.03.08 בשעה 18:52 בברכה, גלובוס

גלובוס
גולש אורח
יום שבת א' באדר ב' תשס''ח    18:51   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. /  
בתגובה להודעה מספר 45

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.03.08 בשעה 18:52 בברכה, גלובוס

Mאור
גולש אורח
אור ליום ראשון ב' באדר ב' תשס''ח    20:48   08.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. עליך נאמר מי שחוזר על שקר 1000 פעם הופכו לאמת...  
בתגובה להודעה מספר 44

אצלך השקר הבזוי ביותר "למה חילקו/נתנו להם רובים" השתרש לכדי מציאות
וודאית. אך אינני מתפלא על אנשי פנטזיה הזויים שיקבלו את השקר הזה בלי לברר
מה האמת.
בהסכמי אוסלו התירו להכניס נשקים. אתה מסוגל להבין את זה? או שהשקר כל כך
מושרש אצלך? יש הבדל בין להתיר להכניס לבין לחלק או למכור כפי שעשו לא אחת
מתנחלים למיניהם באירועים שונים. אז או שתשנה את השאלה שבראש האשכול, או
שאולי באמת עדיף שתשתוק.
אבל אצלך זה הרגל (כנראה) ליחס אמת לשקר ששמעת אותו 1000 פעם.
לבריאות. אבל לא תעבוד עלי בצדקנות מטופשת. סע לשלום.

רקוויאם מקומי
חבר מתאריך 2.9.06
7404 הודעות
יום ראשון ב' באדר ב' תשס''ח    03:45   09.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. אתה בחזקת שקרן בזוי עד שלא תוכיח את דבריך  
בתגובה להודעה מספר 48

אני עדיין ממתין למראי מקום שבהם אני "מגונן על מורי ורבי". עד אז, לא נראה לי שאתה בעמדה של דיון בנושאי שקרנים.

לגבי מסירת הרובים, עבורי זה היינו הך אם ממשלת ישראל העבירה לערבים סטוק רובים ישן של צה"ל או העבירה רובים שנרכשו בכספי האיחוד. מה זה משנה ברמה העקרונית? מהיום הראשון בו ניתנו הרובים היה ברור שהם יופנו נגדנו. הפנטזיה של השמאל על ערבים "טובים" שיעשו עבורינו את העבודה השחורה כנגד "ערבים רעים", "בלי בג"ץ ובלי בצלם", הושלכה לפח האשפה של ההיסטוריה ביחד עם פנזטיות אחרות.

מסירת הרובים לערבים הייתה מדיניות שמאל שמומשה על ידי ממשלות שמאל. ולגבי נתניהו לא ידוע לי אם העביר או לא העביר רובים.
אתה שוב חוזר להשתמש בשקרים והפעם אתה מעצים אותם, כעת מדובר לשיטתך על מתנחלים שחילקו או מכרו נשק לא אחת. כפי שכתבת:
"יש הבדל בין להתיר להכניס לבין לחלק או למכור כפי שעשו לא אחת
מתנחלים למיניהם באירועים שונים".
אתה מוכן בבקשה להביא דוגמאות למקרים בהם "המתנחלים" חילקו נשק לערבים ב"אירועים שונים"?
חוששני שגם כאן תתגלה כשקרן בזוי שלא בוחל לעשות שימוש בוטה בשקרים גסים ביותר על מנת לבסס את טענותיו.

שמאלני מתקדם
גולש אורח
יום ראשון ב' באדר ב' תשס''ח    04:11   09.03.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. ידידי, אל תתאמץ, הוא וגלובוס נכנסו למצב אוטומט. יחזרו  
בתגובה להודעה מספר 49

ערכתי לאחרונה בתאריך 09.03.08 בשעה 04:58 בברכה, שמאלני מתקדם

שוב ושוב על אותן מנטרות.

בין לבין הם יטבלו במשפטים כמו: אתם שוטים, אתם רצחתם, אתם
הבאתם לחורבן הבית, את עבדים לאדונכם וכד' בהמשך הפיסקה
(אחרי הפתיח) תקבל את אותו דיקלום.

צמד דמגוגים ותעמולנים בגרוש.

תשובות והתיחסות עניינית לא תקבל מהם.

(נ.ב. בפסיכולוגיה קוראים לזה: "השלכה"-מי שחש אשמה,
רגשות האשמה מאיימים עליו, הוא משליך את האשמה על האחר,
על הקורבן)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות