אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #9745 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 9745
יורד
גולש אורח
יום רביעי ט''ז באייר תשס''ח    11:27   21.05.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מי זה מוריס טלנסקי?  

ערכתי לאחרונה בתאריך 21.05.08 בשעה 11:30 בברכה, יורד

זה יהודי מלוכלך מה שמעניין אותו זה כסף וטובות הנאה.
הוא מצא איש כלבבו. אהוד אולמרט. אחד משמן השני זוכר ויודע להחזיר טובת הנאה.
מוריס טלנסקי לא תורם כסף לעם היהודי אשר בארץ ישראל.
מוריס טלנסקי תורם כסף לחיסולה של מדינת ישראל.
הוא מטפח פושעים שדם יהודים על הידיים שלהם הוא מטפח אישים בצמרת הישראלית שתמכו באוסלו ושיתפו פעולה עם עראפת ואלה שבאו אחריו.
שמעון פרס רבין נתניהו אהוד ברק ציפי לבני כל חבר כנסת,כל שר שישבו בכנסת ישראל ובממשלות ישראל ונתנו יד למהלך אוסלו בתואנה שהם מביאים שלום לעם ישראל כולם שיקרו ורימו אתכם.
כשאני מרצה בפני יהודים אמריקאים אזרחי ארה"ב שתורמים כסך למוסדות ואישים ישראליים גם אם התרומות נעשות כחוק אני שואל אותם האם אתם יודעים למי אתם תורמים את הכסף ולאלו מטרות הכסף הזה הולך?
ואז אני מראה להם סרטון ואומר להם אתם תורמים כסף למוסדות ישראליים ולאישים ישראליים שעשו עסקים עם האדם הזה וכנופיית טוניס שלו ועם ממשיכי דרכו האידאולוגית.
לשם הולך הכסף שלכם.
http://www.youtube.com/watch?v=_51IOECofY0

אני מראה להם עוד סרטון אחד שמתרחש בארה"ב סרטון תעמולה נאצי הקורא לחסל את כל היהודים ולגרש אותם מארה"ב
ושואל אותם מה ההבדל?
אין הבדל בתורת ההשמדה בין הנאצים אני אומר להם לפת"ח לחמאס ולחזבאללה אבל ההבדל הוא שלאנשים אזרחי ארה"ב המקושרים עם האירגונים האלו בתואנות של פיוס וניסיון להגיע להבנה לא הייתם תורמים סנט אחד והאירגונים הנאצים האלו רק מדברים אבל אם הם יעברו מדיבורים למעשים הFBI יכנס בהם בכל הכוח ויכרית אותם מהמפה.
וזה סיום ההרצאה שלי ואני יודע שהיהודים אזרחי אמריקה יוצאים עם הרבה חומר למחשבה ואני משוכנע שבפעם הבאה כשהם ידרשו לתת כסף למרכז פרס לשלום הם יזכרו בסרטון על עראפת ויחשבו טוב טוב לאן בעצם הם מוציאים את הדולרים שלהם.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות