אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #15725 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15725   
Moshe71 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
17495 הודעות, 102 מדרגים, 199 נקודות.  ראה משוב
אור ליום שלישי כ' באייר תשע''ג    21:45   29.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חמינאי: ״המלחמה בסוריה היא לא על סונים ושיעים אלא על ציונות״  

 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 29.04.13 בשעה 21:58 בברכה, Moshe71
 
להלן הטקסט המלא של הנאום שנשא ב 29 אפריל 2013 האייתוללה חמינאי המנהיג העליון של המהפכה אסלאמית בפגישה שהתקיימה בפתיחת כנס ההתעוררות האיסלאמית העולמית.

תרגום גוגל (קצת ארוך אבל כדי לקרוא ולהבין כמה ארס יש להם נגדנו ונגד האמריקאים):

בשמו של אללה, המיטיב, הרחום

כל השבח שייך לאללה, אדון העולמים, ושלום וברכות להיות על הורים שלנו, מוחמד אל-מוסטפא, ועל בני ביתו ללא רבב, חברים שנבחרו ואלה שאחריהם היטב, עד ליום הדין.

אני מברך אותך אורחים מכובדים ואני שואל את הקב"ה הרחמן ואלוהים יברך את המאמץ הקולקטיבי הזה ולהפוך אותו צעד יעיל לכיוון אושר של מוסלמים. "אין ספק שהוא מקשיב ומגיב".

היום הנושא של התעוררות אסלאמית, שבו תוכל לדון בכנס הזה, בראש הרשימה של הנושאים של העולם האיסלמי והאומה אסלאמית, תופעה מדהימה שתגרום להופעתה מחדש של ציביליזציה אסלאמית - לאומה אסלאמית ו אז לכל העולם - בעתיד הלא רחוק ובלבד ש, ברשותו של אללה, הוא נשאר בריא וממשיך.

היום מה שנמצא מול העיניים שלנו ואי אפשר להכחיש על ידי כל אדם מושכל ונבון הוא שהעולם של האיסלאם עכשיו התפתחה מתוך שולי משוואות חברתיות ופוליטיות של העולם, כי יש למצוא מקום בולט ויוצא דופן ב מרכז האירועים בעולם החלטי, ושהיא מציעה השקפה חדשה על חיים, פוליטיקה, ממשל והתפתחויות חברתיות. זו נחשבת תופעה חשובה ומשמעותית בעולם של היום, שסובלת מואקום אינטלקטואלי ותיאורטי עמוק לאחר הכישלון של קומוניזם וליברליזם. זהו הסימן הראשון של אירועים הפוליטיים ומהפכן בצפון אפריקה ובאזור הערבי בקנה מידה עולמית, שעצמו הוא סנונית ראשונה של אמיתות גדולות יותר שיבואו לעבור בעתיד.

התעוררות אסלאמית, שהדוברים במחנה היהיר וריאקציונרית אפילו לא מעזה לדבר במילים, היא אמת שסימנים יכול להיות עדים כמעט בכל חלקי עולמו של האיסלאם. סימן הברור ביותר שלו הוא התלהבות של דעת קהל, במיוחד בקרב אנשים צעירים, כדי להחיות את התהילה ואת גדולתו של האיסלאם, להיות מודע לטבעו של הסדר הבינלאומי של שליטה וכדי להסיר את המסכה מהבושה, והמדכאת פניו יהירות של הממשלות והמרכזים שכבר ללחוץ על המזרח איסלמיים ולא האיסלמי בציפורניהם במשך יותר ממאתיים שנה, וכבר חושפים את המדינות לצמאות האכזרית והאגרסיבית שלהם לכוח המחופש עם המסכה של ציביליזציה והתרבות.

הממדים של התעוררות המשמח זה הם נרחבים ומסתוריים, אבל מה שהיה עדים לתוצאותיה המיידיות בכמה מדינות צפון אפריקה יכולים להפוך את לבם בטוח לגבי התוצאות הגדולות ומדהימות שתושגנה בעתיד. הגשמה מופלאה של הבטחות אלוהיות היא תמיד סימן מעורר תקווה, כי הבטחות מהבטחות גדולות יותר. חשבון הקוראן של שתי ההבטחות שאללה הנעלה נתן לאמו של הנביא משה הוא דוגמה לטקטיקה האלוהית הזה. באותו רגע קשה, כשהיא נצטוותה להטיל את התינוק שלה בנהר בסל, אללה יתעלה אמר: "אין ספק שאנחנו לא נחזיר אותו אליך ולהפוך אותו לאחד מהשליחים". קיום ההבטחה הראשונה, שהייתה הבטחה קטנה יותר וסיבה לאושר לאם, הפך לסימן לקיום ההבטחה של שליחות נבואית, שהיה רחוק גדול יותר, וכמובן, הוא נדרש לטווח ארוך סבל, מאבק וסבלנות: "אז אנחנו החזרנו אותו לאמו שהעין שלה עשויה להיות רעננה, ושהיא אולי לא להתאבל, ושאולי היא יודעת שהבטחתו של אללה היא נכונה ... " הבטחה אמיתית זו הייתה המשימה הגדולה שהתגשמה לאחר שנים רבות וזה שינה את מהלך ההיסטוריה.

דוגמה נוספת היא התזכורת על כוחה המכריע של אלוהים כדי לדכא את הפולשים מבית הקודש: על מנת לעודד את הקהל שלו דרך הנביא הקדוש להיכנע לצו שלו, אללה הנעלה עושה שימוש בדוגמה זו "אז תן להם לשרת את הלורד של הבית הזה " ואומר," האם הוא לא יגרום למלחמתם להסתיים במבוכה? " כמו כן, על מנת להעלות את רוחם של הנביא האהוב עליו ולשכנע אותו באמיתות ההבטחה "האדון שלך לא זנח אותך, ולא אין לו להיות מרוצה" , אללה יתעלה נותן תזכורת לגבי ברכה המופלאה: "הוא לא ימצא אותך ולתת לך יתום מקלט הוא מצא אותך שולל והוביל אותך?". ויש עוד דוגמאות רבות כאלה בקוראן הקדוש.

היום שבו השיג נצחון האיסלאם באיראן והצליח ללכוד את המבצר של אמריקה וציונות באחת המדינות החשובות ביותר באזור מאוד רגיש זה, מי שהיו חכמים ומהיר ללמוד הבין שאם לא היה להם סבלנות ותובנה, נצחונות אחרים יבוא אחד אחרי השני.

האמיתות המבריקות ברפובליקה אסלאמית, המוכרות על ידי אויבינו, יש את כל שהושגו בצל של אמון בהבטחות אלוהיות, סבלנות, התנגדות ואלוהים ביקש עזרה. לנוכח פיתויים של אנשים חלשים ש, בזמנים מתוחים, לצעוק "אנחנו בטוחים שעקפנו," העם שלנו תמיד צעק "בשום אופן לא, האדון שלי הוא איתי ובקרוב הוא ינחה אותי. "

היום מדובר בניסיון יקר כי הוא זמין לעמים שעמדו נגד יהירות ועריצות והצליחו להפיל ולנער ממשלות מושחתות, כי הם כנועים ולתלויים באמריקה. התנגדות, סבלנות, הבנה ואמונה בהבטחה האלוהית "בוודאי אללה יעזרו לו שעוזר לו הסיבה" תסלול נתיב זה של תהילה לאומה אסלאמית עד שהוא מגיע לשיא של ציביליזציה אסלאמית.

במפגש חשוב זה, אשר כבר השתתף קבוצה של חכמי דת של האומה אסלאמית ממדינות איסלמיים שונות וזרמים, אני מאמין שזה מתאים לדון בכמה נקודות הדרושות לגבי הנושא של התעוררות אסלאמית.

הנקודה הראשונה היא שהגלים הראשונים של התעוררות במדינות באזור זה, שהחל בו זמנית עם כנסתם של החלוצים של קולוניאליזם, שנגרמים בעיקר על ידי דת ורפורמות דתיות. את שמותיהם של מנהיגים ואישים בולטים - כמו הסייד ג'מאל מודעת אלדין, מוחמד עבד,, מירזה e-שירזי, Akhund e-ח'ראסאני, מחמוד אלחסן, מוחמד עלי, שייח' Fazlollah, חאג' אגא Noorullah, אבו a'la Maududi ו עשרות אנשי דת מפורסמות, גדולים, ולוחם ג'יהאד והמשפיע מאיראן, מצרים, הודו ועיראק - כבר נרשמו בספרי היסטוריה לנצח. בדומה לכך, בעידן העכשווי, השם המבריק של חומייני האימאם הגדול זורח כמו כוכב מבריק בחוד החנית של המהפכה אסלאמית. בינתיים, היום ובעבר, מאות מלומד דתי מפורסם ואלפי חכמי דת ידועה פחות שיחק תפקיד בתנועות רפורמה גדולה וקטנות במדינות שונות. הרשימה של רפורמות דתיות שאינו איש דת, כגון חסן אלבנא ואיקבל Lahori, הוא גם ארוך ומדהים.

כמעט בכל מקום, אנשי דת ותיאולוגים היו סמכות רוחני ותמיכה רוחנית לאנשים וכל המקום שהם הופיעו בתפקיד של מדריכים וחלוצים בזמן של התפתחויות גדולות ועברו קדימה בשורות הראשונות של תנועות עממיות לנוכח סכנות, את הקשר הרוחני ביניהם ובין האנשים התחזק והם שיחק תפקיד משמעותי במראה את הדרך לאנשים. זה מועיל גם לגל של התעוררות אסלאמית כפי שהוא לא נעים ומצערת לאויבי האומה האיסלמי, מי שטינה נגד האיסלאם ומי שמתנגדים לשלטונם של ערכים איסלמיים, והם מנסים לקחת את זה סמכות אינטלקטואלית ממעוזים דתיים וליצור מרכזים חדשים עבורו. הם למדו מניסיון שהם יכולים בקלות להגיע לפשרה עם מרכזים אלה על עקרונות וערכים לאומיים, וזה משהו שלעולם לא יקרה במקרה של חכמי דת ואישים דתיים אדוקים מסורים.

זה הופך את האחריות של חכמי דת כבדה יותר. באמצעות ערנות וזהירות ועל ידי זיהוי השיטות המטעות של האויב ומזימות, הם צריכים לסגור לחלוטין את הדלת לחדירה ולסכל את מזימותיו של האויב. אחד מהאסונות הגדולים ביותר הופך נמשך לפיתוי של עושר גשמי. חשיפה לטובות של אנשים ולהיות אסירי תודה לtaghuts של תשוקה וכוח עשירים וחזקים הן הסיבה לפרידה מהעם והאובדן של האמון והידידות שלהם המסוכנת ביותר. אגוצנטרי וצמא לכוח, אשר לפתות אנשים חלשים לקראת פיתוח נטייה לקטבים של כוח, להכשיר את הקרקע למעורבות בשחיתות וסטייה. זה הכרחי כדי לשמור על האיה הקוראן הקדושה הזה כל הזמן בראש: "(באשר ל) שמשכן בעתיד, אנחנו להקצות אותו למי שאין לי רצון לרומם את עצמם באדמה ולא לעשות מעשי קונדס וסופו של דבר הטוב הוא עבור מי ששומר על (נגד רע). "

היום בעידן של תנועות תקווה השתאות של התעוררות אסלאמית, לפעמים דברים מסוימים עדים שמצד אחד, להראות את המאמצים על ידי הסוכנים של אמריקה וציונות ליצירה רוחני הרשויות לא אמינות ושמצד שני, להראות את המאמצים על ידי Qaruns מדושני עונג לגרור אנשים דתיים ואדוקים לכיוון הפעילות מורעלת ומזוהמים שלהם. חכמי דת וגברים אדוקים צריכים להיות ערניים וזהיר מאוד.

הנקודה השנייה היא הצורך בהתוויית מטרה ארוכת טווח להתעוררות אסלאמית במדינות מוסלמיות, מטרה אצילית שנותנת כיוון להתעוררות של עמים ומסייע להם להגיע לנקודה מסוימת. זוהי דרך זיהוי הנקודה המסוימת הזה, כי אחד יכול להכין מפת דרכים וציין בינוניות ומטרות לטווח קצר שבו. מטרה סופית זה לא יכול להיות כל דבר פחות מיצירת ציביליזציה אסלאמית מבריקה. כל חלקי האומה האיסלמי - בצורה של עמים ומדינות שונים - צריכים להשיג את המיקום תרבותי שכבר צוין בקוראן הקדוש. המאפיין העיקרי והכללי של תרבות זו הוא שהיא צריכה לאפשר לבני אדם לנצל את כל היכולות החומריות ורוחניות שאללה יתעלה העניק עליהם ועל העולם, על מנת להביא אושר והתעלות לאנושות. מבנה פני השטח של התרבות הזאת יכול וצריכה להיות עדים בממשלה פופולרית, בחוקים שחולצו מן הקוראן הקדוש, בזיהוי וטיפול בצרכימים שונים של האנושות, בהימנעות של קשיחות ועמדות הריאקציוניים, כמו גם חדשנות ומהילה מוצדקות , ביצירת רווחה ועושר ציבוריים, בביסוס צדק, בשחרור מכלכלה שמבוססת על הטבות מיוחדות, נשך ולוקח גאווה בעושר, בקידום ערכים אנושיים, בהגנה על העם מדוכא בעולם, ובעבודה קשה וחדשנות . אימוץ ijtihadi והשקפה מדעית על תחומים שונים - החל ממדעי הרוח למערכת של חינוך פורמלי, מכלכלה ובנקאות לייצור טכני וטכנולוגי, מתקשורת המודרנית לאמנות ולקולנוע וליחסים בינלאומיים ובאזורים אחרים - כולם בין הדרישות לציביליזציה-הבניין הזה.

הניסיון הוכיח שכל הדברים האלה הם אפשרי ובמסגרת היכולות של קהילות מוסלמיות. אין להתייחס אל תפיסה זו בחיפזון ופסימיות. להיות פסימי לגבי יכולותיו של אדם הוא כפיות טובה לברכות של אלוהים, ומזניח את העזרה מאלוהים ואת החוקים של כמויות יצירה למחליק לתוך הביצה של משעשע "מחשבות רעות על אללה". אנחנו יכולים לשבור את השרשרת של מונופולים מדעיים, כלכליים ופוליטיים של המעצמות השתלטניות ולעזור האומה אסלאמית הפכה חלוצה של החזרת זכויותיו של הרוב המכריע של המדינות בעולם, אשר נשלט על ידי מיעוט של מעצמות יהירות.

דרך האמונה הדתית, ידע, אתיקה ומאבק מתמיד, ציביליזציה אסלאמית יכולים מחשבה מתקדמת מתנה וקודים של התנהגות אציליים לאומה אסלאמית ולאנושות כולה, וזה יכול להיות נקודת שחרור מתפיסות חומריות ומדכאות וקודים של התנהגות מושחתים שמהווה את עמודי התווך של תרבות המערבית הנוכחית.

הנקודה השלישית היא שבתנועות של התעוררות אסלאמית יש צורך להקדיש תשומת לב מתמדת לניסיון המר ומזעזע של באים למערב בפוליטיקה, התנהגות וסגנון חיים.

יותר ממאה שנים של לאחר התרבות והפוליטיקה של המעצמות היהירות, המדינות מוסלמיות סבלו מאסונות קטלניים כמו תלות פוליטית והשפלות, מצוקות ועוני כלכליים, ירידה של מידות מוסריות ואתיקה ופיגור מדעי מביש, וזה היה בזמן האומה אסלאמית נהנתה מהיסטוריה מפוארת בכל התחומים הללו.

הצהרה זו לא חייבת להתפרש כעוינות כלפי המערב. אנחנו לא עוינים כלפי כל קבוצה של בני אדם בגלל הבדלים גיאוגרפיים. יש לנו לקחים שהופק מעליי (ברכות עליו) שמתאר את בני אדם בדרך זו: "מי שיש לה דת כמו שאתה, הם אחים שלך, ואלה שיש דתות אחרות מזו שלך, הם בני אדם אדם כמוך. " התלונה שלנו נגד דיכוי ונגד יהירות ובריונות ופשע היא הניוון המוסרי ומעשי, שנכפה עלינו על ידי מדינות המעצמות הקולוניאליות ויהירה. נכון לעכשיו, אנו יכולים לחזות בבריונות והתערבות של אמריקה וכמה מחסידיו באזור במדינות בהן הרוח של התעוררות הפכה לסערה של התקוממויות ומהפכות. ההבטחות שלהם לא חייבת להשפיע על ההחלטות ופעולות של אישים פוליטיים בולטים והתנועה של אנשים גדולים. במקרה זה, כמו גם, שאנחנו צריכים ללמוד את הלקחים מהחוויות שלנו: מי שתלה את תקוותיהם בהבטחות של אמריקה במשך שנים ועל סמך ההתנהגות והמדיניות על הנטייה לכיוון צוררם לא הצלחתי לפתור את כל בעיות של מדינותיהם או לחסל עוול לעצמם או לאחרים. על ידי כניעה לאמריקה, הם לא הצליחו למנוע את הריסתו של הבית הפלסטיני אף אחד הבודד בשטח ששייך לפלסטינים. הפוליטיקאים והאישים בולטים שרומו על ידי השוחד או מאוים על ידי האיומים של המחנה של המעצמות היהירות ולהחמיץ את ההזדמנות של התעוררות אסלאמית הגדולה צריכים להיות מודאגים לגבי איום אלוהי זו: "האם לא ראית מי שהשתנה לטובתו של אללה לכפיות טובות וגרם לאנשים שלהם כדי לרדת למקום משכניו של אבדון לגיהינום? הם ייכנסו לתוכו ומקום רע זה להתיישב בו "

הנקודה הרביעית היא שהיום אחד הדברים המסוכנים ביותר שמאיים על התנועה של התעוררות אסלאמית היא את המאמצים לעורר מחלוקת ולהפוך את התנועות הללו לסכסוכים עדתיים, אתניים ולאומיים עקובים מדם. נכון לעכשיו, העלילה הזאת הוא נרדף ברצינות על ידי שירותי מודיעין של המערב והציונות בעזרת תקבולי הנפט ושחדה פוליטיקאים ממזרח אסיה לצפון אפריקה ובמיוחד באזור הערבי. ונמצא בשימוש בכסף שהיה יכול להיות בילה להביא אושר לאנושות להפוך את האיומים, להחרים, להתנקש בחייו, פצצה, לשפוך דם מוסלמי ולהדליק את האש של טינה לטווח ארוך. מי שמחשיב את כוח המאוחד של האיסלאם כמכשול בדרכו של המטרות הרשעים שלהם הגיעו למסקנה שליבוי סכסוכים בתוך האומה אסלאמית הוא הדרך הקלה ביותר כדי להשיג את המטרה השטנית שלהם והם השתמשו בחילוקי דעות ב תורת משפט האיסלמי, kalaam, היסטוריה והחדית' - שהם טבעיים ובלתי נמנעים - כעילה לנידוי, שפכו את הדם ולגרום למלחמת אחים ושחיתות.

מבט על המשמר בזירת סכסוכים פנימיים מגלה בבירור את ידי של האויב מאחורי הטרגדיות הללו. ידי מטעות אלה ללא ספק לנצל את הבורות, הדעות הקדומות ושטחיות שקיים בחברות שלנו והם מוסיפים שמן למדורה. האחריות של רפורמות דתיות ופוליטיות ואישים בולטים היא כבדה מאוד בעניין זה.

נכון לעכשיו, בלוב, במצרים ובתוניסיה, סוריה, פקיסטן ועיראק ולבנון הן בדרך זו או אחרת מעורב או חשוף לאש מסוכנת אלה. זה הכרחי כדי להיות זהיר מאוד ולחפש תרופה. זה יהיה נאיבי לחשוב שכל הדברים האלה הם תוצאה של גורמים ומניעים אידיאולוגיים ואתניים. מסעות תעמולה של התקשורת המערבית ותלויה ושכיר חרב באזור להעמיד פנים שהמלחמה ההרסנית בסוריה היא סכסוך השיעי סוני והם יוצרים מרווח ביטחון לציונים והאויבים של התנגדות בסוריה ובלבנון. זה זמן ששני הצדדים של הסכסוך בסוריה אינם שיעים וסוני, ולא הם התומכים ומתנגדי התנגדות אנטי ציונית. גם ממשלת סוריה היא ממשלה שיעית, וגם לא חילונית ונגד האיסלאם האופוזיציה קבוצה סונית. ההישג היחיד של הקושרים של תרחיש האסון הזה הוא שהם הצליחו לעשות שימוש ברגשותיו הדתיים של אנשים פשוטים בעלי דעות דומות לקינדל האש הקטלנית הזה. הסתכל על הסצנה ומי שמעורבים בזה ברמות שונות יכול להבהיר את הנושא לכל אדם פשוט.

כמו כן, במקרה של בחריין, הגל הזה של תעמולה מתפשט שקרים והונאה בדרך אחרת. בבחריין, הרוב המדוכא - מי שנשלל מהם זכות הצבעה, כמו גם זכויות יסוד אחרות שאומה צריכה ליהנות - התקומם כדי לדרוש את זכויותיהם. זה צריך להיחשב סכסוך השיעי לסוני פשוט כי הרוב המדוכא הם שיעי והממשלה החילונית המעיקה מתיימרת להיות סוני? כמובן, הקולוניאליסטים האירופים ואמריקאים וחבריהם באזור רוצים לעשות דברים להיראות כך, אבל מה היא האמת?

אלה הדברים שקוראים ורק חכמים דת רפורמית לחשיבה ותחושת האחריות זהירה והם עושים את זיהוי של המטרות של האויבים מאחורי הדגשת הבדלים עדתיים, אתניים ופרטיזן חובה לכולם.

הנקודה החמישית היא שאחד מהסטנדרטים לשיפוט אם תנועות התעוררות אסלאמית הן בדרך הנכונה היא בעמדות שהם נוקטים בנושא פלסטין. מאז לפני שישים שנה ועד היום, לכיבוש של פלסטין היה הטרגדיה הגדולה ביותר שהוטלה על האומה אסלאמית.

מאז היום הראשון ועד היום, את הטרגדיה של פלסטין הייתה שילוב של הרג, חיסולים, הרס, גזל ועבירה נגד מה שהיה מקודש באסלאם. הצורך לשים את התנגדות נגד זה לוחם ולגזול את האויב ולהילחם בו הוסכם על ידי כל הזרמים איסלמיים וכל זרמים הלאומיים הכנים ובריאים. כל נוכחי במדינות אסלאמית המתעלמת אחריות הדתית ולאומית הזה מתוך התחשבות בדרישות השתלטניות של אמריקה או באמתלה של הצדקות בלתי סבירות לא צריך לצפות ללהיתפס כנאמן לאסלאם וכן בטענות הלאומניות שלה.

זהו מבחן. כל מי שאינו מקבל את הסיסמה של קודס הקדוש המשחרר ושמירת האומה הפלסטינית והשטחים פלסטיני או כל מי שצד הסיסמה הזאת ומפנה את גבו במחנה של התנגדות, יהיה גינה. האומה אסלאמית צריכה לשמור על סטנדרט ברור ויסודי את זה בחשבון בכל מקום ובכל הזמן.

אורחים יקרים, אחים ואחיות, אף פעם לא מאבדים את מזימתו של האויב. חוסר הערנות שלנו יוצר הזדמנויות לאויבינו.

הלקח שעליי (ברכות עליו) מלמד אותנו הוא כי "מי שאינו זהיר לגבי סיבתו, אויבו לא לישון על היתרון הזה ..." בהקשר זה, הניסיון שלנו ברפובליקה אסלאמית הוא גם מקור לשיעורים. אחרי הנצחון של המהפכה אסלאמית באיראן, הממשלות המערביות היהירות ואמריקה - שכל עוד שהקימו שליטה מלאה על taghuts האיראני ומשמשים כדי לקבוע את גורלו הפוליטי, כלכלי והתרבותי של המדינה שלנו ושלא העריכו נכונה את כוח העצום של אמונה אסלאמית בחברה ונשאר לא מודע לכוחו של האיסלאם והקוראן הקדוש לפריסת כוחות ולהנחות - פתאום הבין שהם לא היו מודעים והארגונים שלהם ממשלתיים, שירותי מודיעין וחדרי בקרה חזרו לעבודה כדי לפצות על התבוסה המוחצת שהם סבל.

אנו עדים לסוגים שונים של מזימות מהם בשלושים ומשהו השנים האחרונות. בעיקרו של הדבר, היו שני גורמים שסוכלו מזימותיהם: התעקשות על עקרונות ונוכחות של אנשים בזירה איסלמיים. שני הגורמים הללו הם המפתח לבעיות בכל מקום. הגורם הראשון מובטח על ידי אמונה הדתית כנה בהבטחות אלוהיות והגורם השני מובטח על ידי מאמצים כנים והבהרת אמת. אומה שיש לו אמונה ביושר והכנות של מנהיגיו תביא בהתלהבות עם הנוכחות המבורכת שלהם, ובכל מקום אומה נשאר בזירה עם נחישות מוצקה, שום כוח לא יהיה לו את היכולת להביס אותו. זה ניסיון מוצלח לכל העמים שהולידו את ההתעוררות אסלאמית בנוכחותם.

אני מתפלל לאללה הנעלה להעניק הדרכתו, סיוע ורחם עליך ועל כל המדינות המוסלמיות.

ברכות עליכם ורחמי אללה

http://old.mehrnews.com/en/newsdetail.aspx?NewsID=1820904


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  החלק העיקרי מדברי השטן המתייחס לכותרת. Moshe71 29.04.13 22:10 1
  וזה מאתר לבנוני... Moshe71 29.04.13 22:17 2
  רק הציונות תשחרר את הסבל של האזרחים הערבים הנורמליים. yanivgo72 30.04.13 06:17 3
     פלא פלאים מלחמה על הציונות גורמת להם לטבוח בבני עמם Mp123 30.04.13 07:36 4
  אם כך, כן ירבו הציונים, תיפול על אויבי ישראל אימתה ופחד, אימתה עליהם תיפול! ZIGGI 30.04.13 07:40 5
  גרמניה 1939 = איראן 2013 liran 30.04.13 07:40 6
  חידוש Mp123 30.04.13 07:50 7
  מי שזקוק לעוד הוכחה לקשר של אירן ואל קעידה Rominige 30.04.13 17:42 8

     
Moshe71 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
17495 הודעות, 102 מדרגים, 199 נקודות.  ראה משוב
אור ליום שלישי כ' באייר תשע''ג    22:10   29.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. החלק העיקרי מדברי השטן המתייחס לכותרת.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נכון לעכשיו, בלוב, במצרים ובתוניסיה, סוריה, פקיסטן ועיראק ולבנון הן בדרך זו או אחרת מעורב או חשוף לאש מסוכנת אלה. זה הכרחי כדי להיות זהיר מאוד ולחפש תרופה. זה יהיה נאיבי לחשוב שכל הדברים האלה הם תוצאה של גורמים ומניעים אידיאולוגיים ואתניים. מסעות תעמולה של התקשורת המערבית ותלויה ושכיר חרב באזור להעמיד פנים שהמלחמה ההרסנית בסוריה היא סכסוך השיעי סוני והם יוצרים מרווח ביטחון לציונים והאויבים של התנגדות בסוריה ובלבנון. זה זמן ששני הצדדים של הסכסוך בסוריה אינם שיעים וסוני, ולא הם התומכים ומתנגדי התנגדות אנטי ציונית. גם ממשלת סוריה היא ממשלה שיעית, וגם לא חילונית ונגד האיסלאם האופוזיציה קבוצה סונית. ההישג היחיד של הקושרים של תרחיש האסון הזה הוא שהם הצליחו לעשות שימוש ברגשותיו הדתיים של אנשים פשוטים בעלי דעות דומות לקינדל האש הקטלנית הזה. הסתכל על הסצנה ומי שמעורבים בזה ברמות שונות יכול להבהיר את הנושא לכל אדם פשוט.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Moshe71 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
17495 הודעות, 102 מדרגים, 199 נקודות.  ראה משוב
אור ליום שלישי כ' באייר תשע''ג    22:17   29.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. וזה מאתר לבנוני...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שימו לב למנהיג איראן, עלי חמינאי, כי "מה שקורה בסוריה הוא לא מלחמה בין הסונים לשיעים, אלא בין תומכי ההתנגדות נגד ישראל ואויביה". הוא הגן על ממשלת סוריה, שלדבריו "אינו שיעי," אבל זה עומד בפני "אופוזיציה חילונית עוינת לאיסלאם". ואז לתקוף את עמיתו הבחרייני, ואמר כי "הרוב" במדינה זו ומעוטי היכולת.

חמינאי אמר, בנאום שנשא לפני ועידת דתית בטהרן, אמר כי דבר המסוכן ביותר מול מה שכינה "תנועה של התעוררות אסלאמית" הוא להעלות את ההבדלים ולדחוף את התנועה לכיוון התנגשויות דמים עדתית ווידוי והארצי ומקומי, והוסיפה כי בתקשורת "מאוחדות ושילם" מלחמה יזום כפי שמתוארת סוריה "סכסוך הסוני שיעי".

הוא ציין כי "הסכסוך בסוריה הוא לא בין סונים ומפלגות שיעיות, אלא בין ההתנגדות נגד תומכי הציונות ומתנגדי התנגדות זו," והוסיף: ". סוריה היא לא קבוצה הסונית החילונית אנטי אסלאמית התנגדות ממשלה ולא שיעי ממשלה"

ועל המצב בבחריין ואמר: "תקשורת גל זה לשחק תפקיד במקום אחר בבחריין עבור הייצור של שקר וכיזב בבחריין יש רוב מדוכא,.", ותהתה: "האם זה נכון לשקול את הסכסוך השיעי הסוני, כי השיעים המדוכאים הרוב וAlmottagbrh הממשלה חילוני מתיימרים Baltsnn? ! ".

חמינאי הפציר להיות מודע למצב בלוב, מצרים, תוניסיה, פקיסטן, עיראק ולבנון, ואמר שהם "סובלים" ממה שכינה "סכנת אש", כי אתה צריך לחפש טיפול.

http://www.annahar.com/article/30404-%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%A6%D9%8A:-%D8%AD%D9%83%D9%88%D9%85%D8%A9-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%8A%D8%A9-%D9%84%D9%8A%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D9%8A%D8%B9%D9%8A%D8%A9


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yanivgo72
גולש אורח
יום שלישי כ' באייר תשע''ג    06:17   30.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. רק הציונות תשחרר את הסבל של האזרחים הערבים הנורמליים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   כמו שקרה להם בארץ לאלו שהחליטו להשאר ולא לברוח.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mp123
גולש אורח
יום שלישי כ' באייר תשע''ג    07:36   30.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. פלא פלאים מלחמה על הציונות גורמת להם לטבוח בבני עמם  
בתגובה להודעה מספר 3
 
   לא מצליח להבין איך העולם תופס את הישמעאלים הארורים כברי שיחה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZIGGI
חבר מתאריך 4.5.10
4896 הודעות
יום שלישי כ' באייר תשע''ג    07:40   30.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אם כך, כן ירבו הציונים, תיפול על אויבי ישראל אימתה ופחד, אימתה עליהם תיפול!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.10
21597 הודעות, 94 מדרגים, 159 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ' באייר תשע''ג    07:40   30.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. גרמניה 1939 = איראן 2013  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mp123
גולש אורח
יום שלישי כ' באייר תשע''ג    07:50   30.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. חידוש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   חידוש מרענן:
דוד המלך אמר בתהלים:
"יערב עליו שיחי אנכי אשמח בה' "
יערב אותיות "ערבי"
למילה "שיחי" חסר אות "מ" ויהיה משיחי (של השם)
... הכותל ה"מ"ערבי...
זו התשובה....
כי שיחי מתחבר עם הכותל המערבי ששם שייך שיח ותפילה
משם עולים וזה סוד משיח.
ובכך ערבי"ם" מעכבים את הגואל
כשבא להתחבר עם הכותל ה("מ")ערבי
אך בע"ה נתפלל שלא לעוד הרבה זמן!!!
מתי יתקיים אנכי אשמח אמר דוד המלך,
רמז לכשתפסק יניקת ישמעאל
מקדושת ארצנו הקדושה.
אוי למבקשים למסור שטח כלשהו מאדמת הארץ הקדושה.
יצא ה' ונלחם בגוים ההם כיום הלחמו ביום קרב ...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Rominige
חבר מתאריך 19.2.13
389 הודעות
יום שלישי כ' באייר תשע''ג    17:42   30.04.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מי שזקוק לעוד הוכחה לקשר של אירן ואל קעידה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   חמינאי מהלל את חסן אל בנא, אבי אבותיה של התנועה האיסלאמית הסונית, מי שייסד את תנועת האחים המוסלמים בתחילת המאה הקודמת.
האירנים הצליחו להונות את כל העולם עם סיפור כיסוי של מלחמה שיעית סונית, בזמן שהקימו ממנו ותפעלו את ארגון אל קעידה מיום היווסדו ועד היום.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות