אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #9404 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 9404   
יצקחיטו
גולש אורח
אור ליום ששי כ''ז בניסן תשס''ח    20:48   01.05.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

צריך להפוך את גלעד שליט מאתרוג לתפוח לוהט  

נכון להיום החמאס שומר מכל משמר, על שלומו של גלעד שליט.כי הוא מהווה אוצר לא יסולא מפז.להחלפת אסירים עם דם על הידיים. צריך להפוך את פרשית גלעד שליט מאתרוג לתפוח לוהט. שיהיה ברור לחמסניקים כי כל יום שבוא שליט מוחזק בידם...יעלה להם ביוקר ביוקר ביוקר...ואם חלילה יפגעו בשערה משערות ראשו, כי אז הלך עליהם, כלומר על כל ההנהגה הצבאית והאזרחית ,שהיום נהנים מחסות דיפלומטית.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אתה צודק מאד. עכשיון רק תגיד איך. Big Joe 01.05.08 22:17 1
     הנה כך הייתי עושה זאת יצקחיטו 02.05.08 06:27 2

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
129229 הודעות
אור ליום ששי כ''ז בניסן תשס''ח    22:17   01.05.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אתה צודק מאד. עכשיון רק תגיד איך.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יצקחיטו
גולש אורח
יום ששי כ''ז בניסן תשס''ח    06:27   02.05.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הנה כך הייתי עושה זאת  
בתגובה להודעה מספר 1

א. מגדיל בצורה משמעותית ביותר את השמירה על האישים הפוליטיים והצבאיים שלנו.

ב. מודיע בראש כל חוצות, כי צוואת גולדה מאיר מתממשת. לשונה, כל מי שמעורב בהרג יהודים, יחוסל. רוצה לומר כל הנהגת החמאס הצבאית והמדינית.

ג. כך הייתי עושה זאת. נותן אולטימטום לחמאס לחחזיר את גלעד שליט, בריא ושלם.תוך עשרה ימים.

ד. הייתי ממתין עשרה ימי ואפילו עוד עשרה ימים, ואפילו עוד שלושה ימי.

ה. ואז ביממה אחת, פושט מן האויר על כל צמרת החמאס הצבאית והמדינית, ופוגע בה.

ו. אחר כך ממשיך בשיטתיות לאתר עוד כמה ועוד כמה ומחסל אותם.

זה נכון שהממשלה בבעיה, כי איזה קוד מטומטם שלא פוגעים במנהיג פוליטי, שמא יפגעו בנו.ואשר על כן המלצתי שהשלב הראשון יהיה מגננה של אנשינו, ורק אחר כך לחסלם.

ז. להערכתי יש על הכוונת יותר ממאתים כתובות לחיסול. ואת זה, או את רוב זה אפשר לבצע ביממה ארוכה.כמובן שאשמח לשמוע על רעיונות ברוכים נוספים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות