אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית מחשב לפורום סקופים  |  אפליקציית רוטר ל-וינדופון

גירסת הדפסה   שלח לחבר          
קבוצות דיון סקופים נושא #132287 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 132287   
H01
חבר מתאריך 8.8.14
147 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:12   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  צפו: רכבים משורינים רוסים פולשים לאוקראינה  

ערכתי לאחרונה בתאריך 22.08.14 בשעה 10:25 בברכה, H01

אין לי מושג אם פורסם,אבל אם כן קבלו התנצלותי. חיפשתי בארכיון ולא מצאתי.
צפו: https://www.facebook.com/photo.php?v=303832803129762&fref=nf

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)            שתף                                           (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לאחר סינון 99.9% מניבולי הפה, נראה שיעד השיירה הוא מזרח אוקראינה דרך חריקוב. Q 22.08.14 10:30 1
     זאת אומרת-שהם כבר נכנסו חרקוב...וממשיכים משם ? jw 22.08.14 10:42 4
  מרשים מאוד - איזה הפגת כח! - אהבתי את הסדר שלהם - מה שכן כל מילה מלכישוע 22.08.14 10:35 2
     הוא חוזר לאמן ברוסיה? הרי הוא חתם ב- NBA האינג'יניר 22.08.14 10:38 3
         לקסיקון קללות ברוסית מלכישוע 22.08.14 10:44 5
  האמרים בשיירה רוסית? מאד מוזר... The Dude 22.08.14 10:47 6
     אולי ''העתק''...האם ידוע לך מה הסיפור הזה.האם הם נתקלו באש בגבול jw 22.08.14 10:50 8
  לא הייתי נכנס עם רכב כזה לתוך עזה.. פלדל 22.08.14 10:48 7
  מדוע הצי הרוסי נראה לקוח משנות השמונים? שטורעם 22.08.14 10:53 9
  לא יותר מהפגנת כח מישהו אחד 22.08.14 11:25 10
  תגיד, את רציני? למה אתה משקר או שאתה מעביר מסר שקרי בלי שתבדוק אותו Vit-Israel 22.08.14 11:38 11
     למה סגנון כזה בוטה,לא חייב להתקיף כך. H01 22.08.14 11:47 12
         לא ברור לי ממה לקחת את המסקנה שמדובר בכוחות רוסיים הרי לא בכותרת ולא בתגובות אין Vit-Israel 22.08.14 11:58 13
             בקישור שהגיע אלי היה כתוב שזאת פלישה של רוסים לאוקראינה H01 22.08.14 12:03 15
                 כתבתי שאת משקרת או שאת מעבירה דיווח שקרי של מישהו אחר. Vit-Israel 22.08.14 12:14 18
         לפי התגובות שם זו שיירה אוקראינית וגם הדגל בסוף השיירה אוקראיני angular 22.08.14 12:02 14
         אכן, כח אוקראיני. לא רוסי ! dan4ik 22.08.14 12:03 16
             האם אפשר לבקש מהמנהלים למחוק את פוסט הזה? H01 22.08.14 12:05 17

Q
חבר מתאריך 8.10.01
21919 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:30   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לאחר סינון 99.9% מניבולי הפה, נראה שיעד השיירה הוא מזרח אוקראינה דרך חריקוב.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
jw
חבר מתאריך 4.8.06
7928 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:42   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. זאת אומרת-שהם כבר נכנסו חרקוב...וממשיכים משם ?  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מלכישוע
חבר מתאריך 18.8.05
7994 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:35   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מרשים מאוד - איזה הפגת כח! - אהבתי את הסדר שלהם - מה שכן כל מילה  
בתגובה להודעה מספר 0

שניה של המצלמים זה - בלאט -

האינג'יניר
חבר מתאריך 16.7.14
2056 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:38   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הוא חוזר לאמן ברוסיה? הרי הוא חתם ב- NBA  
בתגובה להודעה מספר 2

מלכישוע
חבר מתאריך 18.8.05
7994 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:44   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לקסיקון קללות ברוסית  
בתגובה להודעה מספר 3

גומיק (gomic) – הומו. אין מקבילה נשית. לא קללה מאד מזיקה, אבל לא להשתמש בה יותר מדי. עדיין, אף אחד לא אוהב שפוגעים לו בגבריות.

פידראס (pideras) – ניתן גם לקצר לפידר. גרסה מתקדמת ופוגענית יותר לגומיק. מקורה בכלא, שם כינו פידראס אדם שהיה ביץ' של מישהו, ואין דבר יותר משפיל מזה. לכן, פידראס היא קללה מאד רצינית ואין להקל בה ראש. בוודאי לא לזרוק אותה למישהו עם קעקועים במקומות אסטרטגיים כגון ידיים (סימן למאסר בכלא), אז תצטרכו למצוא מקלט מדיני במדינות השכנות שלנו ואפילו שם תשנו עם נעליים.

פיזדטץ (pizdetz) – בהחלט הקללה הכי אהוב עלי באופן אישי, וזו שאף צבר לא יכול לבטא כמו שצריך. פירושה אסון/קטסטרופה, זוועת סוף הדרך. אימי היקרה טוענת שכאשר מטוסים רוסים עמדו להתרסק, המילים האחרונות בקשר היו "פיזדטץץץץץץץץ". אז, הרגישו חופשי להשתמש בה לכל דבר רע, מעצבן, מטריד, כיד הדמיון.

לוך (loh) – פראייר, תמים, מעין טמבל שקל לעבוד עליו. למרות המשמעות הקלילה יחסית, יש להשתמש בטוב טעם ובכלל, אלא אם כן אתם יוצאים עם רוסיה או מבקשים להרשים סובייטים קשים במילואים, המילה מומלצת למתקדמים בלבד.

פיזדלוך (pizdaloh) – שילוב כמובן של פיזדץ ולוך, מעין אידיוט דביל מניאק ובן ז***ה באחד. למשל: האקס שלי פשוט פיזדלוך… לא מאד מבריק, חרא אישיות ונראה כמו חוי.

בלאט (blat) – כפי שכולכם יודעים, בלאט משמשת כמילת קישור. פסיק, נקודה, כאילו כזה. "אני אוהב אותך אמא בלאט". המשמעות של בלאט זה בכלל זונה וניתן להשתמש בה בהקשר זה, אבל הקללה הכי מפורסמת של השפה הרוסית יכולה לשמש למעשה כמעט לכל דבר. למשל: נו בלאט! השיעור הזה אינסופי! ניתן גם לומר בלאה, במיוחד על משהו מעצבן, המשמעות זהה.

דאלבאיוב (dalbayob) – מעין שילוב בין דביל לאידיוט. גרסה מתקדמת יותר של כל קללות המפגר/מטומטם/רפה מוח למיניהן. ניתן להשתמש בה בכל פעם שרוצים להצביע על טיפשותו של אדם. לדוגמא: השנה א' האלו כאלו דלבאיובים עם השאלות קיטבג שלהם!

טורמאז (tormaz) – מילה שצריכה לעשות עלייה דחופה לשפה העברית. טורמאז הוא ברקס ברוסית. משתמשים במילה לתאר מישהו שתקוע מעט במחשבתו, קליטתו או הבנתו. הדבר יכול להיות קבוע או רגעי. אתה עייף- תאמר: וואלה, אני מטרמז היום, לא מבין מילה מדברי המרצה.

סוקה (suka) – בכוונה עם "ק" ולא עם "כ", שלא ייווצר בלבול, למרות שהצליל זהה. בתרגום מילולי- כלבה, אולם משמשת לא רק לשם כינוי נקבת החיה הפרוותית אלא מתייחסת לבחורה מניאקית. המילה סוקה יכולה לשמש גם כ- "לעזאזל!" לדוגמא: "נפל לי פטיש על הבוהן! סוקה!" המשקיעים יצעקו "סוקה בלאט" כי השילוב מבטא את גודל האסון/הקריזה באופן קיצוני יותר.

חוי (huy) – זין. וגם עוד פנינה יפיפייה של השפה הרוסית, שממנה נגזרו מלא מילים וביטויי לשון. למשל:

חויובה (huyova) – חרא. חויובה לי בחיים, בוא נשתה קצת אבסולוט עם נשנוש שפרוטים (סרדינים) והעולם יהיה יפה יותר.

אידי נאחוי (idi nahuy) – לך/לכי תזדיין/ני. לך תזדיין לא נשמע טוב בשום שפה, אבל אנא מכם הימנעו מלומר זאת לרוסים, בוודאי גברים גדולים, עם מבט קשוח ושמות כמו ולדיסלאב או איוון, אלא אם כן אתם אוהבים שמברג תקוע לכם בצוואר.

אחואיטילנה (ahuitilna) – קצת אופטימיות לקראת סיום. פירוש המילה הוא סוף הדרך, טואובבבבבב, בן זונה. נכון, גם מילה זו נגזרת מחוי. למרות זאת, משמעותה חיובית: האח הגדול התחיל! אחואיטילנה.

ניחויה (nihuya) – אין מצב, זה לא יקרה, אנחנו ננצח! 70 במבחן? ניחויה! אני אקבל לא פחות מ-95! למרות הפירוש החיובי של אחואיטילנה וניחויה, אין לומר אותן בנוכחות הורים של חברתכם סבטה, כפי שלא תאמרו בן זונה ליד ההורים של חברתכם שולה.

קיבינימט- לא רבים יודעים, אבל קיבינימט פירושו לזיין את אימא. של מי? שלך סביר להניח… זוהי בעצם אחת הקללות היותר גסות ברוסית ואם תאמרו זאת לרוסי קצת יותר מבוגר או אחד שמבין משהו מהחיים שלו, תנשק לאימא שלך לשלום, ותזמין מצבה יפה.

מקור: http://www.spirala.org.il/2011/03/7997/

The Dude
חבר מתאריך 28.5.14
486 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:47   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. האמרים בשיירה רוסית? מאד מוזר...  
בתגובה להודעה מספר 0

גם הסמלים על הרכבים לא נראים רוסיים,וחלקם צבועים בצבעי מצעדים,פסים לבנים על הגלגלים ועל קצות הרכבים,לא בדיוק מבצעי. מוזר.....

jw
חבר מתאריך 4.8.06
7928 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:50   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אולי ''העתק''...האם ידוע לך מה הסיפור הזה.האם הם נתקלו באש בגבול  
בתגובה להודעה מספר 6

פלדל
חבר מתאריך 10.7.13
2278 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:48   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לא הייתי נכנס עם רכב כזה לתוך עזה..  
בתגובה להודעה מספר 0

שטורעם
חבר מתאריך 14.12.12
2531 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    10:53   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מדוע הצי הרוסי נראה לקוח משנות השמונים?  
בתגובה להודעה מספר 0

התותח הנגרר היה נראה פריט אספני

~ (שטורעם - סערה) ~ תודה למדרגים

מישהו אחד
חבר מתאריך 25.7.14
72 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    11:25   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. לא יותר מהפגנת כח  
בתגובה להודעה מספר 0

נשלח מאפליקציית רוטר לאנדרואיד

Vit-Israel
חבר מתאריך 9.5.13
2966 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    11:38   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. תגיד, את רציני? למה אתה משקר או שאתה מעביר מסר שקרי בלי שתבדוק אותו  
בתגובה להודעה מספר 0

לא מדובר בכוח רוסי! לא מדובר בפלישה!
מדובר בכוח אוקראיני כי:
א. המשוריינים בדקה שנייה אלה משוריינים שאין אותם לרוסים רק לאוקראינים.
ב. ממתי צבא רוסיה נוסע בהאמרים? גם המצלמים אומרים שכנראה הם קיבלו את זה מהאמריקאים.
ג. בסוף השיירה יש רכב עם דגל אוקראיני.

אז תשנה את הכותרת או תמחק את הדיווח השקרי הזה. ככה עובדת הפרופגנדה... להעביר שקר לאנשים שאין להם ידע במתרחש שם.

H01
חבר מתאריך 8.8.14
147 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    11:47   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. למה סגנון כזה בוטה,לא חייב להתקיף כך.  
בתגובה להודעה מספר 11

מצאתי את זה עם הכותרת הזאת,וראיתי את הוידאו. עברתי על חלק מהתגובות בסיוע תרגום בפייסבוק. אני לא קוראת רוסית. לא ראיתי משהו שעומד בסתירה לכותרת שמצאתי בעברית. אם נפלה טעות בידי,אני מתנצלת. לא הייתה לי כל כוונת זדון. וליחס לי רצון לשקר במצח נחושה,זה סגנון מבזה את הכותב.

אם הכן אתה צודק,מבחינתי אפשר למחוק את הפוסט.

Vit-Israel
חבר מתאריך 9.5.13
2966 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    11:58   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. לא ברור לי ממה לקחת את המסקנה שמדובר בכוחות רוסיים הרי לא בכותרת ולא בתגובות אין  
בתגובה להודעה מספר 12

הזכור לכך שמדובר ברוסים. לא קבעתי שמדובר בשקר שלך, אמרתי גם שיכול להיות שבס"כ מדובר בדיווח שקרי שאת מפיצה. שגורם לאנשים להאמין לשטויות שמערב מפיץ. תחשבי מה עכשיו הקוראים כאן חושבים... שהנה הוכחה שרוסיה פלשה באמת לאוקראינה. אגב לא צריך לדעת שפה רוסית או אוקראינית, מספיק לראות את הסרטון ע"מ להבין את האמת (לדוגמה דגל אוקראיני).

H01
חבר מתאריך 8.8.14
147 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    12:03   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. בקישור שהגיע אלי היה כתוב שזאת פלישה של רוסים לאוקראינה  
בתגובה להודעה מספר 13

וכתבת לי למה את משקרת.צריך לזכור שיש אדם מאחורי המסך שקורא ויכול להפגע.
לעניין הדגל,אני מודה שלא ראיתי עד הסוף,זה דיי ארוך. אבל מהתגובות של הצלם,היה נשמע שהם לא מרוצים בלשון המעטה. כמו כן,התגובות בפוסט עצמו,גם עשו רושם שמדובר ברוסיה. יש גם המון תגובות. לא תיארתי לעצמי שמדובר בשיירה אוקראינית. אני שוב מצטערת אם חלילה נפל לידיי מכשול,כי לא התכוונתי להביא ידיעה שאינה נכונה. אני משתדלת מאוד להיות זהירה ולבדוק,ותמיד אפשר ללמוד ולהסיק מסקנות. מודה שהייתי צריכה לברר עם דובר רוסית,אבל אגב,יש כאן גם דוברי רוסית שחשבו שהכן מדובר בשיירה רוסית ואל אוקראינית.

Vit-Israel
חבר מתאריך 9.5.13
2966 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    12:14   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. כתבתי שאת משקרת או שאת מעבירה דיווח שקרי של מישהו אחר.  
בתגובה להודעה מספר 15

המצלמים לא מרוצים כי הרבה אנשים שם לא מרוצים משלטון אוקראיני חדש. מה שעצוב שאנשים כאן קוראים דיווחים לא מדויקים ואף שקריים ואז מסיקים מסקנות שגויות. ארה"ב ומערב עושים הכל ע"מ לזרוע שם הרס וחורבן, ותראי שלא מדברים שם על מו"מ כי המצב שם נוח להם. במקומך פשוט הייתי נזהר להעביר דיווחים כאלה כשאני לא מבין לא את השפה ולא את המציאות שם. לא רציתי לפגוע בך אבל תביני גם אותי כשאני רואה כותרת כזאת ובפועל הסרטון מראה עובדות הפוכות לחלוטין.

angular
חבר מתאריך 28.5.13
2539 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    12:02   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. לפי התגובות שם זו שיירה אוקראינית וגם הדגל בסוף השיירה אוקראיני  
בתגובה להודעה מספר 12

dan4ik
חבר מתאריך 26.1.14
148 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    12:03   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אכן, כח אוקראיני. לא רוסי !  
בתגובה להודעה מספר 12

H01
חבר מתאריך 8.8.14
147 הודעות
יום ששי כ''ו באב תשע''ד    12:05   22.08.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. האם אפשר לבקש מהמנהלים למחוק את פוסט הזה?  
בתגובה להודעה מספר 16

או לשנות הכותרת לפחות?

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
archive